טוב אנשים אז ככה....

קספר

New member
טוב אנשים אז ככה....

רובכם לא מכירים אותי אני מפורום 20+ חדש יחסית גם שם.הסתכלתי קצת על ההודעות האחרונות ומה אני אגיד לכם....לכל אחד יש טיעונים מענינים לגבי המצב בפורום הזה. אתם תוכלו להגיד `` רגע מי הוא בכלל ``.וובכן חלקכם מכירים אותי ותאמינו או לא הסתובבתי כאן איך נאמר מבחינה ווירטואלית וראיתי את הרישומים שאנשים היו משאירים... רובם היו מענינים וחלקם איך נציג את זה משעשעים..:) גם בפורום הזה וגם בפורום 20+ יש לפעמים הודעות שגורמות לאנשים להתרשם עמוקות מיכלות ביטוי כזו או אחרת של אדם כלשהו... יש הודעות שגורמות לבן-אדם להשתהה המום...ויש גם כאלו שמצחיקות... לפעמים חשוב לשמור על גיוון מסוים...בסה``כ אנחנו חבר`ה צעירים לא? איך שלא יהיה .... נעשה את זה בצורה החמימה ביותר...:) וגם בשביל זה פתחתי הודעה... שלום קוראים לי קספר נעים מאד !! ויהיה לי נחמד להצטרף אליכם...גם בשביל ההודעות...המצחיקות וגם בשביל אלו הפחות... ו... לילה טוב לכולם:)

היי קספר

וולקם ....... *איזה נחמד אני* רק רציתי להגיד שכאשר קספר פתח איזה שרשור לעצמו בפורום 20 פלוס, הזמנתי אותו לפה לראות את השרשור הארוך בעולם.....אז אני יכול לקחת קרדיט על זה שאתה פה, נכון ? בא לך להגיד אם אתה סטודנט, ואם כן אז מה אתה לומד ואיפה ? ~תומר~

קספר

New member
ערב טוב תומר ;-)

טוב אפשר לאמר שההזמנה שלך לראות את השרשור שלך הייתה אחת הסיבות שבאתי לכאן... רק חבל שלא ראית את השרשור שלי ושל בארי לכבוד פסח..:) אז נעים מאד תומר... טוב אני לא סטודנט עדיין לפחות אני מקווה ללמוד שנה הבאה... בינתיים אני משפר כמה בגריות...אבל אני על הגל הנכון... איך שלא יהיה תודה על קבלת הפנים:) קספר

קספר

New member
בלו לאב ;-)

האיש והאגדה .... אותך אני כבר מכיר טוב .... או קיי בסדר לא כל כך טוב אבל מספיק לדעת שאתה אחלה בן אדם :) תודה על קבלת הפנים גבר... קספר

קספר

New member
ליטוניישן אחי...

תודה וכן שמתי לב...:) ערב טוב לך ידידי קספר

shanikoo

New member
שלום שלום

העלית לי חיוך על הפרצוף,אז ברוך הבא... אתה מוזמן להשתקע כאן,ולהנות מהקטעים הטובים,וגם מהפחות... סה``כ אנחנו באמת חבר`ה נחמדים,וכנראה שאנחנו באמת זקוקים לפנים חדשות... אז,שוב,ברוך הבא,ושיהיה לך שבוע טוב:) שני

bduya

New member
כל מילה... כל מילה...

קספרון.. ברוך בואך!! אתה מוזמן להשאר ... בשמחה ;-) שניני, מתאומרת? שנלכה לישון??????? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא רוצה להרגיש שאני הולכת לבד

shanikoo

New member
חחחחחחחח

יש לנו טלפתיה... יאללה,אני כבר עם חצי רגל בחוץ.. בואי אחרי... ורק שיהיה ברור- את אף פעם לא לבד ! אוהבת

למעלה