חתולים ותינוקות

Assaf24

New member
חתולים ותינוקות

שלום לכולם, יש לי חתול פרסי מסורס, מחוסן, זכר, בן שנתיים וחצי, מבוית לחלוטין (לא יוצא לעולם). החתול היום די שולט בבית, שזה אומר שיש עליו מעט מאוד הגבלות. ההגבלות שכן קיימות עליו כוללות: - לעולם לא ישן איתנו במיטה. ... האמת, שזהו. בכל אופן, עוד בערך חודש תיכנס לבית תינוקת חדשה ודנדשה, ואישתי ואני טיפה מודאגים מהצורה שבה החתול יגיב. הוא לא חתול אלים, אבל כמו כל החתולים הוא מאוד סקרן וחייב לדעת בדיוק מה קורה בבית בכל רגע נתון. לא מצאתי בפורום וגם לא במאמרים שום רשימה של פניני חוכמה שיש ליישם כאשר מכניסים תינוק לבית עם חתול. אשמח לכל עזרה בנושא כיוון שאני בטוח שיש דברים שיש לדאוג לגביהם ומצבים שצריך לדעת להתמודד איתם. תודה מראש, אסף

אשתר1

New member
חתולים ותינוקות

קראו את ההמלצות ושיהיה בשעה טובה לכולכם

שיהיה במזל טוב

מאחלת לידה קלה וחיי משפחה מאושרים אנחנו זוג שילדנו את ילדנו הראשון בגיל מאוחר מאוד בשישי חגגנו לו שנה ובאותו שישי היינו גם בטיפת חלב לשקילה ובדיקות התפתחות אחות טיפת חלב אמרה שהרבה יותר מסוכן לשתות קפה או מרק חם בסביבת תינוק קטן מאשר לגדל חתול (נתנה לנו דף הוראות מניעת סכנות בבית עם תינוק ולא היה כתוב שם כלום על בעלי חיים) אני אישית כבר שנה שותה קפה פושר מהחשש שישפך על התינוק שלנו לנו יש 18 חתולים וחלקם כן ישנים איתנו מה שאני ממליצה לכם זה אם אתם חוששים אז לשמור שהחתול לא ישן עם התינוק למרות שאצלנו זה כן ככה כבר שנה אשמח מאוד לעזור במידה ותצטרכו איזו עזרה

למעלה