חשוב

../images/Emo45.gif ויש לי עוד משו לומר../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

הפורום שלנו באמת צריך להיות מסודר. אז יש לי בקשה מכולם! נא לא לפתוח סתם הודעות! זה סתם! יש ילדים שפותחים הודעה כדי לכתוב משהו לספיר דרמון. אז תדעו שיש מ ס ר י ם מלא ילדים סתם פותחים כדאי לכתוב משהו לשחקן! אז אם הם לא רוצים לשלוח להם מסרים או שהם לא יודעים אז שינצל"שו לאיזה שרשור! למי שלא יודע נצל"ש זה---> ניצול שרשור----> משו שלא כל כך חשוב את זה אומרים את זה בשרשור לא קשור שמדברים בו על משהו אחר אז אומרים נצל"ש בכותרת ההודעה ולמטה רושמים למי שרצו.!!.. וכדאי במסרים כי אתם סתם מפרסמים פה מספרי טלפון וחושבים שהשחקנים יתקשור ובסוף סתם ילדים שראו את הטלפון יתקשרו. עוד משו בקשר לפרטיות השחקנים ילדים אם יש לכם מספר טלפון נא לא לפרסם יש פה גם מלא ילדים שרצו לפרסם אז לא!! אסור לא פוגע בפרטיות השחקן! יש גם ילדים שכל הזמן מפרסמים מספרי איסיקיו של ילדים! גם אם זה נכון זה הורס את פרטיות השחקן!!!! וגם יש ילדים שסתם עושים איסיקיו מפרסמים ויש ילדים שמרוב הערצה ממש מאמינים ובסוף אם הם יגלו שסתם עבדו עליהם זה יפגע בהם שהם האמינו ושלחו לו מכתב הערצה! מי שמסכים איתי אז
מי שלא אז

ליאורייי../images/Emo99.gif

חח יא מלכת תפוז
אממ..אין לי יס..אבל כיף לראות שאת מנהלת גם ת'פורום הזה
פשוט ההודעה של זה שהיצטרפת לניהול לא נימצאת בעמוד הזה אז החלטתי לכתוב פה
ו

dj salmix

New member
../images/Emo45.gif

שלום לכולם!!!!!!!!!!!! ואללה שתנה הרבה...... מאוד...... טוב נעים מאוד ליאור..... אני אלחנדרו ככה בסבבה חזרתי לאצמי מארגנטינה... טוב יאללה אני חייב לישן ביי נדבר מתי שהו.....

למעלה