חתול חדש בבית עם חתולה תוקפת דיירת הבית

ania1981

New member
חתול חדש בבית עם חתולה תוקפת דיירת הבית

שלום לכולם.. אני גרה לבד עם חתול מהמם בשם ניק. בועד שבועיים אני עוזבת לארה"ב לכמה חודשים, וכתוצאה מזה ניקוש הולך ל"נופש" לבית של אמא שלי, שהיא אוהבת חתולים מושבעת, יש רק בעיה קטנה, לאמא יש חתולה גזעית משהו מסוג הימלאיה (קוראים לסוג ברמן אם מישהו מכיר)...קיצר זאת חתולה הכי תוקפנית שאני מכירה, היא נושפת ותוקפת כל מי שנכנס הביתה(חדש) וגם על אמא שלי... קיצר, לא מתנה בכלל. ופומיק שלי לעומת זאת חתול ידידותי, מתגרגר, מטורף עלי ברמות על (בלילה הוא ישן איתי בסוג של חיבוק באופן קבוע) ויש לי תחושה שאני מוסרת אותו לכלא :( אז בחרים, איך לעשות את המעבר הזה קל? מהתחלה להכניסו לחדש לבד? או שישר הביתה בגדול. פיזית לוסי (החתולה הרעה) היא קטנה....אבל כמה קטנה ככה רעה. מה לעשות :(

saraha6

New member
אין לי נסיון עם מקרה כזה

אבל אני הייתי מציעה לך לעבור לתקופה מסויימת לבית של אמא שלך עם החתול ולעשות מפגש הדרגתי בין החתולים יש בטאגליין מאמר על הפגשת חתולים בוגרים. מי יודע אולי זה יהיה סיפור אהבה...? כשאני והבן זוג שלי טסנו לחול השכרנו את הדירה לבחורה שגם שמרה על החתול שיוצא ונכנס כרצונו, הוא דווקא בחר לאמץ את השכן ואפילו ייסד יחסי חברות עם הכלבה שלו...

למעלה