טוב אז אני לא כ"כ פה כי אין לי מחשב

טראפל

New member
טוב אז אני לא כ"כ פה כי אין לי מחשב

המחשב שלי מת ואני מחכה שהבן יסדר לי אותו, אז מנצלת כמה רגעים של מחשב לעדכן אותכם קודם כל הכנתי עוגות לבנים שלי - יש להם יום הולדת היום וביום ראשון הייתי בסדנה של החיים סדנה של בצקים ופירוט אצל יוד מYNET - בטח כבר שמתם לב שאני מכורה לסדנאות שלה ולא סתפ אני מכורה - פשוט האישה מדהימה טוב מספיק לקשקש - התמונות ידברו בעד עצמם וברגע שיהיה לי מחשב מסודר נחזור לשיגרה, האמת התגעגעתי לפורום ולתושביו

נירהמ1

New member
העוגה שמקושטת בתות וקיווי נראית

משהו משהו - וכמובן גם שאר העוגות בשולחן הזה. בקשר לשאר התמונות - אני לא אוהבת בצק סוכר, אבל הן יפהפיות.

נירהמ1

New member
יום הולדת שמח לבנים

תאומים? שתראי מהם הרבה נחת.

מיכל63

New member
../images/Emo49.gifליום ההולדת של הבנים../images/Emo65.gif

וכל הכבוד על העוגות הנפלאות שלך
פשוט מדהימות אני מתארת לי כמה זמן השקעת ביצירות המופת האלו לי לקח 3 שעות לעשות עוגה פשוטה...

טראפל

New member
שוש עוד לא שכחתי את העוגת הגבינה

שלנו והשבוע יהיה לי קצת זמן אז בואי נקבע משהו

ayeletba

New member
../images/Emo5.gif אני ירוקה מקנאה! ../images/Emo47.gif

איזה מוכשרת - אני חולמת על היום שגם אני אעשה עוגות כאלה. בינתיים אני אפילו מתעצלת ליישם את מה שלמדתי בסדנת ציור על עוגות.. (ליתר דיוק תפס אותי פחד שלא יצליח לי..).

טראפל

New member
איילת אם תרצי עזרה לנסות שוב

תני קריאה גדולההההההה ואני לרשותך

effyba

New member
טראפל יקרה, איזה כשרון ויצירתיות,

כנראה שכאשר שהמחשב מושבת יש יותר פנאי ליצור משהו.....סתם... אגב, איך מגיעים לסדנאות המופלאת שהשתתפת בהן??

טראפל

New member
../images/Emo51.gif אפי ואתן לך קיצור ליוד

אישה משגעת שמעבירה סדנאות משגעות(אני מכורה לה) ואני אגלה לך סוד מקצועי חשוב, בלי מחשב קשה מאוד לפעמים לפסל לדוגמה: הגיטרה של הבן זו העתק המדוייקת של הגיטרה האמיתית שלו ואיך עשיתי את זה? הדפסתי מהמשחב תמונה שלו עם הגיטרה, גזרתי והנה שבלונה של הגיטרה זה מזכיר לי את התגובה שלו כשראה את העוגה - התפעלות בפנים ואז הוא מסתובב אלי ושואל: "אמא איך שומרים את הגיטרה הזו לנצח?" ומיד אחרי זה הוא אומר לי שאני פסלת לא מהעולם הזה כי הגיטרה כ"כ מושלמת וזו הייתה בשבילי "המחמאה"

effyba

New member
טראפל, ת-ו-ד-ה

ואפרופו גיטרה...הנה של הבן שלנו...(אחת מהן..)

למעלה