חשוב ! לא קשור :( אבל לתותחים כמוכם

חשוב ! לא קשור :( אבל לתותחים כמוכם

שלום, ברצוני כמה שאלות לשאול אתכם: 1 בקרוב אני עומד לרכוש מחשב חדש. בצל מישהו שיעבוד אצלי באופן "פרטי". אבל, הוא אינו מביא עם המחשב דיסק הפעלה(דיסק הניתן בעת רכישת המחשב – המכיל התקנים שונים, ודברים שונים הניתנים להוספה דרך הדיסק למחשב האישי – זהו לא הדיסקט הקטן, שמקבץ בתוכו גיבוי למחשב), אך יש לי אפשרות לבקש ממנו - ניגש לעיקר- האם יש הבדל בין דיסק מקורי (עם הרשאות כתיבה) לבין אחד צרוב? 2 על איזה פנטיום אתם ממליצים, 1,500 או 1,700 ? למי אין בעיות? מה היתרונות והחסרונות? מי יותר "שווה"? 3 האם מסך דק 15 אינטש הוא מספיק גדול? האם הוא יותר טוב ממסך רגיל 17? יותר נוח? יותר כדאי? 4 תודה רבה לכל מי שיענה :) תודה רבה מראש! בברכה, חציל

eXtreme2002

New member
וואלה...ממש 4 קושיות של פסח ../images/Emo9.gif

1. לא ממש הבנתי אותך , תסביר שוב את עצמך בקלות יותר ובלי סיבוכים מיותרים. 2.כמובן שאני ממליץ על פנטיום 4 1.7 גה"צ...תמיד תקח את מה שיותר מהיר וטוב כי המחשבים מתפתחים במהירות אדירה ביחס לתחומים אחרים , ואם תקנה 1500 , מחר כבר יצא משהו חדש ומהיר יותר , ובתוך חודשיים עד חצי שנה המחשב שלך ירד למעמד הבינוני עד ששנה הבאה אפילו הצייר לא יעלה לך.. (אולי אני מגזים , אבל אצל חלק מהחבר´ה שלי זה ככה בערך רק לא עם הצייר
) ואגב , בשביל ידע כללי , הבדל המהירות בין 1500 ל-1700 במונחים פשוטים של שניות הוא 0.002 שנייה!!! אז שים לב חוצמזה שרוב הפעילות במחשב קשורה גם לזיכרון , CD אם אתה טוען דברים מסידי , מהירות הלוח וכו´. אם אתה רוצה פרטים נוספים פנה אלי ב-ICQ. 3. בגדול , מסך "17 יותר שווה ואם יש לך אפשרות קנה "19 או מקרן או פלזמה ( טוב טוב די עם הפנטזיות..נסגור על 19\17 אינצ´
) שים לב ש-17 אינצ´ זה לא שטח התצוגה אלא הפלסטיק שמסביב למסך - כלומר לחלק שמציג את התמונה . תמיד תוריד אינצ´ פחות. אני הייתי ממליץ לך ללכת על השקעה מעט יקרה אבל שווה: קנה מסך LCD שטוח "15 מספיק , 0.28 גודל נק´ מקסימלי... קניתי אחד כזה של פרוויו וזה דבר מצוין...גם רואים אחלה , גם מושך לעניים ומביא חשק להשתמש במחשב וגם מפנה מלא מלא מלא מקום על השולחן!! אז תחשוב טוב טוב על זה. ד"א המסך עלה לי 1690 ש"ח במבצע...... 4.תודה גם לך שנתת לי לכתוב כל כך הרבה אבל זה בסדר
אני אוהב לעזור אם יש בעיות אתה יכול להפנות לפורום או באייסיקיו. מקווה שנהנת ותפיק את המירב מכך, לידן. ארוך הא?

Dr-XP

New member
אני דווקה חושב

שכדאי לך לקנות לא פנטיום אלה משהו של amd כמו: XP 1600+ שזה מכפיל את שני המעבדים שהיו ולהחליף תלוח אם לאיזה אחד של ג´יגה ביט עם צ´יפ של via

למעלה