טבו או רע - השבוע , בשש מילים

REDSKINS

New member
טבו או רע - השבוע , בשש מילים

שמח להחזיר את טוב או רע אבל מעכשיו רק שני נושאים + סיכום בשש מילים. תהנו. שלוש תוכניות בשבוע וPPV פעם בחודש , למי יש כוח להגיב להכל?! סכמו את השבוע בשש מילים בלבד ושרשרו
או
לנושאים שמוצגים ואם אתם רוצים תפרטו גם למה. ככה אפשר לתת דעות גם בלי להשתגע *לא לשכוח לשמור על חוקי הספוילרים

REDSKINS

New member
../images/Emo27.gif השבוע בשש מילים ../images/Emo58.gif מכל השבוע

אין לכם כוח לתת דעות ארוכות בכל שירשורי התוכניות? זה המקום בשבילכם! תנו דעה על השבוע בשש מילים, כי אפילו אם השבוע גרוע הוא שווה לפחות שש מילים. לתת דעה על קרב/פרומו בשש מילים זה פשוט, דעה על תוכנית בשש מילים זה לא קל, אבל דעה על שבוע שלם בשש מילים זה אתגר אמיתי. שרשרו לכאן דעות על השבוע בשש מילים בדיוק , לא חמש ולא שבע. כל מילה חשובה אז תבחרו בקפידה איזו מילה מבאטת הכי טוב את דעתכם על השבוע כולו. בבקשה שימרו על חוקי הספוילרים , לא לרשום ספוילר בכותרת
. מידי שבוע אני יבחר את "שש המילים של השבוע", הדעה שהייתה היצירתית ביותר, המקורית ביותר ושסיכמה את השבוע בצורה הטובה ביותר.
שש המילים של שבוע שעבר "אין יותר טוב מראו בלי ראו" - שכתב אביעד Pardo אז יאללה תנו בשש מילים...

dannygoosh

New member
אקסטרים רולז ב6 מילים

"אני שונא אותך בטיסטה!" "ואני אותך!!"

REDSKINS

New member
../images/Emo41.gif דראפט 2010 ../images/Emo58.gif מכל השבוע

השבוע היה הדראפט השני והדרפאט המשלים בWWE העברות בדראפט: עוברים לסמאקדאון: קלי קלי ביג שואו קופי קינגסטון כריסטיאן צ'אבו גררו קודי רודס כריס מסטארס הורנסווגל רוזה מנדס MVP עוברים לרו: ג'ון מוריסון ר-טורט' אדג' כריס ג'ריקו גרייט קהלי ורג'ינג סינג נטליה אייזיקיל ג'קסון גולדסט הארט דיינסטי בניגוד לשנה שעברה השנה סמאקדאון נחלשה. אדג' וג'ריקו הפנים של התוכנית העברו לרו וסמאקדאון לא קיבלו אף מיין איבנטר אמיתי. למרות זאת סמאקדאון קיבלו את כריסטיאן שכנראה יהפוך למיין איבנטר. סמאקדאון הפסידו גם את ג'ון מוריסון אך קיבלו בתמורה אליו את קופי קינגסטון. הדראפט לא איזן את הכוחות אבל כן הכניס ריענון טוב לשני הרוסטרים. דראפט 2010 טוב או רע ?

תלוי

כי לRAW זה רע במיוחד. לסמאקדאון זה מצויין. תאמינו לי- רוסטר בלי כוכבים חונקים ומשעממים יעזור להם מאוד. נוכל לראות מתאבקים מקבלים פוש! סמאקדאון יכולה לחזור לשנה שעברה.

תלוי

כי לRAW זה רע במיוחד. לסמאקדאון זה מצויין. תאמינו לי- רוסטר בלי כוכבים חונקים ומשעממים יעזור להם מאוד. נוכל לראות מתאבקים מקבלים פוש! סמאקדאון יכולה לחזור לשנה שעברה.

למעלה