'חת שתיים שלוש - נסיון

ofec bar

New member
'חת שתיים שלוש - נסיון

שרשור ערב נסיוני. מה אתם מתכננים למחר? לבוקר, לערב חג, ליום הראשון של החורף? האם החופש משרה עליכם אופטימיות רעננה או פאסימיות אינסופית? האם יש לכם פרפרים בבטן, חושבים איך תתחיל השנה, איך יעבור סוכות, זמן לחשבון נפש? ולסיום - חלקנו צמנו ביום כיפור, חלקנו לא, אבל לפחות אצלי איך שמתקררים הימים אני נכנסת למצב רוח מהורהר וזה הזמן לבחון את חיי מכל הבטיהם. האם אתם מרגישים שאתם "חיים נכון" כמילות השיר של רונה קינן? אתם מגשימים חלומות? עושים מאהבה? יאללה, שפכו.

רומיקה

New member
היי אופקית חמודה ../images/Emo9.gif

תכנוני למחר... עבודה מ- 5 בבוקר עד 10 בבוקר. לעשות ספורט- לחזור לשיגרת האימונים. לא מוצא חן בעיניי מה שקרה פה בשבועיים האחרונים
לחפש עוד עבודה לשעות אחה"צ. אני רוצה הרבה כסף... רוצה לקנות מכונית...
החופש משרה עליי חמימות משפחתית. זמן לנוח. להסתלבט בכייף. לצבור כוחות. אבל נמאס כבר מהחופשים האלה. כמה אפשר? כל החודש הזה הוא חופש אחד גדול
הימים האחרונים באמת עוברים עלי כפי שתיארת... אני עושה הרבה חשבון נפש, מתכננת הרבה תוכניות לשנה הקרובה... כרגע מרגישה שחיה נכון. בהחלט. בגלל זה אני מאושרת בזמן האחרון, כי חיי מתנהלים בדיוק כפי שרציתי. אני מגשימה חלומות. רק עכשיו הגשמתי חלום ילדות- צוות בידור. והגשמתי עוד חלום- לחזור לעצמי אחרי הצבא-מכל הבחינות....

רומיקה

New member
לא עוד לא..

רק אתמול קנינו... ומקסימום לוקח לו שבועיים להגיע...עכשיו חגים וזה אז זה קצת בעייתי...

17sweet girl

New member
תוכניות לחופש

ללמוד למבחן בהיסטוריה ויש מלא חומר
לעשות מלא שיעורי בית במתמטיקה
להנות איכשהו ומה התוכניות שלך?

ofec bar

New member
התכניות שלי:

טוב לפני שעה בערך חזרתי מאימון. יש לי עוד אחד אחר הצהריים, ואני מקווה לעשות לבדי שעה טובה של מתיחות כי אני חייבת לעבוד על הגמישות. חוץ מזה אני אמורה לעשות המון דברים אבל אין לי חשק להם, בא לי לשכב במיטה עם ספר טוב... לראות טלוויזיה ולהסתלבט. אני דווקא ממש אוהבת את החופש!

מחר יום גדוש...

אימון על הבוקר אחרי זה נוסעת עם ההורים לקניות לקראת החג אחה"צ המוקדמים חזרה, בערב הופעה בלילה יוצאים למסיבה. החורף עושה לי טוב, משום מה בקיץ יש לי דיכאון ואילו בחורף לא.. אני וחברה הכי טובה שלי מתות על חורף ככה שאני מאושרת מהגשם והרוחות שיש עכשיו בחוץ.. עוד חודש בול (!) צבא, ורק על זה אני חושבת עכשיו...

עדידי20

New member
../images/Emo26.gifעונה../images/Emo36.gif

אז מה אני מתכננת למחר? לישון עד מאוחר, וכשאופיר יחזור מהעבודה לנסוע לירושלים- אנחנו עושים את החג אצל ההורים של אופיר...בא לי
(אצלינו במשפחה אין כל כך קשר לדת ולמסורת ואצל אופיר כן אז אני אוהבת להיות שם בחגים). החורף? בדרך כלל מעלה בי זכרונות... תהיות... גורם לי לחשוב המון כי אני יותר בבית. אני אוהבת לשבת עם כוס תה, סיגריה (אני יודעת ש
ואני בתהליכים- שמתקדמים לא רע אגב...) ולחשוב על החיים שלי, על היחסים שלי עם הסביבה, על מי הן החברות שלי, הטובות יורת והטובות פחות. חורץ זה זמן איכות עם עצמי ללא ספק! כמובן שכיף גם להתכרבל בשניים ולראות מלאן סרטים בDVD. חורף זה אחלה, נותן לגיטימציה ללא לעשות כלום :)) וכן, נראה לי שאני חייה נכון. אם זה בפאן הנפשי יותר ואפילו בארוח החיים הבירא מבחינה הפיסית שסיגלתי לעצמי- פחות ג'אנק, קצת יותר "אוכל אמיתי". וכמוחבן, שהאחד משפיע על השני- הפאן הפיסי על הנפשי ולהפך. זה איזשהו מעגל שעל מנת שיגיע לשלמות צריך הרבה כוח רצון והתמדה אבל בסוף זה מצליח, וכשזה קורה זה חזק. חג שמח

כתבת יפה :) ומחר...? ../images/Emo26.gif

מחר כמו כל יום רגיל רק שמתחיל ביום קצר של עבודה בגן עם הילדים שאני כל כך אוהבת
רק שיש ערב חג, אבל אני לא אהיה בקיבוץ-אז לא ממש ארגיש את האווירה
מחר האהוב שלי חוזר מהצבא, אז בטח שיש פרפרים בבטן (שלא קשורים לאיך תתחיל השנה
)
חוץ מזה? אין לי שום מחשבות בנוגע לשנה חדשה או לא כי אצלי "שנה חדשה" זה ספירה כמו שנת לימודים-מהראשון בספטמבר אצלי זו שנה חדשה... ולא מהחגים או מהראשון בינואר... ככה שאצלי השנה החדשה כבר התחילה לפני חודש וחצי
הדבר היחיד שעוד עומד לפניי ב"שנה החדשה" הזו, זה הצבא שעוד מעט יגיע-וממנו אני קצת חוששת, קצת מהססת, קצת מאוד מסוקרנת ואפילו טיפונת שמחה כבר אולי... כי עם כל זה שממש טוב לי בגן ילדים, ולא בא לי עכשיו לקבל משכורת של 400 שקל מסכנים בחודש ולעשות משהו שלא בטוח שאני אוהב, זה חלק מהחיים, וחלק מחוויה של רוב מתבגריי ארץ ישראל
האם אני חיה נכון? לגמרי, והלוואי שתמיד ארגיש כך

למעלה