טוב, אם אני לא הוזה

Gremshnit

New member
לדעתי זה רעיון מקסים

אין שום דבר רע בויזואליות, כל עוד היא עשויה טוב ולא באה לתת מענה מוחלט לשיר/כל יצירה אמנותית אחרת, אלא מוסיפה לו מימד נוסף. ובכלל, גם Scarlet's Walk היה קונספטואלי-ויזואלי, וכל צעד מסחרי שנעשה סביבו קידש את הקונספט שלו. ולדעתי זה אחד האלבומים הטובים ביותר של טורי, וגם בגלל ההקדשה המרובה לקונספט. סרטים קצרים=קליפים. ואם אתם בקיעים בוידיאוגרפיה של טורי (fade to red, מומלץ בחום), אתם תראו שאין בהם שום התרחקות מ"הלגעת במוזיקה" או סוג של פרשנות מוחלטת, אלא מוסיפים עוד פרספקטיבה לשיר, עוד נקודה לתהייה. לפעמים הם יותר מופרחים מהשיר עצמו. ובכלל, טורי היא אמנית עצמאית כרגע- מסחרי זה בטוח לא יהיה! אני מקווה ככה, לפחות... וכמו שהעירו לפני בהערה גאונית למדי, טורי עוסקת בתקופה האחרונה בהמון מדיומים ויזואליים, כמו ספר הקומיקס והמחזמר, הם כנראה העניקו לה השראה כלשהי שחדרה גם ליצירה-האישית שלה. בכל אופן, נאחל לה המון הצלחה. חוץ מהדיסק, צפוי גם מחזמר, מה שאומר שני דיסקים! :) נ.ב. מתאים לרג'ינה לעשות דבר כזה, במילא השירים שלה הם כמו סיפורים קטנים.

../images/Emo207.gifחידה../images/Emo18.gif.בואו הנה ומיייד../images/Emo46.gif*חתולבר*

קראו את הקטע הבא,וענו על השאלות הבאות: א. על מי הוא מדבר? ב. לאן אני חותרת?
סתם,זאת אומרת,איזו אנלוגיה אפשר ליצור עם הקטע,למי אפשר להשוות אותו...?(אבל רק בדמיון,לא בשוני) ג.איזו מילה צריך להשמיט בהנחה שמתייחסים לאדם שזה מזכיר לנו? ד.מאיזו תקופה...?(אה,אתם יכולים לסמל את זה לפי אלבומים
) ובגלל שהשאלה יכולה ליצור סיבוכים.. אל תהיו ממש הגיוניים! אבל כל התשובות יתקבלו
"הוא נפל בריק השחור ונחת בטרקלין, מול אישה זקנה ושמנה מאוד עם פיאה ג'ינג'ית מפוארת וגלימה בצבע ורוד עז, שהשתפלה מגופה ושיוותה לה מראה של עוגת קרם נמסה. היא הביטה במראת יד קטנה משובצת אבני חן, ובכרית איפור גדולה מרחה סומק על לחייה, שכבר היו אדומות."

noosh

New member
טיילס, אבל אין לי מושג למי ההקבלה

המכשפה הרעה משלגיה? סתם, לא יודעת. לא ירדתי לסוף דעתך.

shagook

New member
הזמנתי אותך חביתה

א. על מי הוא מדבר? - אמא של ג'ורג' קוסטנזה ב. לאן אני חותרת? - את חותרת במעגלים. אין יעד ספציפי. כלומר יש, אבל לא באמת. זה תמיד אותו דבר רק הנוף שונה. סתם,זאת אומרת,איזו אנלוגיה אפשר ליצור עם הקטע,למי אפשר להשוות אותו...?(אבל רק בדמיון,לא בשוני) - אפשר להשוות אותו לרעוּת. חיים בואקום, דברים לא קשורים והרבה צבע. (נכתב באהבה ובקנאה) ג.איזו מילה צריך להשמיט בהנחה שמתייחסים לאדם שזה מזכיר לנו? - "גדולה" ד.מאיזו תקופה...?(אה,אתם יכולים לסמל את זה לפי אלבומים) - מהתקופה של סורטה פהרי טייל.

למרבה האירוניה עננים היתה הכי קרובה........

זה קשור להארי פוטר
מישהו? מה קורה לכם?!הספרים לא מתמצים בניל גיימן!

rfranko

New member
חחחח מעולה

מישהו יודע למה קשורה כל סידרת הצילומים ההזויה הזאת? כן... יש עוד ויש גם את התמונה שבה טורי עושה סכס עם עץ שזה יותר ממה שיש פה לכולם כולל רעות ויהוני

Walk Two Moons

New member
זאת חפציבה סמית,

אפשר מן הסתם להשוות אותה לטורי, אם רק נוריד את ה"שמנה"? ומתקופת "American Doll Posse"? או שהיו לה עוד תקופות עם שריטה ג'ינג'ית? לאלוהים הפתרונים.

Gremshnit

New member
מסיבה מסויימת, ממש אהבתי את הפרק הזה.

כאילו, החפציבה הזאת, ממש אהבתי אותה. למרות שהיא סתם הייתה שמנה זקנה מוזרה כזאת. וזה היה אולי בין הפרקים הבודדים שהיו שווים את כל הספר השישי, וזהו. אולי זה מסביר את המשיכה לטורי..?

היי,מי את/ה?../images/Emo6.gif.וכל הכבוווווווווודXD

לא אכפת לי כבר,רק ב"ה שמישהו ענה
(אם מורידים את כל העוברים חצויי הדם
) וכן, האמת היא שבגלל זה אמרתי שאני לא בטוחה לגבי השאלה האחרונה.. כי לפי ההגיון,פאה זה אמריקן דול פוסס. אבל חברה שלי,שקראה לתומה הארי פוטר ונתקלה בתיאור יחסית מדוייק של טורי(
) ואני תמיד צוחקות על זה שבתקופת סקארלט טורי תמיד לבשה גלימות וכל מיני דברים חסרי צורה ורוויי-בד|: אבל,כאמור אני לא יודעת עד כמה אנשים אחרים שמו לזה לב וזה מתנגש עם הפאה אז ADP

למעלה