טאו ופאו משחררות גארדים

T a u r u s

New member
טאו ופאו משחררות גארדים

טוני דלק שוחרר סופית מפנאתינאיקוס ויחפש לעצמו קבוצה. אנדר ארסלן, ששוחרר לאחרונה מטאו, יחתום כנראה בפניוניוס היוונית.

אידי32

New member
למה שמכבי לא תביא את דלק???

הרי הבעיה הרצינית של מכבי זה שפשוט חוץ מבורשטיין ושארפ אין להם גארדים ששווים משהו. אז למה שמכבי לא תביא את דלק? למרות שאני לא מתלהב מסגנון המשחק שלו אבל עדיין עדיף אותו על כל גארד במכבי. ארסלן הוא בערך כמו יותם הלפרין לא משהו שאפשר לספר לנכדים...

יו45

New member
כי מספיק ביינום אחד

אגואיסט שזורק בכול מצב ומחטיא את רוב הזריקות זה מה שפנא` קיבלה ממנו.

אידי32

New member
אני לא בטוח..

אמנם כשראיתי אותו ביד אליהו הוא אכן היה נראה ביינום. אבל כשראיתי אותו באתונה נגד מכבי הוא היה נראה לא רע בכלל. אני לא יודע עד כמה הוא טוב אבל עדיין הוא יותר טוב מביינום או איזה ירטין...

סלים וארזה

New member
מנהל
יש נטיה שכל שם שמסתובב יש מישהו קופץ: "להביא אותו למכבי". גם ככה במכבי ת"א הרוטציה היא מאוד שבירה. יש מספיק שחקנים לעמדות הגארדים: ירטין, הלפרין, בורשטיין, ביינום, שארפ יש מספיק שחקנים לעמדות הפורוורדים: יסאיטיס, גרין, אליהו, ארנולד, וויצ'יץ' ויש עוד שני שחקנים (בנוסף לוויצ'יץ') לעמדת הסנטר: פליקס וגרין מכבי ת"א הגיעה להצלבה ביורוליג וזה אומר שהיא בין 8 הקבוצות הטובות ביבשת. להביא פחות מחודש לפני ההצלבה שחקן שעוד לא מכיר את התרגילים ואין לו כימיה, זה סתם בזבוז כסף שאין למכבי ת"א

T a u r u s

New member
בעונה הזאת אולי זה כבר מאוחר

אבל זה טבעי להתחיל לבנות את העונה הבאה כבר עכשיו, לדעתי. לפחות בקווים כלליים, לצאת מנקודת הנחה שיירטין וביינום זה לא מה שאנחנו צריכים...

dark happy shadow

Member
מנהל
ירטין יכול להיות רכז שני עונה הבאה אולי. לך תדע מה יהיה עונה הבאה... לגבי ביינום חבל שהוא חזר לארץ בכלל.

יו45

New member
ירטין לא פחות גרוע מביינום

הוא נתן כמה משחקים סבירים כשהגיע אבל מאז הוא תוקע את ההתקפה ולוקח זריקות קשות כשביינום עושה בלאגן ולוקח זריקות קשות. הנזק הוא אותו נזק.

ירטין לא יהיה שחקן גם בגיל 40

אם כבר מנקים את האורווה, להעיף את כל הכלומניקים שלא סיימו בי"ס כדורסל ובמקומם להביא ישראלים ששווים פי 2 יותר מהאפסים כמו ירטין וששון, ועולים עשירית מהם... דלק בן 90, למה להביא אותו למכבי לעונה או שתיים? אם בונים קבוצה חדשה אז מביאים יותר צעירים... ומנסים להפטר מכמה שיותר זקנים. וביינום שישאר !

למעלה