חשוב שתקראו.. טיפ חשוב לכולם!!

r a a a n

New member
חשוב שתקראו.. טיפ חשוב לכולם!!

חשוב שתקראו טיפ חשוב לכולם.. (סיפור עם מוסר השכל) אני מחובר לחברה ספקית אינטרנט באמצעות מודם ADSL של חברת בזק. לאחרונה קניתי ראוטר אלחוטי בצורה פרטית במטרה לחבר עוד מחשב הקיים בביתי לאינטרנט... כאשר ניסיתי לחבר את הראוטר אל המודם של בזק גיליתי להפתעתי כי לא ניתן לחברם זה אל זה ופניתי למוקד התמיכה הטכנית של בזק, שם סיפרו לי שכדי שאני יוכל להתחבר עם הראוטר אני חייב לשלם כ-180 ₪ בכדי לקבל מודם התואם ראוטר ואינו בחיבור USB . (סכום שלדעתי גבוהה מאוד ובמקרה שהחליט בעתיד שאני רוצה לעבור לתשתית הכבלים אני יאלץ להשאר ללא שימוש עם המודם החדש, שהרי הוא לא מתאים לתשתית הכבלים). כמו כן, נתנו לי אפשרות נוספת שהיא לשלם לבזק 9.90 ₪ לחודש ולקבל ראוטר מהם שהוא גם מודם תואם (כבר רכשתי ראוטר אז לא הייתה לי ברירה..אני לא יכול להחזיר שהרי פתחתי את האריזה כבר.. וחוץ מזה יש אפשרויות זולות יותר לרכישת ראוטר ואני לא מעוניין לרכוש מהם). האפשרות היחידה שנותרה לי היא לבחור להתנתק ולעבור אל הכבלים אבל כפי שהזכרתי קודם אני כבר מחויב אליהם ואאלץ להפר חוזה שגם במקרה כזה עלי לשלם סכום נכבד של 120 ₪ . לכן אני חושב שחשוב להזהיר אנשים שחיבור לאינטרנט דרך התשתית של בזק בסופו של דבר במקרה ותחברו רשת באמצעות ראוטר יהיה יקר בהחלט וחישבו מראש שבעתיד הלא רחוק גם אתם תצטרכו לחבר את שתי המחשבים שיש לכם בבית באמצעות מודם שאצל בזק תאלצו להיפרד מלפחות עוד 180 ₪.. אבל לאומת זאת בכבלים תקבלו אותו בחינם ללא כל תוספת תשלום.. אני כבר מתכוון לא לחזור לבזק כספקית התשתית לאינטרנט שלי!! זיכרו שהמחירים ביניהם דומים בהחלט ובסופו ש דבר בעתיד תוכלו כאשר תרצו לחסוך כספים רבים!! אשמח לתגובות מאנשים בנושא.. כיצד אני יוכל לפתור את הבעיה שנוצרה ל כרגע שאני רוצה להתחבר בעוד מחשב לאינטרנט אבל לא יכול!?! ואם בזק יוכלו להגיב פה .. גם יהיה נחמד לראות מה הם אומרים בנושא..

הMפצח

New member
ידוע שהשרות של הכבלים הרבה יותר טוב

לפני שהתחברתי בפעם הראשונה בדקתי את בזק והכבלים. בבזק רצו שאני הגיע אליהם כדי לקחת את המודם
בזק עושים צחוק. בזק זה נזק

zartzi

New member
והם לא לומדים.

הייתי מחובר אליהם חודשיים. דוגמה לשירות גרוע, וחוצפתי. בננו שחזר מחו"ל והתחבר אליהן בעסקה משולבת של יס, הביא עימו ראוטר של DLINK ובקש מהם עזרה בחיבור (משהו בהגדרות) - התשובה היתה שהם לא תומכים בראוטר שלא נקנה מהם. למחרת התנתק. בתקופה שפתחו את שוק התקשורת לחברות נוספות הם יצאו בקמפיין ש"יקחו לך את ה-00" - להפחיד אנשים כאילו שאם יתחברו לברק (למשל) הם לא יוכלו לחייג 00.... משרד התקשורת אסר עליהם להמשיך את הקמפיין - ומאז - אני והן "ברוגז ברוגז לעולם". בשבוע שעבר התפרסמה כתבה שבזק (כולל בינלאומי) עומד לחתום אמנה עם הצרכנים שמפרטת בדיוק מה קורה כאשר השירות לא מסופק - מאוחר מדי, חבר'ה. לא בבית ספרי!

הMפצח

New member
ככה זה ראש של חברה מונופולית

אולי הם כבר לא מונופול בשטח, אבל בראש שלהם כן.

למעלה