חשוך...אבל כבר ממש בוקר

ע ו מ ר 4

New member
חשוך...אבל כבר ממש בוקר

אדום כבר יצא לדרכו
נסיכה אחת טילפנה לפני רבע שעה שהיא כבר אצל.......בת כיתה מכאן שעובדת באילת. נסעה באוטובוס של 23.30 שיוצא מחיפה. ב5.00 טילפן אליה אבא לספר לה שאתמול בערב שכחה להחזיר את המפתחות של האוטו....תפס אותה מעט לפני הכניסה לאילת....חיפוש קטנציק בכיס..הוליד:"אופס..הוא באמת אצלי בכיס"...תבלי יש מפתח ספר...זו נסיכה
מנומרי יגיע עוד כמה דקות
ואני נשארתי להיות "בייביסיטר" לדג כחול של הנסיכה...תולעת פעם ביומיים וכל מיני הוראות ...אפשר לחשוב מה כבר צריך לעשות עם ולמי ששט כל היום בצנצנת. אנחנו מדברים מספרים כאן מדי פעם על מפקדים אלו ואחרים ,ואני שמעתי סיפור קטן על מפקד שחייל שלא ממש תחת פיקודו...(רק שברגע נתון כשקרה מה שקרה הוא היה שם בשטח.)..שבר את רגלו. חובש...קצין...ומפקד נוסף נסעו עם החייל להדסה....ברכב הצמוד היה מעיל הפליז של המפקד...והוא דאג להלביש בו את החייל...למען ייחם לו (אחרי שהייה בת יומיים בשטח...ורגל שבורה כהוגן) אז
.לך מפקד יקר....על הדאגה ...
בריאות והחלמה לפצועים מנחל עוז. ויום רגוע לכולכם באשר הנכם.

Rainbow100

New member
בוקר בוקר שיהיה המשך של סופ"ש האחרון

והעיניים שעקבו אחרי הנעשה בהודו בכלל ובבית חב"ד בפרט. הבוקר קראתי את אורי אורבך וזה קטע מתוך שכתב: "אחרי שנשים בצד ויכוחים פנים-יהודיים על הדרך לעבוד את הבורא, מסופגניות ועד משיח, היא תמצית מזוקקת של הערבות היהודית, היא השורש של האיכפתיות מהזולת, של מאור פנים והכנסת אורחים. אין עוד תנועה שאנשיה מאורגנים כך ומוכנים להקדיש את כל חייהם לקירוב אחרים ליהדות. לפעמים אפשר להתעצבן שחב"דניק עט עליך עם תפילין ("תודה, הנחתי במשרד"), אבל לרבים מאיתנו הם הפינה היהודית. בנפאל או בוונציה, בבנגקוק או בפריז. רבקה וגבי הולצברג היו שליחים של כולנו, גם אם אין לנו תמונה של הרבי על הקיר." ואני, שבחודש שעבר ביום סוער וגשום נתקעתי בחו"ל והייתי זקוקה לעזרה ומהר, דפקתי על דלת בית חב"ד אי שם , ובקשתי עזרה והם בלי להכיר, בלי לשאול, בלי לבקש תמורה "תיקתקו אותי" קישרו אותי למי שצריך ובערב עוד התקשרו לברר אם הכל הסתדר לי ואם צריכה עוד משהו,-אני חותמת על הקטע שציטטתי,-אני הייתי שם וחוויתי את זה בכלי ראשון. חוץ מזה,-אדום שלי עוד מעט יוצא וגולנצ'יק,-תענוג .

כל כך עצוב

כתבת כל כך יפה, הציטוט של אורבך עם המקרה הפרטי הבטחון הזה שיש לנו כהורים לילדים מטיילים, שבכל פינה ימצאו בית חם, בזכות האנשים היקרים האלה. אסון כל כך גדול!

sehel

New member
../images/Emo42.gif שבוע טוב לכולם ../images/Emo96.gif

נסיעה טובה לנסיכה של עומר לאילת הנסיכה שלי תיכף יוצאת לדרכה , תסגור שבת משמע שאנחנו זוגי שבועיים . המטייל התקשר אתמול מבנקוק, בנתיים הסתערו על החנויות והתחדשו בבגדים לאחר 3 שנים בירוק רכש פלאפון עם סים לתקשר עם הבית והחברים (את הפלאפון שלו השאיר בבית כי רצה להתנתק, לקח לו יום אחד של ניתוק להבין שלא יכול בלעדיו ) שבוע טוב לטירונים החדשים ?? היו בבית ?? מחכים לדיווחים... הבן של חברתי יצא לשבת מהבקום , היום יחליטו לאן לצרף אותו עקב בעיות ברכיים חמורות , הוצא מקרבי שושנה לאן נעלמת לנו.........

Rainbow100

New member
התמונה שלי מטושטשת אבל אולי זה המסך שלי...

בכל מיקרה יופי של צבע לדג...

ע ו מ ר 4

New member
אמא קשת יקרה

על מנת שתהיי בטוחה שראייתך תקינה.... הוצאתי את הדג ל"טיול"בחצר שלנו וכה גם נהנה מאור היום וגם....היה בטיול...וגם נראה טוב יותר בתצלום. ולראייה... וזה לא סנפירים מה שיש לו... אלו נוצות טורקיזיות. שיעבור השבוע.... איזו אחריות מוטלת עלי...כתוב בדף הוראות:"שמרו על הדג..לא לשכוח לתת לו תולעים"

בוקר טוב ושבוע טוב

אני מכירה את המפקד הזה שעומר מדברת עליו ומגיע לו בהחלט
אבל זה בגלל שהוא דומה לאמא שלו שעושה דברים כאלה לאנשים וגם לבעלי חיים שמאבדים את אמא באמצע הלילה...... נסיכה באילת. איזה יופי לה. שתבלה ותהנה. אמא קשת, אני גם שמעתי סיפורים מופלאים על אנשי בית חב"ד בכל מני מקומות בעולם ואני יחד איתך חותמת על כל מילה במאמר הזה. כואב כואב כואב על האובדן העצום הזה. שבוע טוב לכולנו וכן, סעו בזהירות ושמרו על עצמכם למען כולנו.

ע ו מ ר 4

New member
נסיכה נסעה להנות ובמקביל

לבדוק אופצייה לעבוד שם כמה חודשים. מעניין מי יטפל בדג?! וכל אחד וכלי התחבורה שלו....ליד הבית
פתאום...השכן החנה את ה"רכב"בתוך החצר...ממש צמוד לדלת.

סמדר בנ

New member
בוקר.

קריר. אין גשם באופק
אתמול ראיתי את השמיים מלאי עננים מדהימים (חשבתי על עומר שלנו) ואפילו הנצחתי את היופי הזה - אבל לאכזבתי באיזור שלנו הם הסתפקו בלהיות יפים ולא סיפקו את הסחורה. עומר - איזה דג חתיך, וסיפור מחמם לב על מפקד שאכפת לו. SEHEL - אני מעריצה אותך על הרוגע שאת משדרת כשהבן בבנקוק. קשת - ציטוט יפה הבאת לנו, ואכן חב"ד עושים עבודה נפלאה. יודעת מהאחיינית שלי שטיילה באוסטרליה וניו זילנד כמה היה להם נעים לחגוג חגים בבית חב"ד. פשוט טרגדיה.

ע ו מ ר 4

New member
אוהבת עננים

מחפשת שם בפנים פנים...צורות....וכל מיני. וגם כאן....יופי של תמונה...והבטיית ראש טיפונת ימינה יש שם איש אחד..פנים שלו. ועוד אחד משמאל. וגם אני צילמתי אתמול עם השקיעה....רואים את השמש משמאל.

sehel

New member
אתמול ששמעתי שזרקו רימון בשוק הייתי מאוד

לא רגועה וגם עכשיו ,אחרי שעוברים 3 שנים ביהס בצבא לומדים קצת פחות להלחץ מכל דבר (או שנגיע לבית .... מ...)יש אחד כזה בסביבה

בוקר טוב ושבוע נעים ושקט

עומר - את החמיצר שלי לעניני תמונות, בהתחלה לא ראיתי שום דג... יש בעיתונים במוספים של יום שישי - "היכן מסתתר"?, חשבתי שזה משהו כזה... אצלנו היתה שבת נעימה ביותר, החייל היה נחמד ואפילו מסתמן שיפור מה ביחסים בין הבנים, לשמחת ההורים, ואתמול הרסו לנו את הגינה במשחק כדורגל סוער, וגם שיתפו פעולה בנושא משחק במחשב. בנושא הצבאי, הקצין שומר מרחק מנ', אין דיבור ביניהם, נ' מחק אותו ומסתבר שלא קיבל שיחה עם המ"פ, ועדיין מתעקש לקבל אותה, וכעת נידמה לי שהם קצת בפלונטר, אבל מעניין אייך זה יסתיים, ברור היה לנו שהקצין ירצה להתנקם בו, אבל נ' אמר שנידמה לו שהבחור קצת בהלם ממנו (מנ') . כמו כן החומר הרב, שלא ניתן היה להשלימו היה כפי שחשבנו...שמירות. טוב מילא, הבן הבין שיש לפעמים אכזבות, למרות שממש כאב לי, אבל הלב התרחב לי, כשראיתי SNSים שהמפקד שלו שלח לו בנושא, ואת היחסים הטובים שנירקמו ביניהם, זה שהבן שלי "מת" על הד"ר זה אנחנו יודעים, אבל זה שהד"ר מעריך אותו כל כך, והוא מכבד אותו, (את נ') זה ממש מחמם את ליבנו, ורק לעידכון... החתונה של הבן-דוד...הבן דוד הוא הרופא... (שהפך לבן-דוד כי אמרו שמשחררים רק בקירבה ראשונה), ואפילו המג"ד כמעט התערב בנושא לטובת נ', עוד משהו שמחמם את ליבי, יענו נקודת אור בחושך...

ע ו מ ר 4

New member
רוזנת...ממש חיכיתי לך

עכשיו...את מעט חמיצר ואני באמת לא מבינה בן דוד?או לא? איזה דג? לא ראית שיש דג בצבע מהמם בצנצנת...על אבנים כתומות? שמעתי נביחות..יצאתי לראות מה הפשר?למי לא נותנים להתקרב אל הבית? ו? נכון. גם ביום שישי היא הגיעה עם חברה...היום באה לבד....ולא ויתרתי לה על תצלומים גם כשהביטה בי במן מבט זועם.

rona4020

New member
עכשיו זה סופי בהחלט

היידי עברה דירה....והיא כאן,מול הריי גולן....הושט היד וגע... ואיפה כדיי החלב איפה ??... ורוזי,בן דוד שהוא גם רופא.....מה רע ?? רק שלא יפגעו לנו בנ'....

עומר ורונצ'וק....

הסבר - ה"בן דוד" שהתחתן הוא הרופא שמאחר ואמרו לנ' שרק מאשרים קירבה ראשונית, החליט לאמץ אותו למשפחתנו ומהיום הד"ר, המפקד, הנשוי הטרי הוא בן משפחה אצלנו - ז"א הפך לבן-דוד... לכן קצת היה לי קשה להתערב לטובתו כי קשה לי עם... אבל ההחלטה לא להוציאו הביתה היתה למרות שידעו שהבן דוד מתחתן...

ממש לא, כי החשיבות של החתונה היתה מאוד

ברורה לאלו שסירבו לו... בכלל לא התייחסו למי מתחתן... הוא בחר בבן-דוד כי זה הכי קרוב לקירבה ראשונית, פעם הבאה אבא שלו יתתן...

למעלה