טוב, אז לגבי המפגש........

z i s y l e

New member
טוב, אז לגבי המפגש........

ערכנו ישיבת חירום - מקסימוש, צפרדעית נחמדת ואני... החלטנו שצריך להזיז עניינים ודחוף!!!!!!!!!! איך נשמע לכם - יום חמישי <נחליט כבר על תאריך>, קריוקי בפאב שנמצא בחוף הים בראשון? כך יש גם ים, גם קריוקי, גם מוזיקה, גם אלכוהול וגם מקום שקט לשבת ולדבר תנו דעתכם על כך ואנחנו נטפל בעניינים

מה הבאת לי???????

נו.....בוא נראה כמה אתה רוצה לפנק אותי.... מה הטעם שלך

טוב../images/Emo13.gif

פותח את החבילות
ומתחיל להוציא את הבקלאוות ואת הרחאת לוקום ואת קערות המלאות מלבי (שמרתי את הכל במקרר)...טוב גלידה לא הצלחתי להביא כי גמרתי את הכל בדרך ארצה.....

הלוקום נהדר.....

במיוחד העוגיות שאני עושה איתו....... לגבי הבקלאוות....אני לא ממש אוהבת...רק מלקקת את הדבש
.. יאמי יאמי...
זה הכי טעים. תודה חמוד...באמת כל הכבוד שחשבת עלי שם....או שלא?
..נו מילא למה שתחשוב על מי שאתה לא מכיר? ובטח גם כך ילדה מילאה לך את כל המחשבות ואני בטוחה שרק בדברים נפלאים.......וואלה אני מרגישה מדיום
אגב...טיסה, יש לי ידיד שהחל ללמוד טיסה ביום שישי...הוא אומר שזה הדבר הכי נפלא שהוא עשה בחיים. תודה על המתנה המתוקה.....אם ישארו עוגיות...אולי טטעם
מקסי

yulinka

New member
כל עוד זה לא יום חמישי בשבוע הבא..

אז הכל טוב:) שבוע הבא אני באילת

עופר 123

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifסקר מפגש../images/Emo41.gif../images/Emo36.gif

נראה שאפ´חד לא מצליח להחזיק את עצמו יותר - העם רוצה מפגש
אז קדימה, כולם ללכת עם פתקי ההצבעה לסקר בשורה האפורה למעלה ולהצביע - היכן נפגשים
ההצבעה תינעל ביום שני בלילה והשעון|שעון|מתקתק - הצביעו הצביעו !! זיכרו - מי שמצביע - משפיע ! (מאיפה לעזאזל הבאתי את זה?
) שלכן/ם בברכת שבוע טוב ושקט,
עופר

AlteX

New member
מה זה? אני רק קול שני???

איפה כולם??? יאללה להצביע חבר´ה, להצביע!!! בכל מקרה, אני בעד ההצעה של זיסי!

קריוקי, ים, נשים יפות, אלכוהול

אפשר לבקש יותר? ... בפעם הקודמת ששרתי בקריוקי הפסיקו אותי בבית השני של "הדפוק הזה" כיון שלקחתי ברצינות את פוזת הרוקר המשתולל והעמדתי בסכנה את ציוד ההגברה...נקווה שהפעם יהיה יותר רגוע. מה נשיר הפעם?

zoei1

New member
אשמח למפגש בסופ שבוע בת"א או באזור

השרון! מקום שקט לדעתי הכי מתאים למפגש ראשון. יום טוב

מיכאל42

New member
כל הכבוד על היוזמה

יום חמישי מתאים וגם המקום מתאים לי (כמעט קל"ב)

אורלי41

New member
גם אני כאן..וראשון אחלה../images/Emo24.gif

ואווווווו כולי התרגשות..... בטח שאצטרף...... להכיר מקרוב משפחה כזו חמה ותומכת אסור לפספס לרגע...
להתראות בקרוב......מכינה את ה-
.. שיהיה לנו אחלה של שבוע.......מלא
מלא

וזאת תשובתי

את האמת , מבחינת היום זה אחלה יום חמישי פותח את הסופ"ש אז סבבה.. מבחינת הקריוקי, את האמת תשלמו לי ואני לא עולה לשיר
אני לא מכירה את המקום הזה, ככה שאין לי מושג. מבחינת מיקום, זה קצת רחוק ממני, אך מישהו כבר הפתיח לקחת אותי
רק צריך לשים לב שיש גם צפונים, אז צריך מיקום מרכזי באמצע.... ואת האמת , והדבר הכי חשוב שיאללה שיהיה מפגשששששששששששששש כבר אני לא יכולה להתאפקקקק אני צריכה לתת כמה נשיקות וחיבוקים אישה יפה.

גם אני מוכנה להגיע..

אין לי בעיה עם יום חמישי דווקא נשמע אחלה.... ואפילו יש אצל מי לנחות ללילה... (כבר אירגנתי) אז קדימה למה אתם מחכים... להזיז...להזיז..להזיז...

../images/Emo41.gifיאללה בואו נזרז קצת את עניין../images/Emo41.gif

אי אפשר להתאפקק יותרררררר אני לא יכולה להתאפקקקק יאללה אולי נעשה זאת חמישי הזה????????. אישה יפה.

למעלה