טוב אנשים זה רשמי

dana gal

New member
טוב אנשים זה רשמי ../images/Emo124.gif

אני מכורה לאינטרנט ולאייסיקיו ואין לי שום דבר לעשות בנידון!!! החשבון טלפון רק גדל.. ורוצים לנתק לי את האינטרנט!!!!!!!! זה יהיה הסוף שלי!!!!!!!!!!!!

Red Ribbon

New member
דרך טובה

דרך טובה להקטין את חשבון הטלפון הוא להתחבר לאינטרנט מהיר. פתאום לא צריך לשלם לבזק (הממ. אלא למת"ב דיגיטל. אז זה לא רעיון כל כך מרשים פתאום). ככה את יכולה להשאיר את האיסיקיו דולק בזמן שאתה עושה כל מיני דברים אחרים... ולדעת כל הזמן אם כדאי לצאת מ invisible, או לא
בכל מקרה, ב-ה-צ-ל-ח-ה בשכנוע ההורים, תמיד תוכלי להגיד להם שכל ההתנתקויות האלו מהשרת ייפסקו, מה שבהחלט יגדיל את השלווה הנפשית שלך ויאריך את חייך.

סליחה../images/Emo35.gif

את מדברת על מכורים א. אני מכור לפורום הזה ב. מכור לאיי סייקיו ג. למירק אבל אני עשיתי את הדיל של 100 ש"ח לחודש לבזק
ואני במהלכי שכנוע ההורים שלי לקנות לי ADSL

benny afro

New member
לי יש כבר ADSL...../images/Emo123.gif

אבל לקח לי מלא זמן עד שעשו לי שבזמן הזה... לא היה לי אינטרנט... בסביבות 6 חודשים...

Darakan

New member
לי יש כבלים

שנה וחצי לא שילמתי עליהם בגלל הניסוי :)

yael michael

New member
רק שנה וחצי??

היה לי את הניסוי שלוש שנים!!! חינם!!! כל הזמן!!! עד שלפני חודש התחלנו לשלם אבל ממש קצת.. איזה 30 שקל לחודש..אבל רק לשלוש חודשים ראשונים ואז מאה שקל לחודש.. אבל גם טוב..

אולי רק אולי

מישהו מוכן לשכנע את ההורים שלי שכבלים זה טוב? אין לי מה לראות בטלויזיה! הדרדרתי ליפים והאמיצים!! HELP אני מתחילה לאהוב אותם .. בייאככ..

RevitallicA

New member
כנ"ל!

זה הדבר ההכי מספק שיש! למרות שזה הופך אותנו לחסרי חיים.... : )

cholly

New member
../images/Emo2.gif גאש! ../images/Emo28.gif

לא שלחתי את זה בכלל. ~מצומררת מעצם העובדה שתפוז דפוק!
ובכלל לא מתפלאת!
גרררר~

cholly

New member
כאילו שלא היינו לפני.. ../images/Emo4.gif ../images/Emo28.gif

גמלי,עקרונית יש ADSL. אבל יש בלגאן עם בזק והכל. והאמא המרוקאית שלי בעיצומי הויכוחים איתם... קיצר,יש בלגאנים. אבל אני צופה ש..מספטמבר אני אוכל להשתמש בזה,המ..הלוואי .

ya maaan

New member
דנה...

למה שפשוט לא תעשו את המבצע של בזק של ה-99 ש"ח לחודש?!?

dana gal

New member
זה לא מבצע של בזק

שמעתי שזה רק המבצע של הספק- 99 ש"ח אבל בזק זה תשלום נפרד

RevitallicA

New member
תאמינו או לא...

לי עוד היו חיים לפני!! (ולחברים שלי גם...) עד שהגיע עידן ה-icq...

למעלה