חשוך פה בארון....

bobi2525

New member
חשוך פה בארון....../images/Emo152.gif

שלום לשמנות וליפות אחרי 9 הפריות 3 כימיים/הריונות לא תקינים [ילד בן שלוש בבית מIVF חמישי] הטרוזיגוטית פקטור 2 בטיפול האחרון התחלתי לקלחת קלקסן והנה אני פה השבוע עשיתי כבר שקיפות יצא 1 ממ' [אני בת 40] מה שמאוד הרגיע אותי ועזר לי לנשום לרווחה לעוד כמה ימים...
השאלה שלי היא כזו הייתי אצל פרופ' גיל לוגסי שהוא מנהל מחלקת המטולוגיה בברזילי הוא נתן לי 40 מג' קלקסן ובמקביל הייתי אצל קופרמינץ [בעל המזכירה הלא נחמדה בעליל
] והוא טען שלפי המשקל שלי אני צריכה לקחת 80 מג' [למי קראתה דאבה?
] הרופא מעקב הריון שלי שהוא כירורג מאוד מוכר מתל השומר טוען ש 80 זה הרבה ושארד ל 40 אחרי שבוע 14 השאלה השניה מה ההגיון בלעבור לקלקסן במקום 80 מג' פעם אחת ביום ל- 40 פעמיים ביום.....? ממש לא בא לי הזריקה הזו גם ככה קשה לי נורא ואני לא מתפנקת אני מזריקה שנים הורמונים. ושאלה אחרונה[פה זה המומחיות לא?] igG CMV 45% -מ לודג Probably past infection :סוחיי יכרע IgG with low avidity: 35%-מ ןטק IgG with high avidity: 45%-מ לודג וה- IgM additional assay שלילי חוצמיזה מרגישה ממש שונה מההריון הקודם שבו לא הצלחתי להרים את הפרצוף שלי מהאסלה ההריון הזה היה ממש מעט הקאות. אבל החרדות....אחחחח ממש לא חשבתי שגם הריון השני יהיה משימה כזו קשה אני כל 5-7 ימים ב US לא מצליחה לגבור על זה. לא נורא נכון? לא נורא נכון?

שאליונת

New member
ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

החרדות האלו אני אפתח בהן ברשותך
כי אני לפני הימים הקשים שלי בשנה (האובדן של ההריון עם הבן השני שלי היה ביוני) איך עוברים את זה?" יום אחרי יום אלוהים יום אחרי יום כל יום שעובר ולא התווספו לי עוד סימפטומים איי סיי ט'נק יו לורד השקיפות שלך מעולה וגם אני כל שבוע בהריון בסיכון ואני רק בשבוע 18 וזהעובר ל-א-ט כבר ארבעה וחצי חודשים בבית בשמירה ושום דבר לא מסיח את דעתי אז בכוח ולא נורא באמת שלא נורא אם זה משקיט אז לא נורא
ומבינה אותך עם ההזרקות בבוקר יש לי אינסולין בערב יש לי אינסולין בלילה קלקסן ובאמצע את כל הכדורים שחברות התרופות הגו להנאתנו ובקשר לפעמיים 40 נדמה לי שככה לוקחים את ה 80 לא? אין דרך אחרת בעקרון אני בתחילת ההריון הזרקתי 40 בלבד ועכשיו אני מזריקה 60 ואני ואת באותו מועדון
ועדיין הרופאה שלי מתל השומר והתוצאה אומרת שבעבר היה לך CMV אם אני לא טועה ומטעה אז זה בסדר גם אה נראה לי שכיסיתי הכל
גוד לאק בהמשך

קלקסן

New member
קודם כל ברוכה הבאה ובשעה טובה.

לגבי הקלקסן - הייתי הולכת עם ההמלצה של קופרמינץ. אני לא מכירה את ההמטולוג שלך אבל אני רק יכולה להניח שקופרמינץ מבין טוב יותר מערכות משולבות (מערכת הקרישה + הריון). לא הייתי יורדת במינון הקלקסן במהלך ההריון, זה תמוה בעיני. את החרדות אני בהחלט מבינה והפתרון שלי הוא מה שאת ממילא עושה - פעם בשבוע אולטראסאונד.

קיטי08

New member
נראה לי שאנחנו פחות או יותר באותו מצב

בת 41, שקיפות טובה, דימומים ואין ספור חרדות. ביום א עשיתי אולטראסאונד אחרון, ואני בגמילה שנראה לי שתחזיק עד מחר. כנראה זו דרכנו. בהצלה

דניאל 365

New member
דאאאא אאאאיייי !! אישתו ???

יו איזה מזל שאמרת ... גם לי היא באה ממש לא טוב .. די מעצבנת , YYY באמת טוב לדעת שלא הייתי מסננת איזה הערה לגביה

קיטי08

New member
גם אני כמעט והתלוננתי

מזל שהייתי עסוקה מידי בבעיות שלי, היה יכול להיות ממש לא נעים.

tulitp

New member
שמתי לב שבדרך כלל אצל רופאי נשים

המזכירות שלהן הן הנשים שלהן
מעניין למה..

קלקסן

New member
אכן אשתו ואני דווקא מאוד מאוד מחבבת אותה.

היא קצת מזכירה אותו בסגנון, וזה סגנון שאני מתחברת אליו.

tulitp

New member
אני הולכת אחרי קופרמינץ בעינים עצומות

לא סתם יש לו שם.. וגם לא סתם אני סוף סוף בהריון
אחרי הפעם הראשונה שהוא הציע לי לעשות משהו זה תפס. על אף היותי גרה רחוק מאוד ממנו אני מגיעה אליו למעקב פעם בחודש- זה הביטחון שלי

בקשר לכמות הקלקסן -

אני נוטה ללכת עם מה שקופרמינץ אומר (והוא בטח היה מתגלגל מצחוק, אחרי כל הבעיות שעשיתי לו...). לטעמי, הוא באמת המומחה המוביל בענייני קרישה והריון. בקשר לחרדות אין לי מה להגיד - על ראש הגנב בוער הכובע...

למי קראת דאבה../images/Emo35.gif ועוד בארון../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

לטעמי, בעניין המינון הייתי נצמדת בדבקות להמלצות של פרופ' קופרמינץ, במיוחד אם את רומזת רמזים כבדי משקל כאלו
לגבי פעמיים ארבעים מ"ג זה נותן כיסוי יותר טוב לאורך היממה וספיגה טובה יותר. לטעמי 0ואני הזרקתי 60 מ"ג ואז 40 מ"ג כפול 2) קל יותר להזריק פעמיים ארבעים מאשר זריקה אחת של מינון גבוה יותר. לפי ערך ה-AVIDITY שציינת נראה שאינך חולה כעת או בשחלית בעבר הקרוב (בתוך ההריון ב-CMV. גם הבדיקה הנוספת שלילית. היה מתי שהוא ערך ערך IgM חיובי?

bobi2525

New member
אני לא כזו דאבה....

אני גבוהה ויש לי ציצי גדול אבל יש לי גם רגליים של דוגמנית...נשבעת! 85 קג' לגבי ה IgM ב 1/2007 היה חיובי גבולי ומ 2002-2006 שלילי.

אז את בכלל לא דאבה../images/Emo70.gif

אבל לפי המשקל, מינון של 80 נראה מתאים והוא גם נחשב בטוח מאוד (מינון מלא יהיה 2X80 מ"ג). בבדיקה שציטטת לעיל אין ערך של IGM אבל יש ערך של additional assay (כלומר, בבדיקה נוספת זה נמצא שלילי, אבל אני לא רואה בדיקה ראשונה מקבילה בה יצא חיובי או גבולי). על פניו, לאור הבדיקה מ-2007 וערכי ה-AVIDITY כעת, הכל בסדר.

למעלה