חתול שרט אותי...

MeWithoutU

New member
חתול שרט אותי...

באתי לצאת לגינה לשבת לשתות כוס קפה... וביד השניה הייתה לי צלחת עם אוכל לחתולה בחוץ ולגורים... פתחתי את הדלת (האמא חיכתה לי ליד הדלת) ועד שהספקתי לסגור את הדלת ניקי החתול דפק ריצה החוצה... עבר ליד החתולה והיא עשתה לו "פחחחחחחח" והחצוף הזה המשיך לרות לכיוון הגינה האחורית... הגור הקטן ראה אותו ונבהל...והגורה הקטנה נעלמה!לא יודעת אם נעלמה כי ניקי הפחיד אותה...או שעוד מקודם החתולה אמא העבירה אותה למקום האחר שלהם (לפעמים אחד הגורים נשאר שם והיא באה רק עם גור אחד) בקיצור ניסיתי לתפוס את ניקי...כי החתולה לא רוצה לשרוט אותו...רק עושה "פחחחח" כדי להפחיד אותו...והמניאק התחיל לרוץ אחריה מחוץ לגינה...עד שתפסתי אותו...הוא היה עצבני והחליט לשרוט אותי (טוב השריטת שלו לא מזיזות לי כי גם שהוא לא עושה כואב...וגם שהוא בריא) חוץ מזה שזאת לא פעם ראשונה שניקי שורט אותי לכן אני לא מודאגת! ואז החזרתי אותו הביתה ויצאתי להרגיע את החתולה אמא... וזאתי התיישבה עלי...שעהההההההההה...לא נתנה לי לזוז הפינוקית הזאת... ואז הופיע חתול שכבר ראיתי אותו כמה פעמים בא לגינה שלי...חתול מדהים...שחור וענק חתול מזמר...מה אני אגיד...פשוט עושה מיאו בכל מיני טונים...כאילו שר...והוא לא שותק...נתתי לו לאכול קצת... ואז הוא החליט שיהיה נחמד לשרוט אותי...עשה לי חורים בידיים!!!...וירד לי דם!... ניקיתי עם מים וסבון ושמתי יוד!וזה שורףףףףףףף...מקווה שהוא לא חולה חלילה ויעביר לי איזה משהו... למרות שהוא נראה די מטופח...נראה חתול ביתי!...אבל עדין אי אפשר לדעת... עדין כואב לי.............()= מקווה שזה לא יחמיר....... ממה אני צריכה להיזהר ולגשת לבדיקה?אם זה יתנפח או משהו כזה? ואם לא אז זה בסדר???ולא צריך ללכת לבדיקה? ולכל המודאגים... אין מה לדאוג...גם אם חלילה אני אצטרך ללכת לרופא...אני לא אגיד איזה חתול שרט אותי... אני אגיד שהיה חושך ולא ראיתי... כבר שמעתי מה עושים לחתולים ששורטים מישהו ואז תופסים אותם...)=

MeWithoutU

New member
../images/Emo207.gif את ההודעה של עצמי בשביל תמונות...../images/Emo8.gif

זהו הגור המתוק בגינה שלי... אין לו עדין שם... אבל חשבתי לקרוא לו פרדי(=

MeWithoutU

New member
והגורה../images/Emo68.gif../images/Emo54.gif

אחותו של פרדי... אין לה כרגע שם... לא עולה לי שום שם לראש...()=

MeWithoutU

New member
בטןןןןןןןן../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

הבטן של פרדי............

MeWithoutU

New member
אין תגובות?../images/Emo4.gif

אגב עוד שאלה........ נכון אם חתול שורט...ותופסים אותו אז בטח ירדימו אותו או משהו כזה... אבל מה עם לוקחים חתול רחוב לוטרינר והוא שורט את הוטרינר? הוטרינר לא יחזיר את החתול???

למעלה