טאבלט אנדרואידי - המלצות ?

• פותח הנושא em28
  • פורסם בתאריך

em28

Well-known member
טאבלט אנדרואידי - המלצות ?

מחפש טאבלט אנדרואידי לבן, אבל לא יודע מה רצוי.
7 אינצ' או 10 ? גודל זיכרון ? אנדראיד 3 ?
לכולם יש את כל הקישורים (BT/GPS/3G/WIFI/USB) ?

השימוש העיקרי נראה לי שיהיה משחקים.

הוצע לי כיד שניה ב-1300 ש"ח
Asus Transformer EeePad TF101 16GB כולל תחנת עגינה המתפקדת כמקלדת.

שווה ?

motti261

New member
נקסוס 7 32 גיגה בייט

כ 1400 שח בבאג. ייתכן שבזאפ תמצא קצת יותר זול.

em28

Well-known member
השאלה אם 7 אינצ' לא קטן מדי

איזו רזולוציה צריך לחפש ?

Zמבוש

New member
הבת רכשה כזה

בארה"ב עם ה-32G והיא מרוצה איתו עד הגג
יש עברית מובנית בתוך המכשיר .
קבלתי את הנקסוס 7" 32G וגם הוא מתפקד יופי יופי , עיברית מובנית בתוך המכשיר ,
בהצלחה באשר תבחר .

z x 7 r

New member
יש לי טרנספורמר TF201

יותר יקר ( וכבר מיושן ).

הטרנספומר שמציעים לך זה הדגם הראשון של אסוס מבין הטרנספורמרים.

3G לא היה לו, BT יש, GPS לא כ"כ שימושי - אתה תנווט ברכב עם הדבר הזה? הוא גדול מדי. לגבי USB - לא זוכר אם יש ל TF101, לגבי WI FI - שימושי מאוד, אפשר לראות סרטים למשל מהמחשב על טאבלט בלי בעיה ( זה מה שאני עושה )

שים לב שהדגם הזה הוא ישן כבר, זיכרון מעט ( במיוחר עבור המשחקים שצריך הרבה מקום ), רזולוציה שלו נמוכה יחסית לדגמים החדשים 1280 × 800, מעבד "רק" שתי ליבות.

em28

Well-known member
הנקסוס 10 בכלל נמכר בארץ ? לא נמצא בזאפ

voguemaster

New member
כמה סנטים

אני סובייקטיבי כי יש לי נקסוס 7 אבל לא סתם. קודם כל, אם השימוש העיקרי הוא משחקים יש לנקסוס 7 יתרון לעומת טבלטי 10 אינץ'. יש משחקים שמצריכים החזקה של הטבלט בשתי הידיים (כדי לדמות בקר של קונסולה). בנקסוס 7 זה קל ופשוט. בטבלט כמו הטרנספורמר זה ממש לא - הוא כבד וגדול (כל טבלט 10 אינץ' יהיה קשה יותר בזה, לאורך זמן). לנקסוס 7 יש גם אחלה חומרה למשחקים, הוא הרי מבוסס על הטרנספורמר PRIME (נדמה לי 201). הוא גם מאוד נוח לקריאה, אני חושב שטבלט 7 אינץ' בד"כ טוב יותר מ-10 אינץ' למרבית השימושים.

אם אתה הולך באמת לשחק ואתה הולך על אסוס אז קנה את הטרנספורמר הכי חזק (נדמה לי INFINITY). את ה-101 לא הייתי קונה היום בשום מקרה.

מבחינת גודל זיכרון - לדעתי האישית 16 ג'גה מספיק כל עוד אתה לא מעתיק אליו סרטים. מוסיקה אני מניח שלא תעתיק אליו. משחקים גדולים שוקלים הרבה אבל יש לי כמה כאלה מותקנים ואין לי בעית מקום.

את הנקסוס 10 יהיה לך קשה להשיג (אולי רק בחול).

למעלה