חשבתי (לצערי ) שאתם בני אנוש

ירמיהו

New member
חשבתי (לצערי ) שאתם בני אנוש

הייתי מוכן לשלום עמכם, הייתי מוכן ללחוץ לכם את היד, הייתי מוכן לשבת עמכם על שיחת חולין, הייתי מוכן גם לתת לכם שטחים, הייתי מוכן לעזור לכם בפיתוח הכלכלה והתשתיות שלכם, חשבתי שאתם בני אנוש, איכזבתם אותי, עקרתם לנו את הלב, אתם לא בני אנוש, אתם בני השטן אני לא מאמין לכם, ולא מאמין בכם...

ms2001

New member
לא יעזרו לך דיבורים כאלה

אנחנו בני אדם על אפך וחמתך ויש לנו רגשות ואיננו בני שטן. 130 אמהות שכלו את בניהן ע``י חיילי הצבא האכזר ואתה מראה שאתם הקורבן.אם היו 130 יהודים שנרצחו הייתם משמידים אותנו, על איזה שלום אתה מדבר כשהמסגד הכי קדוש שלנו נמצא בסכנת קיום ושרון מבקר בו ביקור פרובוקטיבי וטוב שהשפילו אותו המתפללים ולא נתנו לחזיר הזה ללכלך לנו את המסגד. על איזה שלום אתה מדבר כשישראל לא מוכנה להחזיר את האדמות שכבשה בשנת 1967 וכל יום רוצחת ילדים פלסטינים. כל יהודי שנהרג במהומות היה גבר , לא הרגו לכם נשים ובטח אף ילד אז על מה אתה מדבר ?? ממשלת ישראל ושרון הם האחראים על כל מה שקרה ואם אתה לא מוכן לשלום שאתה מגדיר אותו אז אתה לא מבין שום דבר ודבריך לא יעזרו אלא רק למלחמה שאף אחד לא רוצה בה

כי אתה לא מבין אותם

ירמיהו צודק גם אנשים שרצו בשלום עכשיו לא רוצים הראתם לנו שאתם בכל תקלה תהרגו חיילים חביבי זה לא עסק ככה אגב אתם הרגתם יותר מדי ילדים אז אל תבלבל את המח תציג עובדות כמו שהם

למעלה