חשש כבד לסכיזופרניה 2

San Miguel

New member
חשש כבד לסכיזופרניה 2

אלדד, אני מוכן להישבע שראיתי הודעה שלך לפני שנתיים שתומכת בנצחון של חיפה על פסז´ בטענה שזה מביא כבוד לכדורגל החיפאי ובאירופה אתה בעד כל נציגה ישראלית מעבר לעובדה שהסמיילי המחייך שהוספת היום היה ילדותי וטיפשי, זה מצחיק לראות איך אתה משנה את הדעות שלך בצורה קיצונית (כן, יותר מאשר דעה על קפטן שהוא בעצם בוגד).

אתה לא ירדת על אוהדי מכבי חיפה

בענין אמיר רנד לפני שידעת שהם הוגרלו מול ליברפול????

אתה כתבת לפחות פעם אחת משהו..

בסגנון "לך תדרוס ילדים קטנים,בבון" והיו עוד כמה מיקרים. עשה טובה(אני מבין באמת את צערך בענין ליברפול אבל הפגנת פה היום סממנים רציניים של אי שפיות).

San Miguel

New member
קודם כל

אתה קראת לאוהדי ליברפול רוצחים . דבר שני, אכן ניגחתי את הברבריות של אוהדי חיפה אבל לא השתמשתי בשם של אמיר רנד.

הם רצחו(אלא שהיו בהייזל או לפחות

חלק גדול מהם) 40 אוהדים איטלקים.זו עובדה,תרצה או לא. נ.ב כתבת פעם "אמיר רנד,40 יום בבית חולים"(או משהו בסגנון הזה).

בושה וחרפה רענן

אני מתפלא עליך... מדווח שאמיר רנד כבר 40 יום בביה"ח...... זה ממש סימן שאתה רוצח.... וזה בכלל אומר שאתה שונא את אמיר רנד...... ביג מאות- הגיע הזמן לסתום ת´לסת

ילד מסכן

יש לך קשיים רציניים בהבנת הנקרא,הא? לא רענן רוצח אלא אוהדי ליברפול שהיו בהייזל.ברור דפ"ר???

לא משנה בכל מקרה

אז מה אם הוא אמר 40 יום אמיר רנד בביה"ח אני מכיר את רענן והוא האחרון שישתמש באמיר רנד כאובייקט נגד חיפה(חוץ מאוהדי חיפה כמובן) לעומת אלה שעושים זאת בשמחה......)))))))))))))))))))):

דבר ראשון זה משנה מאד

לאור היכולת השיכלית המועטה שלך היה עדיף שתקרא הודעות כמה פעמים עד שתהיה בטוח שהכל מובן. דבר שני הוא כתב את זה בריב מול אוהד מכבי חיפה(נראה לי אם.אם) כנסיון לרדת עליו.אל תבלבל את השכל-לפני ההגרלה מול ליברפול וכל סיפור באדיר הוא "השתמש" בו כמו שאר האנשים פה.

אולי מספיק עם הירידות אחד על השני?

בואו נפתח דף חדש

שום דבר

אני רק מגיב.אם ילד בן 15 עם קשיים בהבנת הנקרא מתקיף אותי אני אתגונן. שאלה שמתחילים בריבים יעשו חשבון נפש.

אכן שום דבר.

אם ידברו אליי בכזו צורה ככה גם תהיה התגובה שלי.שאלה שמתחילים את כל הסיפורים יסיקו מסקנות לא אלה שמתגוננים.

Moti Kakun

New member
Kobe

אתה יודע שאני אוהב אותך, אבל ב´חיאת דינק, שים A במקום ה- E ב- אות השלישית מהסוף (AGAIN) קקון שנימצא בקריזה היום

´´לך תדרוס ילדים קטנים,בבון´´

לא רוצה לפתוח שוב מריבה..וסליחה על ההתערבות... בוא נגיד שבדיעבד אני לא יודעת מי אמר את זה... לדעתי זה משפט שבהחלט משתמש באמיר רנד כ´´אוייבקט נגד חיפה´´..זה עניין שנראה כל כך מובהק במשפט.... וז-ו צ ב י ע ו ת (סתם, רענן, יא צבוע
)

למעלה