טוב, אני יתחיל...
להצטרף

omer_sik

New member
טוב, אני יתחיל... ../images/Emo92.gif להצטרף

אני סיימתי תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת באוני' בר אילן (הוא יסתיים רשמית כשאני יגיש את הסמינריונים...) מתחיל תואר שני במדעי המדינה באוני' תל אביב. יש פה משהו שלומד בתל אביב ויכול להמליץ? בבקשה להמשיך את השרשור ולספר איפה לומדים ומה לומדים שבוע טוב ושנה טובה

קובי2003

New member
תואר ראשון מדעי המדינה ויחב"ל

באו"פ אני מתחיל את הרבע השני של התואר .

מיקי*

New member
אני לומד שנה שניה במדעי המדינה

ותע"י לתואר ראשון באוניברסיטת בר אילן.

n u s h

New member
מיקי, אני סטודנטית בבר אילן שנה ב'

שנה א' למדתי מדעי החברה משולב כלל והשנה אני עוברת למדעי המדינה ראשי וסוציולוגיה משני. אני צריכה מספר המלצות על קורסי בחירה במדעי המדינה, האם תוכל לעזור? תודה

מיקי*

New member
על איזה קורסים את רוצה לשמוע?

אני נרשמתי לקורס של פרופ' גרילסהאמר על הפוליטיקה בצרפת - שמעתי שזה קורס קליל ומעניין. וכן נרשמתי לקורס של דר' אדה על איחוד אירופה.

n u s h

New member
על קורסי בחירה מומלצים

את המערכת בניתי ויום ראשון אני מקווה שאקבל את כל בקשותי
לפני המערכת של מדעי המדינה ראשי, אני אמורה לקחת השנה 2 קורסי בחירה ושנה הבאה עוד 2, אז אם לא יסתדר לי במערכת כנראה שאדחה לשנה הבאה את כולם ובשנה הבאה אסיים עם רוב קורסי היהדות ואחד קורס כללי אחד.

מיקי*

New member
כשאת מדברת על קורסי בחירה

את מתכוונת לקורסים ביהנדות וכללי או בחירה במדעי המדינה?

n u s h

New member
בחירה במדעי המדינה

ואשמח גם לשמוע על קורס כללי מומלץ. תודה

omer_sik

New member
../images/Emo91.gif

קורס כללי - משהו בנושא שירי שבאזי - לא זוכר את השם המלא - קורס קלילי וציונים גבוהים. קורסי בחירה במדעי המדינה - 1. כל קורס של יהודית רונן (מלכה) חומר מעניין ומבחן הוגן ולא קשה מדי. 2. לא לגעת בד"ר ידגר - קורס מעניין אבל מבחן ועבודה קשים (למרות שהצלחתי בקורס). זהו לבנתיים שאלות ממוקדות לגבי קורסים שונים יענו בשימחה. שנה טובה

n u s h

New member
תודה לך, אשמם אם תסתכלו על הרשימה

הבאה ותראו אם משהו קופץ לכם לעין כקורס מומלץ לבחירה במדעי המדינה. רשימת קורסי בחירה במדעי המדינה: 106 משטר ופוליטיקה בארה"ב 152 תהליכי קבלת החלטות במדיניות ציבורית 181 סאטירה פוליטית 184 חדשות ופוליטיקה 210 מפלגה ואידיאולוגיה 243 פוליטיקה ואסטרטגיה 331 חברות ממשלתיות ותהליכי הפרטה 335 אנתרופולוגיה פוליטית 340 שחקנים בפוליטיקה העולמית 341 סכסוכים בפוליטיקה העולמית- מלחמה קרה 358 התנהגות ארגונית 359 מאורעות 2000 והלאה: המאבק הפלשתיני במבט השוואתי 402 שינויים מבניים במערכת המפלגתית הישראלית 409 תהליכי שינוי במפלגות שמאל בישראל 465 יחב"ל ומדיניות חוץ וביטחון 512 אש"ף כארגון פוליטי 518 אסטרטגיה פיקוד ושליטה 529 משטרים פוליטיים באפריקה: ממשל ומדיניות ציבורית 551 סין והפוליטיקה הבינ"ל של המזרח הרחוק 557 מדינה, משטר וחברה בעולם הערבי 563 מדיניות החוץ והפנים של גרמניה המאוחדת 564 איחוד אירופה 575 השואה בתרבות הפוליטית של גרמניה לאחר מלחמת העולם השנייה 597 ספורט פוליטיקה ותקשורת 610 אסטרטגיה ובקרת נשק בלתי קונבנציונאלי 670 המינהל הציבורי בישראל- הלכה למעשה 675 מדיניות ציבורית במונופולים טבעיים 681 נשק בלתי קונבנציונאלי- היבטים אסטרטגיים, פוליטיים וטכנולוגיים 683 מודיעין ומדינה 763 מנהיגות פוליטית בעידן " התקשורת החדשה". 791 ניתוח דורות בפוליטיקה 807 תרבות פוליטית ישראלית ותהליך השלום 892 חברה, משטר ופוליטיקה צרפתית שוב תודה

n u s h

New member
עזרה דחופה (מחר בניית מערכת)

יש לי חור במערכת והקורס הבחירה היחיד שמתאים לשעה וליום הוא: מדיניות ציבורית במונופולים טבעיים, המרצה ג. בן-בצלאל. ידוע למישהו משהו עליו???? תודה

סליחה שקצת באיחור...

תואר ראשון במדעי המדינה ויחב"ל באו"פ. לצערי, לומדת למועד ב' בסוציולוגיה של הפוליטיקה בגלל זה לא הייתי פה הרבה לאחרונה. שתהיה שנת לימודים מוצלחת לכולם!

../images/Emo91.gifחשוב

אני תומדת גם תואר שני במדעי המידנה (דיפלומטיה) באוניברסיטת תל אביב וגם את התואר הראשון שלי עשיתי במדעי המדינה בתל אביב אני אוכל לעזור לך!!

ענבר100

New member
תואר שני בלימודי בטחון בת"א

חוויה מעניינת אחרי תואר ראשון במדע המדינה, גם ת"א.

למעלה