טוב אז באחת הסדרות שאני רואה

X יו יו S

New member
טוב אז באחת הסדרות שאני רואה

אני מקווה שזה לא ספוילר כי אני מדברת בעמימות

בכל אופן אחד השחקן החליט שהוא לא רואה איך הדמות שלו מתפתחת והחליט לעזוב את הסדרה

יצא לראות כמה פרקים בלעדיו וזה ממש לא אותו דבר
ועוד חצופים הראו כמה קטעים שלו אם במקרה ניסיתי להדחיק את דמות שלו מרגע שהבנתי שהוא לא חוזר
אבל גם בעונה שאחרי עזיבה שלו הם מחזירים לי אותו לפרצוף ומראים עד כמה הוא חסר

בכל אופן חוץ מלשחרר קיטור ולדעת אם קרה לכם משהו דומה
רציתי להגיד שהייתי מעדיפה שפשוט יחליפו את שחקן בשחקן אחר ושדמות תשאר אותו דבר

אולי תסבירי באיזו סדרה זה קרה לך

ואת יכולה לרשום אזהרת ספויילר לסדרה.
(לאור זה שאין כמעט סדרות ששנינו צופים בהם, זה לא נראה לי יפריע לי)

אני בהחלט מכיר את זה. במיספיטס זה קרה עם דמות וזה נורא היה לי קשה. ויש עוד הרבה מקרים.

העניין הוא שאם מחליטים פשוט להמשיך עם התוכנית בלי הדמות, אז אני דווקא מעדיף שכן יתייחסו לדמות אחרי שהיא עזבה. מעצבן אותי שלפעמים סדרה ממשיכה בלי דמות שהייתה בעונות קודמות מרכזית, אבל מתנהגים כאילו הדמות הזאת מעולם לא הייתה קיימת.

אבל אני לא בטוח אם אני מעדיף שיחליפו את השחקן לדמות. זה יכול לפעמים להיות טוב, אבל יש גם סכנה שזה ירגיש מאוד לא נכון.

למרות שיש הרבה דוגמאות שבהן זה יצא בסדר גמור.
הנה רשימה ויקיפדית של מקרים שבהם יותר משחקן אחד גילם אותה דמות:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_o...h_one_character_was_played_by_multiple_actors

אם כי היא לא רשימה מלאה כי לא מוזכר שם ספרטקוס (שם החליפו שחקן כי השחקן הראשי חלה בסרטן). המקרים הזכורים לי הם בסמנתה, ברוזאן ובלואיס וקלארק (שם הוחלף ג'ימי אולסן).

LeRanch

New member
מצחיק שכל כוכבי "דוקטור הו" כתובים שם

בתור שחקנים שונים שגילמו את אותה דמות, למרות שזו מטרת הסדרה

כן, זה די שונה

אם כי במקור בפעים הראשונה שהדוקטור השתנה זה היה פשוט בגלל שהשחקן רצה לעזוב ומצאו ככה דרך נחמדה להמשיך את התוכנית.

יש ברשימה הזאת גם עוד דוגמאות שהן לא מה שהתכוונתי. כמו למשל בתוכנית הענק הירוק הישנה ששחקן אחד גילם את דוקטור באנר ואחר גילם אותו כשהוא הענק. וגם יש שם מקרים שבהם יש תינוק בתוכנית ואז כמובן מגלמים אותו כמה תינוקות שונים.
אבל הרשימה לקויה, כבר חשבתי על כמה דברים שלא מופיעים שם.

*אגב, השחקן שמשחק את הנרי בOnce נמצא שם - הוא אחד מארבעה שחקנים שהיו בובי דרייפר במד מן.

ויש למטה קישור לרשימה הפוכה: שחקנים שהופיעו בשני תפקידים (או יותר) באותה תוכנית.
גם שם הרשימה מאוד לקויה. מצד אחד יש את כל הסיילונים של באטלסטאר גלקטיקה שזה מובן מאליו. אבל מצד שני אין את זינה (שם כל לכל שחקן יצא לגלם עוד לפחות דמות אחת) ואין את באפי ואנג'ל.

X יו יו S

New member
אני מעדיפה שלא

כי זה ספוילר די גדול ומבאס נורא
בוא נגיד שאם הייתי יודעת אותו מראש ולא 5 פרקים לתוך סדרה (כי שוב
בדקתי מי שחקנים וראיתי שליד שמו ציין פחות פרקים
)לא הייתי צופה בה בכלל
ולא שהכרתי את שחקן מדברים אחרים

פשוט היה קלילה מאוד טובה בין כל הדמויות
שהוא ייצא אז כמו מגדל שנפל
כל הדמויות אחרות שגם אותם אהבתי השפעו מעזיבה שלו בסדרה עצמה והתחילו לבאס
אז אני חושבת שכל זה לא היה קורה אם פשוט שחקן אחר היה מחליף אותו כי בכל זאת זאת דמות מרכזית בסדרה

אני לא ודעת אם הסבר שלי מובן

ותודה על רשימה אני עוד מעט אעיף

למעלה