חשוב לי תקראו ותעזרו

tykale

New member
חשוב לי תקראו ותעזרו

אני סטודנט שנה שניה ב"ה מצאתי השנה שני עולמות חדשים גם חברה וגם עבודה הבעיה היא כשאני נוסע ללימודים ביום ראשון אני חוטף דיכאון במעונות איפה שאני לומד ישבתי עם עצמי לברר למה אבל לא מצאתי תשובה כתוצאה מכך אני מאבד שליטה על עצמי בגלל הדיכאון אני מאונן וגולש באתרים נוראים,אם חברה שלי תדע מזה אני אבוד זה קורה רק בגלל הדיכאון והחוסר חשק לפעמים שמופיע מה לעשות?אני מתחיל להתמוטט שנית

אני חושב ש....

מעבר לזה שהשאלה שלך מביכה אנשים, אני לא יודע עד כמה יש לאנשים ניסיון בדברים האלה, אני לא בטוח שאתה נמצא בפורום הנכון אבל אני מבין שאתה במצוקה כלשהי... אין לי תשובה כל כך בשבילך, אני רק יכול לאחל לך בהצלחה, ולהגיד לך שיש כל כך הרבה פורומים בתפוז, כל כך הרבה מקומות להתקשר אליהם ולשאול, אני בטוח שאם תחפש טיפה תמצא את המקום הנכון להתמודד בו עם הבעיה המסויימת שלך, מצטער שאין לי יותר מזה להגיד... בהצלחה לך איש...

chooselife

New member
טייקל שלום

אני מבין שאתה נמצא במצוקה. אכן ידוע שפעילות מינית מכל סוג היא דבר מרגיע, מאחר והיא משחררת אנדורפינים, מה שגורם לנו להרגיש טוב יותר. אני מבין שאתה עובר תקופה קשה ולימודים הם בהחלט דבר אל פשוט, ואין ספק שאם יש דבר אחדשהוא בעייתי זה לשמור על מורל גבוה תוך כדי לימודים- במיוחד כי אתה שנה שניה ואתה כבר אחרי חופשת סמסטר ופתאום לחזור לתוך כל זה. מה לעשות? לפני הכל, לפנות ליעוץ מקצועי, על מנת שתיראו מה אתם עושים הלאה ומאיפה דברים נובעים. לגבי הרגשה רעה, את אותם חומרים, אנדורפינים שמשתחררים בגוף כתוצאה מפעילות מינית ישנן דרכיןם אחרות לספק- כמו למשל ספורט שגם הוא מעורר של אותה פעילות הפרשה. לגבי החברה שלך, זה כבר נושא שבו אין לי מקום להביע דיעה לדעתי
. עצתי לך היא לפני הכל לשוחח עם יועץ, פסיכולוג למשל- על הסיבה שממנה אתה חש דיכאון- יתכ יש משהו שיושב עליך או משהו שכדאי לשנות בסביבת החים שלך. מעבר לזה, במדריך שכתבתי - נרא המדריך ללוחם ונמצא בטאגליינס, יש כמה הסברים איך ליצור סביבת מחיה נכונה יותר- אולי יש שם כמה דגשים שיעזרו לך לאתר גורמי הפרעה בחייך. בהצלחה
צוז

למעלה