טאז התנקש בי.

RED OR DEAD BS

New member
טאז התנקש בי.

אבל עם אח שלו 2526. עכשיו ערן אתה מוכן להסביר לי איך אתה מאפשר ליצור מצב במשחק בו לאלה שיש "אחים", "שכנים", "אבות" ו"אבות חורגים" יהנו מיתרון שהוא לא הוגן? טאז ראה שהוא לא מצליח להתנקש בי במדינה שלנו, הופ עבר למדינה של אחיו, בעצם המדינה השנייה שלו. זה ידוע ש MGH הם כמו בדואים לכל אחד 9 אחים ועוד 17 בני דודים קרובים אבל ערן זה חייב להיפסק, מאד נהנתי לשחק במשחק שלך, אבל גם בפעם הראשונה שהושמדתי תקפו אותי אחים, זה הורס את החשק לנסות בכלל. אני מציע, שבשביל לעשות את המשחק הוגן, עשה הגבלות לאנשים מאותה רשת, או כיביכול אחים, עשה שלא יהיה ניתן לשלוח סיועים אחד לשני, לתקוף את אותו אוייב לפחות לא בפרק זמן של שלושה ימים מאותו רגע ש"אח" תקף אותו, שלא יציע הצעות באו"ם, שלא יצביע וכו'. חבל, זה פשוט הורס את המשחק. נ.ב טאז יקר, אם אותך ישימו בעשיריית האסטרטגים של המשחק זה יהיה בושה למשחק ולערן בפרט, אדם בטופ 20 שבזבז 90 תורות על מדינה בדירוג 15 אלף לא ראוי להיות שם.

gindis

New member
תשובה

אני מצטער לשמוע אבל מי שמשחק עם אחים, דודים וכו'... לא יכול לתקוף אותך עם אותם מדינות. ראה את העדכון האחרון שהיה במשחק בנושא. אתה מוזמן לפתוח מדינה חדשה. בברכה, ערן

RED OR DEAD BS

New member
הוא התנקש בי עם אח שלו לאחר שאתמול

לא הצליח במדינה שלו. מה תגיד על זה..?

omerst

New member
שהוא בזיבז הרבה תורים

כנראה שם למעלה,אין הרבה מה לעשות...

XiToN

New member
דוגרי...

אל תתקוף את איתי בקיצור ואת אח שלו כי תסבול

ה "לא יכול" הזה שאתה אומר.... חחחח

שווה בידיוק כמו אותם החלטות באום שאין להן שום השפעה.... קישקוש גמור. על כל שני "אחים" שמבקשים לשחק מאותו מחשב ומבקשים אישור , יש עוד 100 "אחים" אחרים שלא ביקשו אישור והם גם לא יבקשו אישור ואתה בכלל לא תדע על הקשר ביניהם ! פעם הצעתה פה בפורום רעיון שכל מדינה תוכל להתקיף מיתקפה כללית אחת ביום-אני זוכר שכולם התנגדו... אבל מה שקורה פה כיום הוא קיצוניות אחרת. זה שכתבתה עידכונים על הנייר - משפיע כקליפת שום שעפה ברוח. דברים צריכים לקרות-ולא רק להיכתב ! סתם לדוגמא-כדי למנוע את מה שקורה היום שמיליון מדינות תוקפות בדרכים שונות מדינה אחת עד שמשמידים אותה, לא מספיק שתכתוב עידכון. כמו שהמערכת לא מאפשרת להציע לאום במסגרת 3 ימים- צריך שהמערכת תימנע ממדינה להיות מותקפת מיתקפות כלליות על ידי יותר ממדינה אחת במסגרת 24 שעות-וזו רק דוגמא. והמשפט הזה שאתה כותב :" אתה מוזמן לפתוח מדינה חדשה. בברכה, ערן " הוא המשפט הכי מעצבן בעולם. !!!! למי יש כוח/חשק/מוטיבציה לפתוח מדינה חדשה כשהוא יודע שהוא נידפק בגלל רמאות ושבטוח זה יקרה שוב. ולגבי טאז- אני ממש מאוכזב. חשבתי שהוא גבר.

rockys

New member
תראה את העידכון האחרון במשחק

ותגיד מה כתוב שם.......

gdisrael

New member
נוו בסדר אבל הוא אומר לך עובודת

אולי תעלהה פרינט סקרין וזהו.. וערן יבדוק את זה.. ודבר איתו בפרטי

almogboss

New member
מאיפה אתה יודע?

שהוא לקח את המדינה של אחיו והתנקש? אולי הוא ביקש מאחיו שיתנקש וזה מה שהוא עשה? אני מכיר את אחיו מצוין יש לי אותו במסנג'ר קוראים לו דניאל נמאס כבר שכל הודעה שלך קשורה בזה שכל הזמן אנשים מרמים אותך... פשוט פרנואיד..

gdisrael

New member
ערן לא נראה לי שמדובר בהפללה

1. כי אין לאפחד אחר אינטרס להתנקש בו. 2. אפשרות שקיימת שמישהו שרוצה להרוס את טאז קרא את מיליון ההודעות שאל "ראד אור דאד בי אס" ושמע שטאז מנסה להתנקש בו והפליל את אח שלו, בשביל שיחשבו ששיחק מאותו מדינה ויסגרו לו את המדינה. בכל מקרה הוא גם צריך לדעת איזו מדינה זו אחיו, זה אומר שהוא קרוב אליו ואז לא בטוח שהוא ירצה לפגוע בו, ושוב בכל מקרה זה נשמע קצת יותר מידי צירוף מקרים שמישהו יתקוף דווקא אותו ויפליל את אח שלו שהוא יודע שהוא מנסה להתנקש בו. 3. אפשרות נוספת היא ש"ראד אור בי דאד" בעצמו הפליל את אח של טאז ממדינה אחרת שיש לו. בשביל שתסגור לטאז את המדינה כי הוא שונא אותו

gdisrael

New member
אוקיי תודה זה מוכיח

עכשיו ערן לך האמצעים לראות אם זאת הפללה או לאא

והמחיר של נגד הפללה

זה כמו מחיר של פלאפל ככה שלכולם יש את זה... הפללה לא שימושית במשחק.

medinaGindis

New member
לא כולם אוכלים פלאפל

אני לא קניתי את זה, סתם כי לא חשבתי שזה חשוב, עד שמישהו הפליל אותי והתנקש בSHALOM. מאוד יכול להיות שTNT הופלל.

meetAmeet

New member
חחחחח ערן למה שמישהוא יעשה את זה?

יבזבז פי כמה וכמה יותר תורים כדי לנסות להפליל את אח שלו עם פחות סיכויי הצלחה ובסוף להיות מואשם ברמאות.

gdisrael

New member
אולי כי הוא רוצה לגרום להרס המדינה

לכן הוא הפליל.. בשביל שישחבו שטאז רמאי ואז יחסמו אותו גם יכול להיות שבגלל שזה נשמע כל כך לא הגיוני טאז עשה את זה בשביל שיחשבו שזאת הייתה תרמית

gdisrael

New member
בשביל זה אמרתי שיעלה פרינט סקרין

דרך אגבב באסההה על המדינה.. בהצלחה במדינה החדשה!!! או שאולי כבר התייאשת לפתוח מדינות, אז תחכה למפקד הצבאות שתיים.. בכל מקרה מעניין אותי משהו, אם השמידו אותך ואז פתחת מדינה, שהיא עכשיו 15 אלףף... 1. אם היא חדשה איך טאז יודעה שהיא שלך, ואם זה בגלל שפרסמת אותה זאת בעיה שלך. 2. פתחת את המדינה הזאת כבר לפני הרבה זמן, למה לא יכלת לקנות אובזקים? אחותיי כבר שבועיים במשחק.. ובוא נגיד שיש לה כבר מספיק כסףף לקנות את השיפור האחרון בתפוקה של תעשייה.. בטח שחמש מילארד לאוזבקים יש לה.. איך לך לא היה?

למעלה