חתימה בלשכה ומועדפת

SimplyMe1

New member
חתימה בלשכה ומועדפת../images/Emo179.gif

קודם כול-אחרי כמה מהשחרור אני יכולה לחתום אבטלה? האם אחרי חצי שנה מהשחרור יש לי אפשרות להתחיל ולחתום? וחוצמזה הבנתי שמי שמתחיל לחתום בלשכה,מסיים,ולאחר מכן מעוניין להתחיל בעבודה מועדפת,לא יכול לעבוד בה...תאוששו אם מישו יודע:) מועדפת-- ההליך הוא פשוט מציאת עבודה מתוך הרשימה,יצירת קשר עם מקום העבודה,עשיית 140 ימים\חצי שנה בעבודה,וקבלת הכסף מהבנק בהצגת שוברי המשכורת? איך בכלל הולכת הפרוצדורה? תודה מראש, וסורי אם השאלות כבר נשאלו,אבל בגלל שאני מרעננת קצת את הפורום,אז אפשר לסלוח לי

אזרח111

New member
תגידי ...

את כבר חצי שנה בערך, שואלת כאן פעם בשבוע לגבי אבטלה, מה נסגר?

SimplyMe1

New member
אתה טועה,לא שאלתי(עדיין)

על אבטלה,אולי שאלתי על מועדפת בקיבוץ,ואתה מתבלבל:)

haych

New member
אז ככה...

כן, את יכולה להתחיל לחתום אחרי חצי שנה מהשחרור. אפשר עד שנה. ברור שאת יכולה לעבוד במועדפת! את יכולה לעבוד במה שבא לך... פשוט אם התחלת קודם עם האבטלה ואח"כ עשית מוןעדפת-לא תקבלי את כל הסכום על המועדפת אלא את ההפרש בין הסכום המלא של המועדפת לסכום האבטלה שקיבלת. אם תתחילי במועדפת ואח"כ תחתמי בלשכה-תקבלי גם את המענק מועדפת המלא וגם את דמי האבטלה. לגבי איך מקבלים את המענק מועדפת-השלבים שכתבת נכונים, רק שלא הולכים לבנק עם התלושי משכורת אלא לבטל"א.

Jan22

New member
קחי חודש מסוים ,תורידי את השבתות

ותכפלי במספר הימים שנותר = סכום סה"כ ! אתם לא לומדים את החומר הזה בקורס פסיכומטרי ?

r o n 2 1

New member
זא'ן לפני שאתה יוצא לים

אתה רואה את הגמר של האן בי איי ?

Jan22

New member
את האמת ,לא צופה כדורגל/סל ...

יותר בקטע של אקסטרים !

r o n 2 1

New member
חזרתי עכשיו מאימון כדורגל

מה זה אקסטרים ? סנפלינג? קיר טיפוס? סקי מים ? תפרט ...

Jan22

New member
אופניים בשטח מסולע ..

ריצה על חול וכו' . טיפוס על קיר אני מקווה להתחיל ללמוד בקרוב .. תאמר לי ,נסעת לקנדה כדי לשחק כדורגל ,או כדי לטייל ? אם רצית כדורגל , כל חברי הפורום היו קונים לך כדור והיית משחק בשכונה ליד החנות של שמואל וחוסך את הכרטיס! בחיאת בנאדם ,לך תטייל ,אולי אני אצטרף אחרי יולי !

r o n 2 1

New member
אני מאמן כדורגל תמורת כסף

אני גם מטייל כל יום עם הרכב ומחפש פרטנריות לטיולים בסופי שבוע ...

Jan22

New member
פרטנריות זה טוב ...

אז תאמר לי ,צריך ויזה כדי להיכנס לקנדה ? ויזה נוסח אר"הב?

r o n 2 1

New member
לא צריך

אבליש ויזת שהייה עד חצי שנה . לא לשכוח שהדולר הקנדי מאוד חזק 91 סנט לעומת דולר אמריקאי.

Jan22

New member
הבנתי ,יש פרוצדורה מסויימת

להוצאת ויזה ,או שפשוט משלמים אגרה מסוימת (כמה מפתיע..) ומקבלים ויזה? כמו כן ,ניתן לעבוד עם הויזה ?

r o n 2 1

New member
אין ויזת תייר לא משלמים כלום...

פשוט שאתה מגיע מחתימים לך את הדרכון עד חצי שנה. בקשר לויזת עבודה זה עסק קצת יותר מסובך אתה צריך להגיש בקשה ל-WORK PERMIT וצריך לשלוח להם כל מיני תעודות כמו תעודת לידה מתורגמת, והוכחה שאתה הולך לחיות בחצי שנה הקרובה בקנדה, ועוד כל מיני טפסים אני יכול לשלוח לך את האתר.

BarcaBoy2

New member
סתם שאלה..אם עשיתי תמבחן וקיבלתי

70 אז אני יכול לקבל ויזת עבודה בקנדה???

למעלה