חתונה בספינה\יאכטה

• פותח הנושא arab1
  • פורסם בתאריך

arab1

New member
חתונה בספינה\יאכטה

שלום כולם ! אני מעוניין לעשות חתונה בספינה או יאכטה עד 130-150 מפליגים ! ל3-4 שעות אני גר באיזור הרצליה , האם ישנן ספינות או יאכטות בנמל הרצליה שעומדות בדרישות האלה ? אשמח לקבל תשובה ואם מישהו יוכל להעריך את העלות אשמח לדעת

newsail

New member
זו עלולה להיות חתונה שאף אחד לא ישכח אותה

אם הים לא חלק הרבה מהחוגגים עלולים לסבול ממחלת ים. כדאי שתחשוב שנית על הרעיון.

lr259

New member
כדאי לבדוק

היי אני ובעלי עשינו חתונה על יאכטה באילת 80 מוזמנים ליפניי כחודשיים אז אני יכולה לתת כמה טיפים דבר ראשון איזה סגנון יאכטה אתה מחפש משהו מפואר? או משהוא קלאסי יאכטה מעץ ? אנחנו מצאנו באילת שהכי משתלם מבחינת מחיר את היאכטה לאמי שיש עליה 2 פינות זקוזי והיא מספיקה ל100 איש ממש יפיפיה 4 שעות הפלגה גם מבחינת הים הים באילת יותר נוח מבחינת תחזית רוב הזמן אפשר להפליג להבדיל מהים התיכון שאתה לא יודע לתת תחזית יותר מ5 ימים מראש ואני בטוחה שלא תודיע לאורחים שבוע מראש על החתונה אז זה משהו שצריך לחשוב עליו יש בהרצליה כמה יאכטות אבל לא לכמות אנשים הזאת שאתה מחפש עד כמה שאני יודעת אבל באילת תמצא הרבה אפשרויות מבחינת המחיר אני שילמתי על 4 שעות הפלגה + תפריט ממש מצוין של סטייקים ודגים טריים על האש מחברת קייטרינג כפות תמרים שהיה כלול במחיר + עיצוב בסביבות ה 20 אלף שקלים יש עוד הרבה תוספות שאתה בטח תוכל להוסיף שיהיה בהצלחה אני ממש ממליצה על חתונה על יאכטה לא משנה איזה זאת חוויה שהאורחים שלי ממשיכים לשבח כחתונת כל הזמנים אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לעזור :)

למעלה