טבע

מצב
הנושא נעול.

anats100

New member
טבע

טבע
כל יום המניה יורדת בסביבות 1% הגיע כבר ל- 16400 האם זה הזמן לקנות? או לחכות שתרד עוד ותגיע ל 15000 מי בעד?

לא מעניין מה שקורה פה...

טבע
כל יום המניה יורדת בסביבות 1% הגיע כבר ל- 16400 האם זה הזמן לקנות? או לחכות שתרד עוד ותגיע ל 15000 מי בעד?
לא מעניין מה שקורה פה...
חשוב מה שקורה בניו יורק. בנתיים היא ירדה מתחת ל 36$ שם. יש כאלה שאומרים שהם מחכים לה ב 34 יש כאלה שמחכים ב 32 ויש כאלה שלא מחכים בכלל.

bogi1801

New member
בגדול -להיתיחס למגמות הם המחליטים

לדעתי 34 זה גבולי
בגדול -להיתיחס למגמות הם המחליטים
כמובן למי שרואה את טבע כתוכנית ארוכת תווח ולמי שחושב על מכה יש ב-100 וביתר כאלה אני אישעת מיתיחס תמיד לעבר

יהושע 50

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif ראש טוב ניצן

לא מעניין מה שקורה פה...
חשוב מה שקורה בניו יורק. בנתיים היא ירדה מתחת ל 36$ שם. יש כאלה שאומרים שהם מחכים לה ב 34 יש כאלה שמחכים ב 32 ויש כאלה שלא מחכים בכלל.
ראש טוב ניצן

חכה שהיא תתחיל לעלות קצת

טבע
חכה שהיא תתחיל לעלות קצת
ובנפח מסחר משמעותי! זה כמעט בלתי אפשרי לקנות בנקודה הנמוכה ביותר, אל תנסו! אני לא הייתי קונה כרגע, הסיבות שלי מפורטות פה.

nargila3

New member
העתיד שלה ורוד

טבע
העתיד שלה ורוד
כמעט כל יום שומעים לגביה חדשות טובות. גם הדוחות הכספיים האחרונים, שהראו כביכול על הפסדים, נובעים מרכישות שיכניסו לחברה הרבה מאוד כסף בעתיד. בעלי הסבלנות לבסוף ירוויחו בגדול מהמניה הזו.

חשבת על זה שהמשקיעים בעצם

העתיד שלה ורוד
כמעט כל יום שומעים לגביה חדשות טובות. גם הדוחות הכספיים האחרונים, שהראו כביכול על הפסדים, נובעים מרכישות שיכניסו לחברה הרבה מאוד כסף בעתיד. בעלי הסבלנות לבסוף ירוויחו בגדול מהמניה הזו.
התרגלו לשמוע כל יום חדשות לגביה וכשיש כמה ימים שלא שומעים חדשות טובות אז מבחינתם זה חדשות רעות? אין יעוץ בנ"ל.

nargila3

New member
בסופו של דבר הכלכלה הקלאסית...

התרגלו לשמוע כל יום חדשות לגביה וכשיש כמה ימים שלא שומעים חדשות טובות אז מבחינתם זה חדשות רעות? אין יעוץ בנ"ל.
תנצח. כלומר המצב הפיננסי של החברה והדוחות הכספיים, הם אילו שיכתיבו את ערך המניה ולא רחשי הבטן וכל אילו "שהתרגלו לשמוע חדשות טובות"

eshco

New member
זאת אומרת שעל פי דבריך המחיר

תנצח. כלומר המצב הפיננסי של החברה והדוחות הכספיים, הם אילו שיכתיבו את ערך המניה ולא רחשי הבטן וכל אילו "שהתרגלו לשמוע חדשות טובות"
של מניית טבע בהווה אינו מהווה את ערכה הריאלי של המניה ולכן אתה חושב שהיא עוד תעלה? הרשה לי לענות במקומך, כן. לאור הריבית העולה, אי עמידה בתחזיות, ירידת ערך הדולר והחובות, אני אישית לא חושב שמדובר במציאה. בנוסף לכך אני מעדיף את נוברטיס. אין לראות בדברי המלצה.

nargila3

New member
אכן לא מדובר במציאה

של מניית טבע בהווה אינו מהווה את ערכה הריאלי של המניה ולכן אתה חושב שהיא עוד תעלה? הרשה לי לענות במקומך, כן. לאור הריבית העולה, אי עמידה בתחזיות, ירידת ערך הדולר והחובות, אני אישית לא חושב שמדובר במציאה. בנוסף לכך אני מעדיף את נוברטיס. אין לראות בדברי המלצה.
אכן לא מדובר במציאה
ובטוח שיהיו מניות שיעשו תשואות הרבה יותר גדולות. אולם בכל זאת יש לטבע פוטנציאל ואת זאת לא רק אני טוען, אלא גם המובילים בבתי ההשקעות.

eshco

New member
בתי השקעות....

אכן לא מדובר במציאה
ובטוח שיהיו מניות שיעשו תשואות הרבה יותר גדולות. אולם בכל זאת יש לטבע פוטנציאל ואת זאת לא רק אני טוען, אלא גם המובילים בבתי ההשקעות.
בתי השקעות....
אני לא יכול להבטיח שהמניה תעשה תשואה גבוהה יותר. אם תקח את המלצות בתי ההשקעות, תרכיב מהן אינדקס ותשקיע בו, תקבל תשואה נמוכה משל האינדקס שבו המניות נסחרות. ערכתי את הניסוי הזה לפני שנה בערך. כשהייתי בכיתה ב' המורה לחלילית אמרה לי שיש לי המון פוטנציאל....

nargila3

New member
מדבריך אני למד כי...

בתי השקעות....
אני לא יכול להבטיח שהמניה תעשה תשואה גבוהה יותר. אם תקח את המלצות בתי ההשקעות, תרכיב מהן אינדקס ותשקיע בו, תקבל תשואה נמוכה משל האינדקס שבו המניות נסחרות. ערכתי את הניסוי הזה לפני שנה בערך. כשהייתי בכיתה ב' המורה לחלילית אמרה לי שיש לי המון פוטנציאל....
מדבריך אני למד כי...
המורה טעתה ואין לך "פוטנציאל". אז הרשה לי לסמוך על המלצות מומחים ובעיקר ניתוח דוחות כספיים, שעל פיהם דווקא כן יש למניה "פוטנציאל"

prizman

New member
חלק גדול מבתי ההשקעות

אכן לא מדובר במציאה
חלק גדול מבתי ההשקעות
מושקע בעצמו בטבע כך שהם לא חפים מאינטרס.

ואתה חושב שהדוחות הכספיים הבאים

ואתה חושב שהדוחות הכספיים הבאים
יפתיעו לטובה יותר מתחזיות הצמיחה של החברה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה