טוב... אז זה מה שבא לי לעשות עכשיו!

טוב... אז זה מה שבא לי לעשות עכשיו!

מה כפת' לכם...?!?!?!
קצת
אבל לא להרוג על זה...
Is it right or wrong try to find a place we can all belong? Be as one try to get on by if we unify? We should really try All this time spinning round and round made the same mistakes that we've always found Surely now we could move along make a better world? No it can't be wrong Let's come together right now oh yeah in sweet harmony let's come together right now oh yeah in sweet harmony let's come together right now oh yeah in sweet harmony let's come together right now oh yeah in sweet harmony Oh yeah oh yeah oh yeah Let's come together ... Time is running out let there be no doubt we should sort things out If we care like we say we do not just empty words for a week or two Make the world your priority try to live your life ecologically Play a part in a greater scheme try to live the dream on a wider scene Let's come together ... THE BELOVED​
|אייקון של פרצוף חרמן אש|

גם זה שיר מדהים...

אבל זה יותר בקטע של רומנטי... ואנחנו עכשיו קצת חרמנטיות יותר מאשר רומנטיות... חחחחחחחחחחחחחחחח

אני גם רוצה..

יש שיר שאני אוהבת אותו .. זה שיר שלי ושל החברה הכי טובה שלי.. קוראים לו :heven של לאסגו,רקדנו אותו במועדון ביוון על השם של השיר ,רקדנו על הבר וזה היה ממש מצחיק וכייף.. אז הנה הוא

גרררררררררר........

זה לא השיר הזה!!! מאל'ה!!!!! שניה אני כבר אמצ לכם אותו! גררררררררר......... מחשב מטומטם!

Crossface

New member
חרמניות, אין בעיה

This is a song for the ladies But fellas listen closely You don't always have to fuck her hard In fact sometimes that's not right to do Sometimes you've got to make some love And fuckin give her some smoochies too Sometimes ya got to squeeze Sometimes you've got to say please Sometime you've got to say hey I'm gonna Fuck you softly I'm gonna screw you gently I'm gonna hump you sweetly I'm gonna ball you discreetly And then you say hey I bought you flowers And then you say wait a minute sally I think I got somethin in my teeth Could you get it out for me That's fuckin teamwork Whats your favorite posish? That's cool with me Its not my favorite But I'll do it for you Whats your favorite dish? Im not gonna cook it But ill order it from Zanzibar And then I'm gonna love you completely And then I'll fuckin fuck you discreetly And then I'll fucking bone you completely But then I'm gonna fuck you hard Hard

emh

Member
אני חייב לדעת איזה שיר זה?

מי המבצע ואיך הוא נקרא?

וזה המצ"ר שלי להיום...

every day i hear a different story people saying that you're not good for me saw your lover with another and he's making a fool of you ooohhh if you love me baby you deny it but you laugh and tell me i should try it tell me i'm a baby and i dont understand chorus: but you know that i'll forgive you just this once twice forever baby you can take me to hell and back just as long as we're together and you do oohh i dont want your freedom i dont want to play around i dont want nobody baby part time love just brings me down i dont want your freedom girl all i want right now is you like a prisoner who has his own key but i cant escape until you love me i just go from day to day knowing all about the other boys take my hand and tell me i'm a fool to give you all that i do it's just that someday baby someone says the same to you chorus: but you know that i'll forgive you....... to to to to to to to to hurting me baby hurting me baby WHAM!​

למעלה