טאואר אגח להמרה

מצב
הנושא נעול.

שיר ורד

New member
טאואר אגח להמרה

טאואר אגח להמרה
היכן ניתן לראות נתונים על כמות האגח להמרה של טאואר (סדרות ב ג ה) שהומרו בחודשיים האחרונים. לא הצלחתי למצוא דווחים אלו במאיה.

אזרח111

New member
אני מצטרף לבקשה

טאואר אגח להמרה
היכן ניתן לראות נתונים על כמות האגח להמרה של טאואר (סדרות ב ג ה) שהומרו בחודשיים האחרונים. לא הצלחתי למצוא דווחים אלו במאיה.
אני מצטרף לבקשה

zvikap

New member
חצי תשובה

אני מצטרף לבקשה
חצי תשובה
כעקרון- צריך לסמן "הון החברה ותנאי ני"ע", אפשר גם לציין בטקסט חופשי "המרת אג"ח". פתרונות אפשריים למה לא מצוין כלום לגבי טאואר- א- למרות הפרמיות הנמוכות, האג"ח נסחרות עדיין בתשואות גבוהות יחסית, שמבטיחות רצפה מסוימת. ב- ני"ע דואלי, ולכן פטור ממספר דיווחים בארץ. אולי מישהו שמבין יותר בניע"ז יוכל לתת יותר מידע.

שיר ורד

New member
יתכן שב הוא הנכון

חצי תשובה
כעקרון- צריך לסמן "הון החברה ותנאי ני"ע", אפשר גם לציין בטקסט חופשי "המרת אג"ח". פתרונות אפשריים למה לא מצוין כלום לגבי טאואר- א- למרות הפרמיות הנמוכות, האג"ח נסחרות עדיין בתשואות גבוהות יחסית, שמבטיחות רצפה מסוימת. ב- ני"ע דואלי, ולכן פטור ממספר דיווחים בארץ. אולי מישהו שמבין יותר בניע"ז יוכל לתת יותר מידע.
יתכן שב הוא הנכון
כי היו השבוע מספר כתבות שבהן דובר על המרות נכבדות בשבועות האחרונים (סכומים זניחים באג ה וסכומים משמעותיים באג ג, אולי גם בב שעשוייה אולי להמחק מהמסחר בגלל יתרת אחזקות קטנה מהמינימום).

מצב
הנושא נעול.
למעלה