חשיפה: מצגת "חומת יריחו" שהוצגה לראש אמ"ן והוא בחר להתעלם ממנה

סטילהוק1

Well-known member

חשיפה: המצגת שראש אמ"ן התעלם ממנה​

ב"כאן 11" נחשפו פרטים אודות מצגת דרמטית שהוכנה באוגדת עזה אשר יש בה תיעוד כמעט מדויק של תרחיש הבלהות שהתממש בפועל בשבת שמחת תורה.

שם המצגת: "חומת יריחו" – התוכנית לשבירת אוגדת עזה.

מצגת חומת יריחו שהוצגה לראש אמ''ן בשנת 2022.jpg

המצגת הוצגה לראש אמ"ן אהרון חליוה ולאלוף פיקוד דרום אליעזר טולדנו בחודש מאי 2022. במצגת ישנו פירוט של התרגילים והאימונים של חמאס לכיבוש קיבוצים ולטבח בחיילים ובאזרחים.

ארבעה חודשים לאחר מכן, בכנס באוניברסיטת רייכמן בהרצליה, אמר ראש אמ"ן שחמאס מורתע ושהשקט בעזה יישמר חמש שנים.

עוד הוסיף "אני עומד מאחורי האמירה הזאת, כי זה תפקידי תמיד להטיל ספק ותמיד לחפש את הדעה האחרת".

ראש אמ"ן העדיף להטיל ספק דווקא במצגת שהוכנה ודווקא בנגדת ו' שהתריעה בפניו ולא נערך לאיום של חמאס.

באוגוסט 2023 עודכנה אותה מצגת בשל מידע מודיעיני חדש והייתה אמורה להיות מוצגת למספר רב של גורמים, כדי לבחון שוב את הקונספציה ש"חמאס מורתע".

הדיון תוכנן להתקיים אחרי שמחת תורה.

כזכור, שעות לפני האסון הודיעו לראש אמ"ן שיש אינדיקציות על הגדר למתקפת פתע והוא חזר לישון.

אגב, חוץ מחסון בכאן 11 וערוץ 14 אף ערוץ תקשורת עדיין לא פרסם ולא מדבר על המצגת הזאת שנחשפה אמש אצל איילה חסון בכאן 11 :unsure:

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל

ב"כאן 11" נחשפו פרטים אודות מצגת דרמטית שהוכנה באוגדת עזה אשר יש בה תיעוד כמעט מדויק של תרחיש הבלהות שהתממש בפועל בשבת שמחת תורה.

צפה בקובץ המצורף 95135

המצגת הוצגה לראש אמ"ן אהרון חליוה ולאלוף פיקוד דרום אליעזר טולדנו בחודש מאי 2022. במצגת ישנו פירוט של התרגילים והאימונים של חמאס לכיבוש קיבוצים ולטבח בחיילים ובאזרחים.

ארבעה חודשים לאחר מכן, בכנס באוניברסיטת רייכמן בהרצליה, אמר ראש אמ"ן שחמאס מורתע ושהשקט בעזה יישמר חמש שנים.

עוד הוסיף "אני עומד מאחורי האמירה הזאת, כי זה תפקידי תמיד להטיל ספק ותמיד לחפש את הדעה האחרת".

ראש אמ"ן העדיף להטיל ספק דווקא במצגת שהוכנה ודווקא בנגדת ו' שהתריעה בפניו ולא נערך לאיום של חמאס.

באוגוסט 2023 עודכנה אותה מצגת בשל מידע מודיעיני חדש והייתה אמורה להיות מוצגת למספר רב של גורמים, כדי לבחון שוב את הקונספציה ש"חמאס מורתע".

כזכור, שעות לפני האסון הודיעו לראש אמ"ן שיש אינדיקציות על הגדר למתקפת פתע והוא חזר לישון.

אגב, חוץ מחסון בכאן 11 וערוץ 14 אף ערוץ תקשורת עדיין לא פרסם ולא מדבר על המצגת הזאת שנחשפה אמש אצל איילה חסון בכאן 11 :unsure:
השמאלנים בתקשורת מצופפים שורות בכדי לנסות ולהעניק חיפוי אווירי מסוים על מטכ"ל צה"ל השמאלני שהביא עלינו את הקונספציה הארורה הזאת אבל הפעם לא תהיה להם ברירה.

איילה חסון אישה הוגנת וראויה ואני מאד מאד מעריך אותה.

התקשורת מנסה להקריב את נתניהו על פאשלה של הצבא אבל עוד חזון למועד. נראה מה יהיה.

איציק5111

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 95135

טירוף

נסיך.333

Well-known member
הארגנטינופת דיין דיברה על זה שצה"ל פישל ולא נאמר כלום לביבי
אבל לפני זה היא דאגה לומר שהדרג המדיני אשם.. אפילו שלא היה לו חומר

איציק5111

Well-known member
גם בהנחה הלא סבירה שלא הייתה קנוניה,

רוח המפקד היא על ביבי.

הוא זה שהיה הכי הרבה זמן בתפקיד - הוא זה שהחדיר את הקונספציה

שאפשר לשחד את החמאס.
כן וגורמי הביטחון הם סתם בובות מפגרות חסרות דיעה והם בעצם לא גורמי מקצוע,הם סתם נושאי תפקיד ומקבלי כסף ציבורי ולא עובדים?

כן וגורמי הביטחון הם סתם בובות מפגרות חסרות דיעה והם בעצם לא גורמי מקצוע,הם סתם נושאי תפקיד ומקבלי כסף ציבורי ולא עובדים?
עובדים... עליך בעיניים.

הרי ברור שעל מחדל כזה צריך ללכת לכלא או לפחות להיות מפוטר בלי פיצויים,

והנה אף לא ניפגע חוץ מהאזרחים.

מה זה משנה חמאס או האו"ם? משנה?
את לא מבינה את המחשבה שלי.

הרעיון שלי לעמת את האדם ש"אינו מאמין" עם מציאויות קרובות אליו ולא רחוקות.

את אומרת בוא נלך מהסוף להתחלה ונציג להם את התוכנית הסופית(ומשם נתקדם למטה) - להלן התמונה שצירפתי,

אני מנסה גם לחבר אותם למציאות המיידית,

הרי הם בוחרים בביבי,לפיד,גנץ,ב"ג וכד'.

לא באו"ם ולא בקלאוס.

מה התועלת?

ההצבעה שלנו עוזרת אם הרבה אנשים מתעוררים...

תארי לך שהרב מאוד מצביעים למפלגות חדשות בלבד/לא מצביעים,

זה הופך את השיטה על פניה.

ז"א שאנחנו כן יכולים לשנות אם תיאורטית אנחנו(מספיק אנשים) מבינים את האמת.

קבצים מצורפים

• new w o.jpg
    new w o.jpg
    KB 54.7 · צפיות: 0

WYam

Well-known member
את לא מבינה את המחשבה שלי.

הרעיון שלי לעמת את האדם ש"אינו מאמין" עם מציאויות קרובות אליו ולא רחוקות.

את אומרת בוא נלך מהסוף להתחלה ונציג להם את התוכנית הסופית(ומשם נתקדם למטה) - להלן התמונה שצירפתי,

אני מנסה גם לחבר אותם למציאות המיידית,

הרי הם בוחרים בביבי,לפיד,גנץ,ב"ג וכד'.

לא באו"ם ולא בקלאוס.

מה התועלת?

ההצבעה שלנו עוזרת אם הרבה אנשים מתעוררים...

ז"א שאנחנו כן יכולים לשנות אם תיאורטית אנחנו(מספיק אנשים) מבינים את האמת.
אבל זה לא יעבוד ..כאשר הפתרון שלך הוא פתרון שהמאפיה (דיפ סטייט) מציעה לנו . כלומר הפתרון שלך המשך מרחץ הדמים.
אז למה שירצו להמשיך להקשיב?

WYam

Well-known member

לא בדיוק. אנחנו לא אי..והדיפ סטייט גלובלי. הדיפ סטייט הגלובלי..יתן לך עצמאות? אולי יכבוש אותך מחדש..עם שלל שקרים בתקשורת העולמית...

לא בדיוק. אנחנו לא אי..והדיפ סטייט גלובלי. הדיפ סטייט הגלובלי..יתן לך עצמאות? אולי יכבוש אותך מחדש..עם שלל שקרים בתקשורת העולמית...
לא יתנו לנו עצמאות אבל לא משנה - התוכניות מסוכלות.

גם זה לא יקרה זה תיאורטי,הרי לא יתכן שהיהודים כן יתעוררו וכל שאר העולם לא.

אבל הבנת את הרעיון הכללי - הכוח בידיים של הרוב,לא יעזור כלום,

אם את מצליחה לשכנע את חבורת המפגרים בתפוז אז הצלחת במשימה אבל את רואה כמה זה קשה.

WYam

Well-known member
לא יתנו לנו עצמאות אבל לא משנה - התוכניות מסוכלות.

גם זה לא יקרה זה תיאורטי,הרי לא יתכן שהיהודים כן יתעוררו וכל שאר העולם לא.

אבל הבנת את הרעיון הכללי - הכוח בידיים של הרוב,לא יעזור כלום,

אם את מצליחה לשכנע את חבורת המפגרים בתפוז אז הצלחת במשימה אבל את רואה כמה זה קשה.
אני אומרת...אולי רק עוד 1000 שנה...האדם יתעורר. אולי

: )

למעלה