טוב אז ככה, אחרי כמה כוסות טובות של רד בול

טוב אז ככה, אחרי כמה כוסות טובות של רד בול

וודקה, אני וכמה מהחבר'ה שלי העלינו פאדיחות שלנו שעשינו בזמן שיכרות אז... יאללה שפכו פאדיחות!

../images/Emo4.gif

נראה לי שמסתוסס ברגעים אלה ממש סרטון שלי ביוטיוב שרה ברוסית, רק נראה לי.

Purple Mushroom

New member
../images/Emo12.gif

אולי דימיינת את זה כשהיית שיכורה ?
.

Purple Mushroom

New member
אלכוהול לא עושה לי טוב .

לפי מה שאני זוכר מלפני המוני שנים . יש לי אולי רק 3 זכרונות . 1. שתיתי וודקה (חצי כוס\ספל) , ולא עשיתי פאדיחות , זה היה בבית , בעצה של יוזרים מהצ'אט של תפוז (שזה טוב נגד כאבי שיניים). אז סתם הייתי מסטול , והלכתי לישון .ו.. זהו בערך (שותפה שלי האוקראינית ראתה את זה , אבל לא אמרה דבר).. 2 . לפני גם , איזה תקופה של לפחות 7-8 אולי 10 שנים , הלכתי עם חבר שלי מהתיכון , וידידה שלו לפאב ראש-פינה (בטח נסגר) ברמת אביב . והקפצתי בפעם הראשונה טאקליה עם ספרייט . אז הייתי ממש מסטול , וצחקתי בדרך חזרה (הביתה?) על פנסים ברחוב (זה היה כבר בתקופה של רון חולדאי , אז אולי זה היה לפני 9 שנים , ולא עשר ) . לפני עשר שנים , היינו בפאב הכוסית (וראינו כוסית?). 3. לפני שנה , זאת היתה כנראה הפעם האחרונה , ששתיתי אלכוהול במהלך בילוי ממש יקר ומפוזר . נראה לי ליקר מלונים כחול , ולא זוכר אם לפני או אחרי ניסיתי\התחלתי עם מישהי (שבדיעבד היתה תפוסה) . והתברר שבין היתר היתה גם בלוגרית (היה לה בלוג) . בישראבלוג . הכל בפירוט כתבתי בזמן אמת , וגם אחרי זה , בבלוג שלי (אוגוסט 2006) . TA TA .

Purple Mushroom

New member
אבל אלו זכרונות עבר...

דווקא היה לי בשנים עברו . שיצאתי לבלות , דווקא היה לי . ולפני שנה , הייתי ממש על האפס . וחייתי בצמצום יחסי . אבל היה לי . צריך להעריך את מה שיש . עכשיו אני בצימצום ממש . ויהיה לי כסף , אני מאמין שיהיה לי כסף עוד כמה חודשים. אני נמצא במסגרת , וזה מה שחשוב . יש אנשים במצבים יותר גרועים ממני . להעריך צריך , את מה שיש . אגב , ליאה , מה עם ההנג אובר . עבר ? יש שוב טיפים לצימצום ההנג אובר ? אני זוכר שבהנדסאים החבר'ה נתנו טיפים כאלו , לפני 7-10 שנים , שהייתי בגילכם בערך . רק אני עשיתי צחוקים ...

זכור לי מקרה אחד של פאדיחה..

לפני שנה ומשו רבתי עם האקס ולא דיברנו שבוע בערך.. אז יצאתי לאומן עם חברה וראיתי אותו. עמדתי ליד המדרגות שפונות לרחבה למטה.. הוא ניגש אלי, התחבקנו חזק ואחרי כמה שניות פשוט עפנו לרחבה למטה (!!).. ממש נשכבתי על הרצפה בין האנשים והוא מעלי וכולם מסתכלים עלינו! הוא התפדח בטירוף ואני נקרעתי מצחוק... רק לראות אותו מתפדח ככה היה שווה הכל..

flutter girl

New member
לעזאזל, זה קשה מדי

אני צריכה שאנשים יזכירו לי, כי ממתי אני זוכרת בעצמי... בתכל'ס אני לא מאלה שעושות מלא פדיחות, ואני שותה המון, אבל אני בטוחה שהיה משהו פה ושם. אגב - התחלות הזויות עם בחורים לא נחשב פדיחה בעיני, ולהחליק על הרצפה זה יותר מדי בנאלי. אני אספר שחברה שלי בגיל 18 (י"ב) התנשקה בתשוקה ואירוטיות משהו עם "בחור" שהתגלה להיות ילד בן 14 (ט')... לזכותה יאמר שהוא היה ממרכז הארץ ושמים לחבר'ה האלה משהו במים...

flutter girl

New member
ועוד משהו

הסיבה היחידה שהפדיחה הנ"ל לא שייכת לי, היא שבגיל 18 אפילו ילדים בני 14 לא התסכלו עליי.

b0redavid

New member
עכשיו הבנתי את מופע החשפנות שלך אתמול בבלוגTV

אל תדאגי, הריר והקיא לא הורידו מהמשיכה שלך (לזבובים).

exterior

New member
במסיבה של העבודה, השתכרתי

לגמרי והקאתי על ידיד שלי מהעבודה. על הנעליים שלו, ואח"כ שוב באוטו שלו אאל"ט. מצאו אותי גמורע בשירותים, ו"ידיד" שלי מהעבודה ניסה ל...אח"כ רציתי לחשוף שד (ככה סיפרו לי) אבל מנעו ממני לעשות זאת (החברות מהעבודה) למחרת פיטרו אותי (מעניין אם יש קשר). חחחחחח זה היה ב 2001, איזו נוסטלגיה
<שנאתי את העבודה הזו, ואת הראש צוות הדוחה והמגעיל שהיה לי> בבר מצווה של אחי, חברה של אחי שלי מצאה אותי מעולפת בשירותים (שתיתי מלא ויסקי מעורב עם משקאות X Y Z), הייתי מעולפת עד סוף הבר מצווה על הכסא.... בוידאו (לפני תקרית השירותים) רואים אותי רוקדת ונופלת כמה פעמים
יש עוד, believe me נפסיק פה.

ChilD SouL

New member
אפ'עם לא הייתי שיכורה אז...

אין לי פאדיחות. לרוב, אני מעדיפה להשאר במצב שבו אני אהיה מודעת לעצמי ולמעשיי [משום שאני קצת מטורללת ולאבד שליטה יכול להיות קצת לא נעים
].

למעלה