טוב, אז החלטתי ללכת על הטבעת, בע"ה

טוב, אז החלטתי ללכת על הטבעת, בע"ה

ויש לי מלא תהיות שאלות וקושיות, אני יושבת על הפורום כמה ימים לתוך הלילה והבוקר וככל שאני קוראת יותר אני יותר מבולבלת. כמה שאלות קטנות בשלב זה: 1. האם אפשר לקחת כדורים (תרופות) עם הטבעת ? 2. אחת הבעיות המרכזיות שלי לעצם הניתוח, היא שהסדר יום שלי מאד תובעני, עבודה ילדים וכו', ואין לי אפשרות לקחת הרבה ימי חופש, אם הניתוח ביום רביעי, יום ראשון אני חייבת להיות בעבודה, רובם מספרים שתוך יום יומיים חזרו לעבודה והכל היה מצוין, אני מנסה לדמיין את עצמי מתפקדת כרגיל בתוך שבוע של שתית לבן ומרק ודי נלחצת מהענין. אז איך מחזיקים מעמד ? 3. מה זה הפורט הזה ? האם זה החלק שבו סוגרים את הטבעת ? 4. האם מישו היה בקבוצת תמיכה למנותחים במכבי באזור המרכז ? ואיך היה ? 5. האם אתם בליווי של דיאטן/נית או שמתמודדים לבד ? עד כאן להיום, ממשיכה לקרוא להשכיל ומקווה עוד השבוע לעבור את המחסום הראשון ולהזמין תור לאבינוח.

orti20

New member
לילה טוב קונטרולית

באופן עקרוני הטבעת זה הניתוח הכי פשוט מבין שלושת הסוגים. אני חזרתי לתפקוד מלא ואפילו יצאתי למסיבה אחרי 4 ימים,אבל נשארתי עוד כמה ימים בבית בשביל הפינוק אני נמצאת אצל דיאטנית מהקופה מזה חודשיים וחצי,היא תיתן לך תפריט שמתאים לך ולתפקוד היומי שלך עפ"י סדר היום שלך בעבודה,בבית וכדו'. הפורט ממוקם בבית החזה זוהי משאבה שדרכה מכניסים מחט לניפוח הטבעת או להפך,עם תהליך ההרזיה,ככל שתשילי מעלייך כמות גדולה של קילוגרמים הפורט יהיה יותר בולט. לגבי התרופות אני לא יודעת מנסיון אישי אבל עפ"י האנשים בפורום ניתן לקחת. את תרגישי מעט רעב בשבוע הראשון של הנוזלים בשבוע השני כלכלה רכה וטחונה,ולאחר מכן ביצים וירקות ופריכיות וגם בשר, הכל כמובן במינונים קטנים,זו לא בעיה. לפי המנותחים בפורום הבנתי שאבינוח הוא רופא מקסים ואנושי,אני אישית התנתחתי אצל ד"ר צבי הלפרן. באם יש לך שאלות נוספות שעליהם לא עניתי פה ואוכל לעזור אשמח שתשאלי. את עושה צעד ענק ושווה,שיהיה לך המון בהצלחה לילה טוב,אורטל

קובי d1

New member
חג שמח קונטרולית

הגעת להחלטה ללכת על טבעת \שהוא הניתוח הקל ביותר אבל דורש משמעת עצמית ,ניפוחים ,עד שמגיעים לסגירה האופטימלית לשאלה על לקיחת הכדורים התשובה היא כן ,אני לוקח כל יום 5 כדורים בוקר וארבע בערב ואין לי בעיה לבלוע. ההחלמה מהניתוח ,כל אחד בקצב שלו , חזרה לעבודה תלוי איזה סוג של עבודה תראי מה מצבך אחרי הניתוח ולא יקרה כלום עם תשארי עוד יום יומיים בבית ותקדישי זמן לעצמך . הפורט הוא החלק שדרכו סוגרים את הטבעת. ד"ר אבינוח מנתח בטבעת שוודית ומניח את הפורט בחזה ,רופאים אחרים ממקמים את הפורט בצד הבטן רצוי להיות בפיקוח דיאטנית שמתמחה בניתוחי טבעת ,אני חושב שדרך קופת חולים תקבלי הפנייה . ליווי והדרכה תוכלי לקבל בפורום תרגישי חופשי לשאול שאלות ,וגם ללמוד משאלות ששאלו חברים אחרים בהצלחה חג עצמאות שמח קובי

חייבת להגיד

שאת הולכת לכיוון של פתרון מאוד רדיקלי (תחשבי על זה רגע: ניתוח. ניתוח) לבעיית השמנה + שינוי מהותי בהרגלי אכילה בהמשך. תסכימי איתי שזה בהחלט שינוי גדול מאוד בחיים שלך, נכון? אני חושבת שמי שמחליט על שינוי כל כך גדול צריך גם לפנות זמן להחלמה. אם את לא יכולה לקחת ימי חופשה עכשיו - תעברי את הניתוח במועד שאת יכולה לתת לעצמך להתאושש כמו שצריך. נכון - ניתוח טבעת הוא ניתוח יחסית קל. הוא אורך 20 דקות. תוך כמה שעות אפשר להיות בבית. אבל, הימים הראשונים - עד שבוע הוא על נוזלים ויש כאבים בחתכים, ויש כאבים בכתפיים מהגז. הכל נסבל, והכל עובר עם כדור הרגעה, אבל עדין גוף חלש. אם את עובדת עבודה משרדית את יכולה לקחת בחשבון שיש סיכוי טוב שתוכלי לחזור לעבודה ביום ראשון. לא הייתי אומרת בבטחון שהחופשה הזו תספיק לך. את חייבת לקחת את זה בחשבון. אם את עובדת בעבודה שכרוכה בפיזיות כלשהי -אני ממליצה בחום להשאר בשבוע ראשון בבית. ודבר אחרון, עושה רושם ש"סגרת" על סוג הניתוח מבלי להתייעץ עם מספר רופאים על הניתוח המתאים ביותר לך. אני ממליצה לך לנסות לקבוע לעוד רופא לפחות (פשוט ד"ר אבינח מנתח רק טבעת) כדי לשמוע על כל סוגי הניתוחים וההשלכות שלהם. ניתוח טבעת הוא הכי קל מבחינת הניתוח עצמו - אבל החיים עם הטבעת הם לא קלים בכלל ודורשים המון משמעת, ויתורים והסתגלויות (אותם דברים שממש קשים לאדם שמן...). האם את מודעת לכל ההשלכות? סה"כ החיים אחרי יום הניתוח הם שלך ואת זו שתצטרכי להתמודד איתם. מעבר לזה, ממליצה ליווי של דיאטנית וגם תמיכה רגשית מקצועית. כשיורדים הרבה - השינוי הוא מאוד גדול ואני מייחסת את ההצלחה שלי בירידה לכך שנעזרתי בפסיכולוגית. בהצלחה

בהצלחה קונטרולית

אין בעיה לקחת כדורים בעבודב משרדית אפשר בכיף לחזור ביום ראשון לעבוד הרבה הרבה בהצלחה זה הכיוון

למעלה