טוב, אני אמא לשלושה

• פותח הנושא ligo
  • פורסם בתאריך

h i l a l

New member
מזל טוב יקירתי ../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

ממני מא'מא אל בנאת

גוליגל

New member
מזל טוב!!!

אני כל כך שמחה איתך. שתהיה המון המון נחת במסע הזה, המוכר אך חדש לגמרי. וילי שם מקסים

מירל36

New member
מזל טוב לילי היפיפיה../images/Emo99.gif

|ריגשת אותי עם הסיפור לידה ,ואני עוד הייתי בטוחה שיש עוד הרבה זמןצ עד הלידה. התמונות שלך מדהימות ואת כל כך יפה
, אפרופו,ילי מזכירה את מאי נכון? ליגווו...תהני לך מהמישפחה היפיפיה שיצרת ושתרווי מהם רק נחת

חמניה1

New member
מזל טוב ליגו יקרה

מזל טוב יובל מאי וברי להולדת ילי. שמחה שהכל מאחוריך ואת יכולה להתחיל להתענג מהיפהפיה.

לבנה123

New member
מזל טוב ליגו!

ראיתי את התמונות - והתמוגגתי. רק אושר ובריאות.

../images/Emo49.gifאמא מקסימה לשלושה מקסימים

כמה מרגש לקרוא את הסיפור שלכם. שמעכשיו יהיה רק אושר. ילי מדהימה.

אפרסקה

New member
איזה סיפור מרגש ליגו ../images/Emo7.gif../images/Emo13.gif

וואו, נותרתי עצורת נשימה עד הסוף הטוב. עושה רושם שהיה מאוד לא קל...מזל שהגיע להפי אנד (או שמא Happy Begining...) השבט שלך ממש מקסים, בורכת. שיהיה רק טוב. ומזל טוב כמובן להולדת ילי המקסימה.

וואו ליגו ../images/Emo49.gif

עקבתי אחרי סאגת ההריון שלך ואת בטח מתארת לעצמך כמה אני מזדהה אתך....לא יכולה לתאר לעצמי איך הייתי עוברת שמירת הריון קפדנית עם שני ילדים בבית. את גיבורה
העיקר שילי המקסימה היא התוצאה הסופית וזה מה שחשוב.

ligo

New member
ואני זוכרת בזמנו שהיית צריכה

"לבלות" חצי הריון במיטה ופשוט לא הבנתי איך עושים את זה, ואפילו שאלתי אותך מה את עושה כל היום ואיך הזמן עובר לך...אבל כשחייבים אז חייבים...
וכשאני מסתכלת עליה, אני יודעת שהייתי עושה הכול שוב מהתחלה אם היה צורך, כולל את הטיפולים

חבל שלמדת איך עושים את זה ../images/Emo10.gif

בניגוד אלייך שהיית צריכה לתמרן עם הילדים, אני שכבתי לי במיטה עם המחשב הנייד, הטלפון, ספרים ושוקולד להמתיק את המצב. נכון, אסור היה לי לקום בכלל במשך 5 חודשים שלמים, אבל הלחץ הנפשי כשיש ילדים קטנים בבית הרבה יותר קשה, אין מה להשוות. צודקת, מה שחשוב זו התוצאה, נדמה לי ששכחתי הכל אחרי חודש של התאהבות בתינוק והחלמה מהלידה.

anguly

New member
קראתי וכל כך התרגשתי

איזה סיפור לידה מרגש צר לי שנאלצת לראות פגייה מבפנים - זו חוויה קשה אפילו כשהיא רק לזמן קצר. מקווה שילי סיימה את כל מכסת הצרות שלה - ומעכשיו תעשה לכם רק נחת שמחה ואושר. תמונות ההריון שלך ממש מהממות - את חתיכה הורסת
! והתמונות של ילי הקטנה פשוט מקווצ'צ'ות לי את הלב
מזל טוב יקירתי - כיף שאת אחרי, כיף שאת בבית וכיף שהגשמת את החלום להיות אמא לשלושה!

נתנאלה2

New member
מזל טוב אמא לשלושה

עדיין לא קראתי את סיפור הלידה, אבל מתרגשת בשבילכם.

אלהלי

New member
מזל טוב אמא לשלושה

יפיפיה ומדהימים ביחד ולחוד הילדודס וגם את מזל טוב ילי אחלה משפחה בחרת!

אלה 2

New member
ליגו מזל טוב!

היא חמודה כל כך! והסיפור... איזה יופי שזה נגמר טוב... תהנו מהשלושה מקווה שגם אני אצליח לשבת לכתוב ת'סיפור שלנו

למעלה