טוב.... אני בשוק

צומיש

New member
היי חברסס....

חזרתי אחרי סופ"ש ארוך אצל החבר...
היה מצוין למרות שלא עשינו כלום חוץ מלהיות יחד.. שזה הרבה מסתבר..
אהה ולראות ת'ניצחון של מכבי.... יאללה מכבי
וזהו עכשיו אני פה אנסה להגיב... .. אבל קיבלתי משימות אז קודם אני אבצע אותם.. בה ביי בנתים ..
שולחת לכם את

צומיש

New member
טוב.... אני בשוק ../images/Emo2.gif

אחרי המון זמן שחיפשתי שיר שחבר שלי שמע והקדיש לי ולא מצאתי מצאתי אותו... ואני כולי
מסמיקה מהשיר אז קבלו אותו.. ומה עוד אפשר לבקש...
וסורי על פספוסי המילים....זה משמיעה...
תני לי אהבה/מסיקה
תני לי אהבה.. תני לי לחבק אותך.. תני לי לאהוב אותך... להיסחף ולפרוח לגעת לברוח אני אוהב אותך! תני לחבק אותך.. תני לאהוב אותך .. לאט... לאט! בתוך כל המכשולים של החיים את לי הדרך.. את האור הפינה חמה בלב שאליו תמיד אחזור! רוצה אליך להקשיב למילותיך לנשק את שפתיך להתחמם בין זרועותיך! אני תמיד אהיה שם לאהוב ולהמחיש לך... אתן את כל כולי ואת ליבי אני אקדיש לך! גם אם זה אומר לעזור בעת צרה, או לעשות פרצוף מצחיק שאת בלילה עצובה, כמו מלאך נפלת עלי ולא רוצה יותר מדי, רק מילה של אהבה... כי מה .. כי את אישה של חיי... וללטף את כל גופך שאנחנו בלי בגדים.. את פשוט החלום המתוק שמטריף לי את החושים. יש הרבה דגים בים.. ורק איתך רוצה לשחות ולהרגיש את המרקם. כשעצבני מעבודה משיגעון מהחובות מהריצות מהשטויות אני רץ אלייך כדי לקבל קצת שקט... לצחוק ולהנות לתת כתף ולעזור להקשיב לבעיות תמיד היית שם בשבילי ורק אצלך מוצא מקלט... את הנקודה בכל שטות בכל פזמון בכל משפט..! תני לי אהבה.. תני לי לחבק אותך.. תני לי לאהוב אותך... להיסחף ולפרוח לגעת לברוח אני אוהב אותך! תני לחבק אותך.. תני לאהוב אותך .. לאט... לאט! עכשיו מאמין שיש סיבה לחיות עכשיו אסור לי להמתין אני צריך להפתיע להזיע ולבסוף אהבתך עוד תגלה את הרקיע.. לא לא אל תבכי גם אם נריב לפעמיים בלילות את שוב יושבת וכותבת מכתבים.. אני יודע שלפעמים יש עליות וירידות אבל תמיד אני אומר... אני אוהב אותך!!!!! מתנצל והנה שוב פרח ולחישה קלה שוב אומר לך שאני אחייה לנצח על מה את חושבת על מי ולמה? חיוך שאת בלילה שוב חולמת. החזה כזה שופך עוד מילה כצליל מיתר.. לא אתן לא אוותר אני אוכיח שאפשר... כי את זה אני ואין דבר יותר מושלם כי בזכותך יש לי גם את הכוח לכבוש את העולם! תני לי אהבה.. תני לי לחבק אותך.. תני לי לאהוב אותך... להיסחף ולפרוח לגעת לברוח אני אוהב אותך! תני לחבק אותך.. תני לאהוב אותך .. לאט... לאט! תני לי אהבה.. תני לי לחבק אותך.. תני לי לאהוב אותך... להיסחף ולפרוח לגעת לברוח אני אוהב אותך! תני לחבק אותך.. תני לאהוב אותך .. לאט... לאט! זה מספיק רומנטי בשבילי
אין על הבנאדם הזה בהכל....
(אין כאן אייקון עד הגג)...

למעלה