טוב אני צריכה הכוונה איזה מהניידים

טוב אני צריכה הכוונה איזה מהניידים

הללו לרכוש. חיפשתי הרבה והגעתי ל5 שמתאימים לי אבל לא יודעת איזה מהם לרכוש. אז רוצה את עצתכם. טוב כולם עם אותם מעבדים רק הדגמים שונים. אז ככה 1 זה דל ווסטרו 1015 דגם מעבד T6670 והשני זה לנובו דגם מעבד T6500 . והשלישי זה גם לנובו דגם מעבד T6570 . והרביעי זה לנובו דגם מעבד T6500 . והחמישי זה HP דגם מעבד T6570 . כולם עם מעבדי אינטל core2duo ואני רוצה לדעת מה עדיף. הנייד למטרת סרטים מוזיקה ואינטרנט[עם דגש על איכות צפייה טובה] אז אשמח לעזרה . תודה מראש.

RoyBO

New member
כנסי

איזה קל לקרוא הכל ללא סימני פיסוק וללא רווחים. אני פשוט יכול לכתוב ולכתוב ולכתוב ולכתוב כמה שאני רוצה זה לא מפריע לי לקרוא וזה מאוד נוח לי לקרוא ולכתוב ככה. מה אכפת לי מחברי הפורום שבאים לקרוא את ההודעה שלי הרי הם יסתדרו כבר. מה כבר זה משנה אם אני רושמת דגם בתור יצרן כמו לנובו עם מעבד T6500 וזהו זה הרי ברור מאוד לאיזה דגם אני מתכוונת ומה זה משנה הם כבר ימצאו אותו בעצמם. תשימי קישורים ותכתבי ברור ועם מרווחים בין משפטים.

RoyBO

New member
תשמעי

אם אני רושם לך אני מעוניין ברכב מזדה עם מנוע 1.8 ליטר זה נראה לך מספיק בשביל שנבין במה מדובר?

RoyBO

New member
כן.

והמלצה אישית קחי מה שיש הכי הרבה שנות אחריות

RoyBO

New member
ואני אומנם על מחשב אבל אני לא מגד עתידות

ולא יכול לנחשב באילו דגמים מדובר.

דגמים? אין בעיה הנה

הראשון זה: דל ווסטרו 1015 מעבד core2duo , דגם מעבד T6670 , השני זה: לנובו דגם G550 2958K3G מעבד core2duo , דגם מעבד T6500 , השלישי זה : לנובו דגם2746‎-P7G , מעבד core2duo , דגם מעבד T6570, הרביעי זה:לנובו דגם 4446‎-38U‎ , מעבד core2duo , דגם מעבד: T6500, החמישי זה HP דגם45105NX692EA , מעבד core2duo דגם מעבד T6570 ‎, לכולם יש סוג זיכרון 2 ג`יגה בייט. ודיסק קשיח 250 ג`יגה בייט. חוץ מהלנובו הראשון שבו יש 320 בדיסק קשיח . ו3 ג`יגה בסוג זיכרון. זה המידע שיש לי. מקווה שזה עוזר

kitt

New member
לכי על הווסטרו או על הלנובו 2746‎-P7G שהוא

הסדרה העסקית Thinkpad SL500. המפרט די דומה לשניהם, אז לכי על זה שנותן יותר אחריות ומרגיש לך יותר נוח.

למעלה