חתונה - התאמה זוגית.

גליה30

New member
חתונה - התאמה זוגית.

הי, שוב אני. אני מזל קשת 30/11/72 וחבר שלי, סער נולד 20/1/75, מה אתה אומר על עתיד הקשר. תודה.
 
לפי הכותרת שנתת להודעה שלך...

את כבר יודעת את עתיד הקשר - אתם הולכים להתחתן...! ואם כך באמת הדבר.. למה שלא תשאלי באיזה תאריך כדאי להתחתן במקום? כי גם תאריך החתונה משפיע על הקשר... ;-) שבי
 
תאריך החתונה מבטא את מהות הקשר

בצורה מסויימת, ולא דווקא הוא זה שיקבע אם הקשר יהיה טוב או רע. בכל אחד מתאריכי החתונה, בנוסף לתאריכי הקשר, אפשר לראות אלמנט מסויים שהוא דומיננטי מחיי בני הזוג, אבל הוא בהחלט לא יקבע את טיב הקשר, אלא כאמור רק יבליט חלק מסויים, במקרה הטוב.
 
הנה דוגמא, שבי

במפת קומפוזיט משולבת של שני בני זוג, כששבתאי דומיננטי - השמש עושה 180 מעלות לשבתאי למשל בבית ה 10, הרי שאם מציעים לי למשל שלוש אלנטרנטיבות לתאריך חתונה - במפת החתונה נוכל לראות את תמיד שבתאי כשהוא מופיע במקום חשוב. למשל, בתאריך אחד האופק יהיה בגדי, בתאריך שני שבתאי ישב ממש מול האופק, בשלישי יהיה צמוד לשמש, וכו`. האספקט השבתאי יהיה דומיננטי, ויסמל את האיפוק השליטה ואולי גם עצירת הרגשות הספונטניים בקשר. לפעמים זה יופיע בצורה שהם יציגו את הקשר כלפי העולם (בבית ה 1) ובהתייחסות החיצונית שלהם זה לזו (למשל, בחוסר הרצון להפגין כלפי חוץ חיבה וחום) לפעמים בהתייחסות שלהם לאספקט הפיזי של הקשר (בחוסר היכולת לבטא חום ואינטימיות אמיתית מבחינה גופנית) או ברכושנות וחומריות בגישה לבסיס הקשר במקום להתייחס לאהבה, למשל.. זה קורה כששני בני זוג מתחתנים מתוך שיקולים חמריים, וזה יופיע במקומות שונים במפה. בכל אחד מהמקרים האלה, שבתאי יהיה משמעותי, ויצור היבטים משמעותיים. על כן כדאי להתייחס למפת הזוג כאלמנט החשוב, ולראות היכן מתבטאים האלמנטים הדומיננטיים במפה שלהם במפת החתונה, ואם לבחור - לבחור את הרע במיעוטו.. אבל גם זה לא יכול למנוע בעיות, אם שני בני הזוג מתעקשים על חוסר מודעות וחוסר רצון לפתור דברים לעומק.
 
למעלה