טוב אז...(מזהירה מראש-אני מתבכיינת)

pardoi

New member
טוב אז...(מזהירה מראש-אני מתבכיינת)

הייתי ביום הפתוח וראיתי את חלום חיי נשבר לרסיסים מול עיניי.. נשמע מפוצץ אה? ככה הרגשתי. למי שלא יודע..אני רוצה ללמוד פיזיותרפיה בב"ש... עשיתי 2 פסיכומטרי כאשר באחרון קיבלתי 649 (מה לעשות אני לא גאונה כמו דודו)... בבן גוריון הם דורשים פסיכומטרי של 650 (נקודה אחת הפרש!!!) וסכם דומה. אז שמתי פעמי לתחנת רכבת הקרובה לב"ש ורציתי לראות מהם סיכויי... בואו נגדיר את זה ככה... מתוך 700 מועמדים (הם צופים שהשנה יהיו יותר) רק 150 עוברים לראיון ומתוכם 45מועמדים מתקבלים.. זה הכל 45 אנשים... אה הן..ממוצע הפסיכומטרי של אלה שכרגע בשנה א' הוא 670 והסכם שלהם 698... אז נכון..אני יכולה ללמוד באריאל (אבל לא ממש רוצה), יכולה לעשות עוד פסיכומטרי ולדחות את הלימודים בשנה) ודבר אחרון..יכולה להתפלל כי מחר אני ניגשת לפסיכומטרי ויכול להיות שאני כן אבל ציון שיאפשר לי להגיע לראיון ... אה כן..ודיברתי עם סטודנטים שם שרק עשו לי יותר חשק ללכת לשם וגם ככה אני חולמת על זה כבר מלא זמן... תעודדו אותי..מישהו..פליזזזזזזזזז

שאפולי

New member
מאמי!!!!!!!1

"מתוך 700 מועמדים (הם צופים שהשנה יהיו יותר) רק 150 עוברים לראיון ומתוכם 45מועמדים מתקבלים.. זה הכל.." אז מה??? אולי את תהיי אחת מהם? קודם כל תעברי את היום ותראי אולי באמת תקבלי ציון טוב יותר.. (לא ששלך לא טוב, פשוט....) אני בעד להתפלל:)) אני אתפלל גם בשבילך- שיהיה המון בהצלחה המון המון. אבל תמיד תזכרי שבאמת באמת (שונאת קיטש אבל זה נכון) שום דבר זה לא סוף העולם והכל הכל קורה לטובה. הייתי בקטע דומה לשלך, כשנאלצתי לוותר חרב עליי עולמי והיום? היום אני מאושרת שדברים נפלו בצורה כזו. בהצלחה בובה
שאפ

pardoi

New member
תודה בובה

ואני מאוד מאמינה שהכל זה עניין של גורל...הכל לטובה.. אבל זה עדיין מבאס שהגורל לא תואם לרצונות שלך...

שאפולי

New member
לא גורל.. אללא..

יש אלוקים בשמים.. והוא מחליט.. אז תבקשי ממנו! ואם הוא החליט שלא? סמכי עליו שהוא רואה את התומנה מלמעלה טוב ממני או ממך וזרמי עם זה.. נכון,זה מבעס אבל בעסה סופה לעבור:)

pardoi

New member
בכוונה רשמתי

כי יש כאלה שלא מאמינים אני מאוד מאמינה באלוהים ובטוחה שהכל מלעלה..לטוב ולרע....

pardoi

New member
לא שאכפת לי

אני מאמינה....פשוט אין לי כח להתחיל דיון על יש/אין אלוהים גורל וכדומה...

Paranoid Eyes

New member
מותק!

הכל אפשרי! והכל יכול לקרות! ואני מאמינה בך, ושיהיה לך המון בהצלחה מחר, והלוואי תקבלי מעל 650 ככה לפחות הקטע הזה לא יטריד אותך!

pardoi

New member
תודה בובה

זהו שזה כל מה שאני מבקשת.שייתנו לי את ההזדמנות להגיע לראיון..אם שם אני אפשל זה משהו אחר אבל קודם כל שאני אדע שעשיתי את המקסימום.... ולצערי "סתם" מעל 650 לא מספיק...אני צריכה לפחות670 כדי שיסתכלו עליי (הלוואי ואני טועה) וגם זה לא בטוח (הדרישות רק עולות משנה לשנה)

PrInCeS LiAh

New member
מה אכפת לך לנסות... מקסימום.

יקבלו אותך! (מוציאה פונפונים ומעודדת).

pardoi

New member
ברור שאני מנסה

לא סתם עושה פסיכומטרי שלישי (חרא פסיכומטרי!!!)

PrInCeS LiAh

New member
כן... יש מצב...

אני עוד לקוית למידה בכלל נדפקתי עם הפסיכו אבל שטויות... אני אשיג תואר בהנדסה בדרכים עקיפות. תמיד אפשר לדפוק את המערכת אולי זה ייקח קצת יותר זמן אבל מגיעים למטרה. אל תתיאשי!

duduamar

New member
הגישה הפרקטית -

תעשי את הכי טוב שלך... זה כל מה שאת יכולה לעשות, לא? אם תצליחי, ואני מקווה ומאחל לך מכל הלב שכן - אז מצוין, ואם לא - אז נכון, חבל, אבל זה לא סוף העולם
בואי כרגע את האופציה של הכשלון נשים בצד, ותעשי הכל בשביל להצליח :)
ואני תמיד כאן לעזור (אם יש במה...)

RVD18

New member
המון בהצלחה מחר!

אל תוותרי, עדיין שום דבר לא סגור! מחזיק לך אצבעות.

ebi83

New member
יהיה בסדר...

הם תמיד מקפיצים את התנאים וזה נראה מפוצץ(כבר סיפרתי לך מה קורה איתי) אבל משום מה נראה לי שתסתדרי...

למעלה