חשוב מאוד צריכה עזרה בפרעושים

חשוב מאוד צריכה עזרה בפרעושים

הבאתי להורים שלי חתול,החתול היה מלא בפרעושים,יש לציין שכל הבגדים שלי ואני המלאנו בפרושים,ישר שמתי את הבגדים במים רותחים ועוד מעט אכבד אותם וכמובן התקלחתי וחפפתי,אבל עכשיו יש רעושים בבית,והם עדיין קופצים עלינו,איך נפטרים מהמכה הזו?שלא יתפשו עלי ועל הכלב שבבית?אותו אי ארסס מחר,אבל מה לגבי ההורים שלי ואני?והספות?זה די דחוף כי הם די 'קרובים לשבירה ולהחזרה של החתול לרחוב...

savlanut

New member
תגשי עכשיו

להום סנטר ובמחלקה שיש אוכל לבעלי חיים ואביזרים תקני בקבוק פרונטליין ותחגגי איתו על החתול לפי ההוראות ולא בעיניים או בפנים ותמשיכי לספות ומקום המרבץ של החתול והכלב. הכמות על החתול לפי ההוראות ותלוי במשקל החתול. אם זה גור אז לא לרסס באופן ישיר אלא על כפפה ואז לעשות עיסוי לגור בכל הגוף פרט לפנים ולא יותר מששה ריסוסים על הכפפה!!!!!!!

אז ככה

קודמקול תשאבי את הבית. זאת אומרת את הרצפה את הספות את השטיחים וכו'. אחר כך תשטפי את הבית בהרבה מים. פרעושים מתים במים. אחר כך תרססי את החתול בפרונטליין תרסיס. אם זה גור השפריצי על צמר גפן 2 - 3 השפרצות מהתרסיס ותעבירי את הצמר גפן על הגור. זהירות לא לגעת לו עם צמר הגפן לא בעיניים ולא באף. את הכלבה שלכם גם תרססי. ואחרי זה אין סיבה שיהיו לכם פרעושים בבית

../images/Emo207.gif שאלה על אמפולות

אני מטפלת בתות באמפולות נגד פרעושים וקרציות. אם הוא יוצא החוצה זה טיפול מספיק שלא ידבקו אליו כל מיני חולרות או שיש עוד משהו שכדאי לעשות ?

זה אמור להספיק.

אבל כיוון שאתם גרים במושב ואני מניחה שיש לכם חצר - אז בחול בדרך כלל יש קרציות. ואם פתאום תרגישי שיש מכת קרציות - אז תעשו הדברה אבל רק הדברה באמצעות מדביר מוסמך אחד כזה עם נסיון ועם תעודות ותשאלו אותו באיזה חומרים הוא משתמש - כי רוב חומרי ההדברה מזיקים מאוד לחתולים אבל יש כאלה גם שלא. ברגע שתדעו מה הרכב ההדברה - תפנו לוטרינר שלכם ותשאלו בעצתו.

קיי דן

New member
דחוף

לטפל בו בתכשיר נגד פרעושים לפני שהוא יהיה אנמי ועוד כל מיני דברים שעולולים לסכן אותו. חן חן

cats10

New member
באיזה גיל החתול? יש

להיזהר במינונים ובסוג החומר בהתאם לגילו של החתול.

למעלה