טוב, אז חזרנו מבילדינג 2008

טוב, אז חזרנו מבילדינג 2008

מאושרים מאוד. אז ככה: מעבר לזה שבבוקר היה מאוד נעים להסתובב שם, לנציגי החברות היתה סבלנות רבה, לא היה דוחק והיה מה לראות, האושר בא מזה שמצאנו שם כמה פתרונות לדברים שמאוד הטרידו אותנו: א. פתרונות לתריסים. למרות שהיינו בגעש ובאולמות נוספים - זו הפעם הראשונה שמצאנו את הפתרון לצורך שלנו - וירדה אבן מהלב (ויציקה מהראש...) ב. מצאנו סוף סוף דלת כניסה שמצאה חן בעיני שנינו (לא היה קל...) ג. מצאנו את הריצוף המדוייק ששנינו נפלנו ממנו וכזה אנחנו רוצים. (אין כבר דרך חזרה!) בקיצור, חסך לנו הרבה שאלות עתידיות והכי מצחיק... כל המציגים של הדברים שמצאנו הם מהעיר שלנו. לנו היה שווה ביותר.

לא, ולכן הדגשתי את זה שמדובר בריצוף חוץ.

אם יהיה לי זמן יותר מאוחר אעלה תמונה של הריצוף שמצאנו. אם מעניין מישהו, אספר על התריס המאוד מעניין שראינו ואסביר ממה כל כך התלהבנו...

התריס:

בסלון ובמטבח יש לנו מפתחים גדולים של כ 4 מטר. מה שרצינו לעשות זה: 1. אלומיניום בלגי 2. רשת - כי יש לנו באיזור חיות שמעולם לפני כן לא ידעתי שקיימות כאלה, כולל נחשים, לטאות ענקיות ומה לא... ואנחנו אוהבים שהבית מתאוורר במשך היום. הרשתות היו אמורות להיות בשתי כנפיים ולכער לנו את החלונות באופן קבוע. 3. תריס גלילה - סוג של ביטחון, הצללה וגם שאף אחד לא יציץ כשלא מתאים לנו (לא אוהבים וילונות משום סוג) 4. סורגים - שנאנו את הרעיון אבל אם רוצים להשאיר הכל פתוח - תריך משהו שיגן על הבית, לא? מה שמצאנו היה הפתרון הבא: באותו מקום בו מותקן תריס הגלילה מותקנת גם רשת גלילה. היא והתריס יכולים לרדת ולעלות ביחד ו/או לחוד, הכל לפי רצוננו. כלומר, אם לא בא לנו לראות רשת - היא עפה לנו מהעיניים - יתרון ראשון. התריס עצמו (גלילה, להזכירכם) בנוי כמו תריס ונציאני - כלומר ניתן לסובב כל אחד מהשלבים עד 120 מעלות כך שאור נכנס בגדול ואפילו קצת נוף. אבל גולת הכותרת היא ששלבים עשויים עם אלומניום ופלדה ומנגנון נעילה מגן בפני פריצה. למעשה, נחסוך את הסורג המאוד מכוער והרווחנו תריס עם אפשרויות פתיחה והצללה מגוונות. והרשת, שלא כל הזמן תעמוד לנו מול העיניים - זה עוד יותר משמח אותנו. אני מניחה שזה יקר אבל בכל מקרה היינו משלמים הרבה על האופציה הקודמת...

תודה רבה רבה

נשמע תריס מעולה, יתכן שגם לנו יתאים. ואגב, זה לא תריס הגלילה האדום שבאתר?

בכייף איילת../images/Emo140.gif בשביל זה אנחנו נפגשים פה, לא?

לעניותי זה לא התריס האדום. לנו ברור שזה הפתרון בשבילנו.

גוליגל

New member
זה תריס או רפפות?

רשת גלילה נשמעת נהדר

דורית1900

New member
רק בקשר לרשת

מנסיון שלי בבית, לא כדאי שרשת בפתח יציאה לחצר, כמו כזה שיש בסלון למשל, תהיה כזו שכדי לפתוח אותה צריך להעלות אותה למעלה. כשיש יציאה מהסלון לגינה, אז כל הזמן יוצאים ונכנסים, ואם הרשת היא כמו תריס אז אי אפשר לסגור אותה כל פעם אחרי שעוברים, וכנראה שבכלל אי אפשר לסגור אותה מבחוץ כי המתג בפנים. זה משאיר את הפתח ללא רשת ובאזור כפרי זה לא כדאי בגלל כל החיות שמסתובבות, זוחלות ועפות בסביבה.

זו בהחלט נקודה למחשבה נוספת.

אם כי אני מתארת לעצמי שניתן לשים גם מתג חיצוני. אולי נשתמש בפטנט הזה רק לחלון של המטבח.

רשר

Well-known member
מנהל
במחיר של רשת נגללת חשמלית

אפשר לקבל פתרון נחמד שמקובל למניעת בריחת אויר ממוזג מהבית ע"י "מסך אויר" שגם מונע כניסת חרקים מעופפים, לא חייבים לכסות את כל פתח האור אפשר לחלק את ה"ויטרינה" ל 2-6 חלקים ורק על אחד מהם להתקין מסך אויר שישמש כדלת

למעלה