טאואר

מצב
הנושא נעול.

golanigali

New member
טאואר

טאואר
מה קורה אם אני נותנת הוראה דרך האינטרנט לקנות מחר מניה או שעדיף לחכות לבוקר ולקנות כבר בבוקר? אני רוצה לקנות את המניה של טאואר

snof0

New member
משהו יכול לעדכן אותי מה קורה בטאו

טאואר
מה קורה אם אני נותנת הוראה דרך האינטרנט לקנות מחר מניה או שעדיף לחכות לבוקר ולקנות כבר בבוקר? אני רוצה לקנות את המניה של טאואר
אר?!אני רואה שכולם מדברים עליה היום

לא כולם אבל בהחלט הרבה. אז 5

אר?!אני רואה שכולם מדברים עליה היום
כתבתי על החברה ועל הסיבובים שלי בה לא פעם אחת לכן לא אעריך. החברה סיימה בהצלחה הנפקה ע"י אגחים ראה כתבה בגלובס ודה מרקר כמדומני מאתמול. א` שעל ידי זה היא קבלה אימון של המשקיעים על אף המצב הפננסי הקשה וב` על ידי זה היא תשפר במידה מסויימת את מצבה הפיננסי. חוץ מזה החברה פרסמה כבר הערכת רווח לרבעון הרביעי וכל שנת 2005שאמור להוראות לשיפור ניכר ברבוויות אחרי שהחברה לא הפסיקה להפסיד. כל זה אמור להקפיץ את המניה. מכאן עליות(לא גדולות יש לציין) בבורסה אתמול והיום על אף הארביטרז` השלילי. בהצלחה! ולילה טוב.

אז5=אז כך

כתבתי על החברה ועל הסיבובים שלי בה לא פעם אחת לכן לא אעריך. החברה סיימה בהצלחה הנפקה ע"י אגחים ראה כתבה בגלובס ודה מרקר כמדומני מאתמול. א` שעל ידי זה היא קבלה אימון של המשקיעים על אף המצב הפננסי הקשה וב` על ידי זה היא תשפר במידה מסויימת את מצבה הפיננסי. חוץ מזה החברה פרסמה כבר הערכת רווח לרבעון הרביעי וכל שנת 2005שאמור להוראות לשיפור ניכר ברבוויות אחרי שהחברה לא הפסיקה להפסיד. כל זה אמור להקפיץ את המניה. מכאן עליות(לא גדולות יש לציין) בבורסה אתמול והיום על אף הארביטרז` השלילי. בהצלחה! ולילה טוב.
אז5=אז כך

s t o p l o s s

New member
למה לא לקנות במסחר חי ?

טאואר
למה לא לקנות במסחר חי ?
עדיף לחוש את הכיוון תוך כדי מסחר לדעתי, ולהחליט אם כן או לא

אין שום הבדל.

טאואר
אין שום הבדל.
אם את נותנת הוראה עכשיו או בבוקר. ההבדל הוא שאם את נותנת הוראת קניה לפני הרציף מחר אז את יכולה לתת כל כמות שאת רוצה אפילו פחות מי מינימלית ברציף. אלא אז אם לא יתבצע עסקא טאורטית בשלב תרום מסחר היא לא תעבור לרציף.למה קראתי לזה טאורטי? בגלל שעד הרציף לא מתבצעות באמת עסקאות אלא טאורטית כי עד הרציף את יכולה לבטל כל הוראה שנתת אל אף שנראה שהיא כבר בוצע כאילו. שוב ההבדל כל כמות בהוראה אלא שאם לא מתבצעת עסקא בכמות הנדרשת לרציף ההוראה לא עוברת לרציף. אם תשאלי אותי מתי באמת מתבצעות אותן עסקאות טאורטיות? אענה לך בדיוק בתחילת רציף. מכירה מסחר במניות שימור? אז טרום מסחר זה משהו כזה. ביי ולילה טוב.

אני ממליץ לך לקנות עס ארביטז מניו י

טאואר
אני ממליץ לך לקנות עס ארביטז מניו י
רק ביום שלישי תראי זמן אמת ועס זה תיקני למחר

dejosh

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ואני ממליץ לקנות
בזול ולמכור ביוקר, אפשר להרוויח המון ככה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה