טובנו

kirk hammet

New member
טובנו

בוקר אור. חסרים לי כאן אנשים. למי שתוהה , המחשב לא נדלק. אז משום מה , ועם חוסר-מחשבה על נסיונות עבר רעים , החלפתי את הסוויץ´ של המתח , ושרפתי את הספק (מעניין אם רק הספק נשרף.) ואני בתומי חשבתי שיישארו כאן האנשים שאני מכיר. לפחות בשבילי. ופתאום אני רואה פוסטמים שקוראים לנסר לקוף מסכן את המח, ואיזה אחד/אחת שמתכנה דנה אינטרנשיונל. טוב. רק רציתי לחגוג את העובדה ששרית חדד תייצג אותנו באירוויזיון. יפיי. ואתמול הייתי מאושר בצורה מוזרה ביותר למרות שאין לי סיבה. וזה לא המחשב שלי. אז אני אשמח אם תגיבו בחמש דקות הקרובות

WC

New member
פנים מוכרות סוףסוף

שלום. WC וואי איזה אבסורד

kirk hammet

New member
פניי מוכרות ?

מוזר , דווקא אין לי פרצוף מוכר. יש לי פרצוף סקסי , אבל לא מוכר. ובמטותא , בשביל בור ועם הארץ כמוני (40 במתמטיקה, שו יא בה יא.) תסביר לי את האבסורד ?

WC

New member
סקסי? אתה?

הנה לך האבסורד. WC אותו מקרר רק בגישה כלכך שונה.

הפתעת אותי

משוגע משוגעת (הייתי חייב) לשיר הזה גם יש משמעות כלומר, למילים שלו (!!!!)

flowr..

New member
אתה!

אין אף אפשרות שתוכל לסדר/ להחיות/ לעשות כל דבר אחר שיגרום לכך שיהיה לך שוב מחשב בריא ונורמלי, איכשהו? גרמת לי להרבה מאוד שעות של שעמום אייסיקיואי. ועכשיו, כשאופטלגין התגייס, כבר בכלל, אין לי מה לעשות שם.

kirk hammet

New member
את סבלת משעמום ?!?!?!

תסלחי לי , אבל אני הסובל העיקרי והיחיד מהעסק הזה. באמת התכוונתי לשאול אתמול היכן את , אבל אז המחשב של חבר שלי החליט לא להתחבר. וסוף סוף , הגעתי לעמק השווה עם בוראי , ומתישהו בקרוב המכונה שלי תתוקן, אף על פי שיצומצמו משמעותית שעותיי איתה. שיט. אני מאחר. ביי.

Zed off

New member
Kirk Hammett

הייה נחשב בזמנו למלך הטייפאניקג, למד אצל ג´ו סטריאני, הייה נחשב אחד הטובים בשנות השמונים, כיום...סתם עוד גיטריסט...לא רואה שום סיבה טובה לקרוא לעצמך על שמו... אתה לוזר...

גם אז הוא היה די גרוע...

לא הגיע אפילו לרמה של תלמיד ממוצע של סטריאני (פטרוצ´י, לדוגמא, היה תלמיד שלו בבארקלי). ובקיצור: אם תרד על ג(י?)לעד אנחנו נרביץ לך

אתמול

היה לי משהו לרשום בקשר לקיבעון שלך למוזיקה ובקשר לזה שאנחנו נקשור אותך למכונית שלי בקרמגדון ונטגן אותך בזפת כי אתה קוץ בתחת. אבל היום אני לא בדיוק זוכר הכל, אז פשוט תועיל לא לכתוב פה יותר. get out of your mind because it´s much too small and there´s so much going on

merde

New member
את את קונה

אני מוכן להשתכר איתך.. (ההזמנה הזאת הולכת לכל חברי הפורום)

Zed off

New member
נשמע נחמד...

בכל מקרה אין לי קיבעון למוזיקה מסויימת...תודה שניסת... shine off...

אני אצטרך להסביר

את מה שהיה מובן אם הייתי רושם את ההודעה ההיא אתמול. הקיבעון שלך הוא לא למוזיקה מסויימת, הוא למוזיקה באופן כללי. אולי זה לא קיבעון, אלא כפייתיות. אני ממילא לא יודע מה ההבדל בין המילים האלה. בכל מקרה, לכל מקום אתה תדחוף את הביקורתיות המוזיקלית הלא מעניינת שלך - אפילו תתחיל לנתח ניקים של אנשים בפורום תיכוניסטים (למען השם!!). זה מעצבן ומיותר תיסתלק

Zed off

New member
מדינה חופשית,פורום חופשי...

אני אכתוב כאן מה שאני ארצה(בגבול הטעם הטוב כמובן)מוזיקה נכללת בנושא של שם הפורום, אני לא היחידי שמדבר פה על מוזיקה... לא נראה לך? אתה תמיד רצוי בפורום "גאווה"

merde

New member
אני מבקש לשמור על זה בגבול הטעם הטו

ב. מה לעזאזל רע בפורום גאווה? אתה רואה את זה כעלבון להיות הומוסקסואל? לפתע קיבלתי צורך לנסר לך את הגולגולת.

על מה כותבים לעזאזל בפורום גאווה?!

מאותו טעם שאתה הצגת בהודעה שלך, אני אמשיך לומר לך להסתלק. חשוב להבהיר נקודה נוספת - גלעד שירדת עליו ועוד אנשים בפורום הם מה שנקרא ותיקים. זה אומר שמותר להם לרדת על מי שבא להם, ולאף אחד שפחות ותיק מהם אסור לרדת עליהם. אולי זה לא נראה לך הוגן, אבל עם חרא חדש מהסוג שלך אסור לנהוג בהגינות. תיסתלק shine!

merde

New member
Zedoff חומד, תקשיב בבקשה מתוק.

זה נחמד לראות מידי פעם חבר "חדש" בפורום שגרמנו לו להרגיש כל כך נוח במקום הזה, כל כך שייך שהוא מרגיש שקיימות לו זכויות כגון: לדבר, להביע דעה, להתפנות ללא רשות וכו...דבר כזה פשוט, ואני בטוח שכולם יסכימו, מחמם את הלב של כולנו. באמת שכן, כמובן, חמוד ככל שיהיה - ואתה אכן חמוד מאוד (כזה מתוק.. "פורום חופשי"), חייבים לקטוע זאת מיד.. תחשוב איך יראה הפורום עם כל חדש שמגיע מביע את דעתו?? אני בטוח שאתה מבין, יהיה פה מצב של אנרכיה ממש.

למעלה