חשבתי

רוח הים

New member
חשבתי

חשבתי שהוא חבר חשבתי שלא יבגוד באמון חשבתי שהבין את מה שביקשתי חשבתי שקיבל את מה שאמרתי אז חשבתי חשבתי לא נכון וזה מכעיס אותי אז אני כועסת כועסת שנתתי לו להתקרב כועסת שבגד באמון כועסת שלא הבין כועסת שהתעלם מבקשתי הכי כועסת על עצמי שלא זיהיתי שלא נזהרתי שלא הזהרתי נשארתי בלי חבר עם כעס עם עלבון שעדיין צורב אז לך..זה שהיה חבר שלי אני שמחה שאתה כבר לא חבר שלי הכעס יעבור העלבון יכהה וחיי יהיו טובים יותר רוח הים... ויש קשר למציאות ולא הכל בלה בלה

אז ככה......

קודם חיבוקי ענק
נכון כואב ומכעיס כאשר זה או זו שהאמנו בוגדים,מפרים את האמון שנתנו... אבל מנגד יש גם חברים אמיתיים,אלו שמוכיחים כאשר מגיע רגע האמת....אז למען אלו שאיתך באמת,רוצים אותך שמחה,תשימי X על מי שלא שווה את ידידותך....ואין מה לעשות בחיים לומדים בדרך הקשה.... אוהבת אותך שועלינה

חיוכית

New member
זה לא כל כך נעים

לראות גן עדן של אחוה נטרק ננעל זה עצוב שרעות פושטת רגל זה עצוב לראות כעס מבקום חדווה של חברות חובקת...

את לא יודעת...

כמה, אבל כמה אני מרגישה בדיוק כמוך.ממש עכשיו נפגעתי ממישהו שחשבתי לחבר.בדיוק עכשיו, וסתם בכדי להתעודד פתחתי את הפורום. ומה אני רואה? בדיוק, את ההודעה הכי מתאימה למצב הרוח שלי.את ההודעה שלך. וגם ממני, לאותו "חבר".שילך לקורס וילמד מה הם חברים באמת, לפני שהוא מציג את עצמו כאחד כזה! ולך רוח הים! אל תכעסי, הוא צריך להתבייש בעצמו. לא מגיע לו וגם להוא, חברות כמונו! מגיע לנו!! הרבה יותר הרבה הרבה יותר!

רוח הים

New member
סופה יקרה

לא יודעת למה אבל כשקאתי אותך עלה לי לראש שיר מדהים הנה המילים וקישור לאתר הנפלא של סיגר כנסי לאתר , קראי את המילים מקדישה את השיר לשתינו רוח הים... Alan Parsons Project - Old And Wise As far as my eyes can see There are shadows approaching me And to those I left behindI wanted you to know You´ve always shared my deepest thoughts You follow where I go And oh when I´m old and wise Bitter words mean little to me Autumn winds will blow right through me And someday in the mist of time When they asked me if I knew you I´d smile and say you were a friend of mine And the sadness would be lifted from my eyes Oh when I´m old and wise As far as my eyes can see There are shadows surrounding me And to those I leave behind I want you all to know You´ve always shared my darkest hours I´ll miss you when I go And oh, when I´m old and wise Heavy words that tossed and blew me Like autumn winds will blow right through me And someday in the mist of time When they ask you if you knew me Remember that you were a friend of mine As the final curtain falls before my eyes Oh when I´m old and wise As far as my eyes can see.

יקרה

נשפי החוצה כעסייך הכניסי אותם לבועה עמדי מול הים הפריחי בועתך באוויר נקי עצמך ממרורים איש לא ייכלה אושרך (((((((רוח))))))))
SilenCe

iMatrix

New member
רוח ופרפרים

האם אנחנו תמיד חושבים או שבעצם זה תמימות לתת אמון מתוך כוונה להדדיות עיוורת צרת רבים נחמת טפשים וזה קורה לכל המאמינים לפעמים חושבים שזה חולם רע או דמיון מפותח לרואי שחורות אבל חייבים להמשיך קדימה ולא להתעקב על "קטנות" כי החיים יפים והכל לטובה בסופו של דבר, את תגלי עברנו את פרעה נעבור גם את זה ואם הייתי יכול לקשר אותך אז זה היה לשיר של Guns N´roses - don´t cry

רוח הים

New member
הנה המילים

Guns N´ Roses/Don´t Cry Talk to me softly There´s something in your eyes Don´t hang your head in sorrow And please don´t cry I know how you feel inside I´ve I´ve been there before Somethin´s changin´ inside you And don´t you know Don´t you cry tonight I still love you baby Don´t you cry tonight Don´t you cry tonight There´s a heaven above you baby And don´t you cry tonight Give me a whisper And give me a sigh Give me a kiss before you tell me goodbye Don´t you take it so hard now And please don´t take it so bad I´ll still be thinkin´ of you And the times we had...baby And don´t you cry tonight Don´t you cry tonight Don´t you cry tonight There´s a heaven above you baby And don´t you cry tonight And please remember that I never lied And please remember how I felt inside now honey You gotta make it your own way But you´ll be alright now sugar You´ll feel better tomorrow Come the morning light now baby And don´t you cry tonight An don´t you cry tonight An don´t you cry tonight There´s a heaven above you baby And don´t you cry Don´t you ever cry Don´t you cry tonight Baby maybe someday Don´t you cry Don´t you ever cry Don´t you cry Tonight שיר מדהים!! תודה רוח הים...

למעלה