חשש לפאניקה במובנים על רקע ריקול בשיאון

מצב
הנושא נעול.

חגי

New member

בוא נאמר שמישהו אסף שם כמויות ענק שבועים לפני

הריקול , cba הוא ה note של השיאון , ובאמת לא יכולתי להסביר את האיסוף המסיבי שם לעומת הקיפוח של השאר כמו שחרית ז ושחר ארוך (בעיקר) , אני מתכוון לפנות לרשות לניירות ערך בתואנה של מידע פנים - מישהו שם סחר דרך מידע פנים , נמאס כבר מהמשחקים !!!!

voguemaster

New member
חבל רק שהם לא יעשו עם זה כלום

הריקול , cba הוא ה note של השיאון , ובאמת לא יכולתי להסביר את האיסוף המסיבי שם לעומת הקיפוח של השאר כמו שחרית ז ושחר ארוך (בעיקר) , אני מתכוון לפנות לרשות לניירות ערך בתואנה של מידע פנים - מישהו שם סחר דרך מידע פנים , נמאס כבר מהמשחקים !!!!
הם יודעים יפה מאוד לתפוס את מי שלא צריך...

שים לב למניפולציות שעושים כעת על שחר ארוך

הם יודעים יפה מאוד לתפוס את מי שלא צריך...
אני נוטה להאמין וזאת השערה בלבד שאותו גוף שקנה בכמויות ענק בשיאון , צריך מזומנים ולכן משחרר בשחר !! תשמע אני בקשר עם הרשות , אני אתן לכם תשובה מסודרת בעוד כמה ימים

voguemaster

New member
שמע

אני נוטה להאמין וזאת השערה בלבד שאותו גוף שקנה בכמויות ענק בשיאון , צריך מזומנים ולכן משחרר בשחר !! תשמע אני בקשר עם הרשות , אני אתן לכם תשובה מסודרת בעוד כמה ימים
שמע
תמיד יש את האפשרות שזה מישהו שמבין בשוק ויודע שיש סיכוי לריקול. איך אפשר יהיה להוכיח מידע פנים ?

חגי

שחרר ורם ב מתפרקים עם שחרית ז' על רקע
הריקול ש CBA מבצע בשיאון המוכרים בורחים לשחרית 4 של דרזנר
חגי
אין שום הגיון במה שאתה אומר עכשיו ! כאשר CBA מבצעת ריקול בשיאון והיא ביצעה כבר ריקול בבשן ובאיתן עד לפני חצי שנה , זה רק אומר שלבנק יש נזילות והוא יכול לרכוש את המובנים הללו חזרה (כלכלית משתלם לו למכור אותם חזרהולא לשלם ריבית מטורפת של 9 אחוז פלוס) שורה תחתונה זה הופך את הנ"ל לאטרקטיבים יותר ! לעניין המסחרה שהתנהלה בשיאון בשבועיים האחרונים אני עם הבנק שלי בודקים זאת כעת מול הרשות לנירות ערך !

חגי

New member
יש מידע פנים שאי אפשר לחשוף כנראה

חגי
אין שום הגיון במה שאתה אומר עכשיו ! כאשר CBA מבצעת ריקול בשיאון והיא ביצעה כבר ריקול בבשן ובאיתן עד לפני חצי שנה , זה רק אומר שלבנק יש נזילות והוא יכול לרכוש את המובנים הללו חזרה (כלכלית משתלם לו למכור אותם חזרהולא לשלם ריבית מטורפת של 9 אחוז פלוס) שורה תחתונה זה הופך את הנ"ל לאטרקטיבים יותר ! לעניין המסחרה שהתנהלה בשיאון בשבועיים האחרונים אני עם הבנק שלי בודקים זאת כעת מול הרשות לנירות ערך !
אבל כפי שכתבתי הריקול יצר פאניקה של מכירות בכל המובנים של CBA

מדוע?

אבל כפי שכתבתי הריקול יצר פאניקה של מכירות בכל המובנים של CBA
מדוע?
כי חוששים שזה מוריד את הסיכוי לריקול במובנים האחרים של CBA? חשבתי שהמשמעות של ריקול בתקופה כזאת אומרת שמצב הבנק יחסית טוב... האם יתכן שהגוף שקנה בכמויות נציג של הבנק, כלומר הבנק ניסה לרשום רווחי הון?

חגי

New member
נניח שמישהוא רוצה לרכוש את האגחים

מדוע?
כי חוששים שזה מוריד את הסיכוי לריקול במובנים האחרים של CBA? חשבתי שהמשמעות של ריקול בתקופה כזאת אומרת שמצב הבנק יחסית טוב... האם יתכן שהגוף שקנה בכמויות נציג של הבנק, כלומר הבנק ניסה לרשום רווחי הון?
נניח שמישהוא רוצה לרכוש את האגחים
אז מה עושים - מוכרים 10-20 מליון בשוק בירידה חדה ואז....קונים בחזרה מקרנות וקופות שנוצרים להם פדיונות עקב הורדת המחיר. למשל....

חגי

New member
זה נכון - כל יום הייתי קונה שם ב 73-74 ומישהו

זה נכון - כל יום הייתי קונה שם ב 73-74 ומישהו
היה מנגב אותי ב 76-77 מיניאק

מצב
הנושא נעול.
למעלה