טוב, אם אני לא הוזה

טוב, אם אני לא הוזה

בראיון דובר על אלבום חדש לטורי, כשלכל שיר יהיה סרט אילם משלו? מה דעתכם על הקונספט הזה? זה מגניב ומסמל דרך חדשה, או שזה מסמל עוד התרחקות של טורי מלגעת במוסיקה עצמה, חשופה?

shagook

New member
סרט אילם שמחובר לשיר? הממממ, וידאו קליפ?../images/Emo4.gif

shiray

New member
אהה לאו דווקא

לא אמרו שכל הסרטים האילמים קשורים אחד לשני, אלא קשורים לשיר הספיצי... יש מצב שיהיו מלא סרטים לא קשורים על נושאים אחרים... אולי יהיה עוד משהו שיחבר בין כל האלבום, אני מניחה שכן, אבל זה לא אומר שכל הסרטים הקצרים ייצרו יחידה אחת שלמה לחלוטין כמו סרט

נו,כי מתחיל לשעמם לה

ובאיזשהו מקום, זה מתקבל כלומר,ממש לא בתור מאזינה וגרופית של דיסקים נטולי מניירות אלא בתור בנאדם גם אמריקן דול פוסס לדעתי בא לה כי היא ממש הרגישה צורך לשנות ולשחק עם הכל,כדי שלא ישחק... או בגלל שנשחק,יותר נכון. מצידי,זה מיותר קצת.. אני לא צריכה גיוון וכאלה, אבל מצידה,זה הכרחי.(חרא) וזה די מובן,אחרי הכל היא המון זמן על הבמות..ותמיד יש ביקוש לפרשס וכאלה
קיצר,עוד משהו לדוגמא גם הקטע של לנגן על כמה דברים ביחד וכו' וכו'(רק שזה היה חידוש של פעם) קיצר, אין קץ למודרניזציה-הטורית
או ש, נו טוב,הבנתם למה הכוונה, אני לא אכניס אתכם לתוך מושגים ברומו של עולם

אוף, הגבתי וזה לא תפס

אז בקיצור נמרץ: לפעמים אני מרגישה שכל השינויים שהיא עושה, לוקחים חלק גדול גדול יותר מהפן המסחרי ולאו דוקא מהאמנותי. ואני לא חושבת שהיא רודפת בצע או משהו, אבך בנקודה הזו, אני ממש רואה אותה מסיימת את הקריירה ופותחת דוכן מרצ'נדייס. וחבל.

FooK MI

New member
אם זה לא יבוא על חשבון מוזיקה טובה

זה יכול להיות מגניב. היה מסקרן לראות את הסרט שהיא הייתה מצמידה לפלה או לפטקה.

רעוּת

New member
סרט שואה לפלה וסרט על הפלות לפטקה ../images/Emo16.gif

ותלמה ולואיז ל-LE. סצינת האונס לפחות. או יותר טוב, התפוז המכני!!

shiray

New member
הגבתי על זה בשרשור של הראיון עצמו...

בעקרון אין מה לעשות- כל קונספט לא מעיד דווקא על האלבום. לא נראה לי שקונספט כלשהו ירים או יפיל אלבום, אלא איך משחקים איתו. לדעתי כאן כן קיים פוטנציאל, והאלבום כן יוכל להבריק, ושירים שמתלווים אליהם רעיונות ויזואליים יכולים להיות באמת טובים לדעתי, כל עוד הם באמת לא יהיו יותר מדי ברורים ולא ניתנים לפרשנויות.

noosh

New member
אם להמשיך את הקו שלך

אז זה קצת כמו שב-SLG יש את הדמויות והתחפושות של כל דמות, ואת הסיפורים הקצרים של ניל גיימן, שאמנם לא ממש פורסמו בקטע יח"צני, אבל הם כן משהו שליווה את השירים. וכן, לא כולם מתים על SLG, אבל נראה לי שזה כן קונצפט שליווה את המוזיקה ותרם לה, או לפחות לא הזיק. זה יכול לעבוד, וזה יכול לא-לעבוד, הכל תלוי לאן לוקחים את זה. מה גם שזה לא צריך לבוא על חשבון המוזיקה, לדעתי, היא יכולה להיות גרועה גם אם אין קונצפט מסביב. אני חושבת שטורי פשוט מנסה להתעסק ביותר תחומים כי הם מעניינים אותה. כן, אין ספק שהיא התרחקה מהמוזיקה בשנים האחרונות והיא מחפשת עוד מדיות שונות. זה די הגיוני אצל יוצרים בשלב מסוים, או לפחות נשמע לי ככה.

shiray

New member
לדעתי CBT נתן לה חשק...

פתאום לראות אינטרפטציה ויזואלית לגמרי לשירים שהיא כתבה, כנראה שזה גרם לה לחשוב שזה יכול לעבוד ולמה לחכות לעיבודים האלה כ"כ הרבה זמן...

למעלה