חשבנו שנפסקו הפיגועים,אבל הנה פיגוע

CANDY MAN

New member
אלוואי שהמחבל מעזה, אלוואי...

צריך לשים סוף לכל החרא שמתנהל בעיר הזאת. אם יש עיר בעולם שהיה אפשר להגיד צ´יז והיא הייתה נעלמה הייתי בוחר בעזה. ממש הגיהנום לשמו! ויש רק צבא אחד בעולם שיכול לעשות שם את השינוי הגדול צה"ל - צבא הגנה לישראל! תנו לצה"ל לנצח .

guypele

New member
גיהנום...

זה לשבת באמצע סן-סירו עם חולצה של א.ס. רומא... בערך אותה רמת סיכון... עזה זה לא פיקניק כמו שסבתא שלי אומרת... נ.ב. חברים שלי בעזה, דיר בלק פולשים...

the dark

New member
אסור בתכלית האיסור

לעשות את מה שאתה כתבת יש שם אנשים ורובם חפים מפשע!!!

Vendetta

New member
רובם חפים מפשע?

כיצד רובם חפים מפשע וכה שוחרי שלום, כאשר עזה היא קן הצרעות הגדול ביותר?

guypele

New member
חשבת אולי...

שביסוסו של החמאס ברצועה נובע מהעובדה שהוא בין הגורמים היחידים שנותנים איזשהו פיתרון למצוקה הכלכלית ההיסטרית שם? נתת דעתך לקשר הברור בין מצוקה כלכלית, בעיות דיור, חינוך, בריאות, אספקת מים ומזון - לבין הקצנה דתית? או שמע אתה מעדיף להמשיך לדבוק בהזיות טרנספר וניתוחים אנתרופולוגיים פשטניים שלא ברור כיצד הרכבת...

Vendetta

New member
כל בעיותיהם - באשמתם הבלעדית

כל עוד הם ממשיכים לתמוך בטרור - הם גם ימשיכו עם אורח חייהם הנקלה והעלוב. אם הם היו רוצים שלום אמיתי איתנו, היה יכול להיות להם את כל הביטחון והשיגשוג בעולם, אך הם בוחרים בדרך אחרת - בדרך הטרור. אין לישראל שום קשר לאורח חייהם העני, ולכן אם הם שולחים את ילדיהם להתאבד בת"א - ממש לא מעניין אותי מה הסיבה לכך, אני אכנס לשם ואנקה בכוח את עזה. חד וחלק.

EverMan

New member
ובכן , תיקון קטן

"אין לישראל שום קשר לאורח חייהם העני" יש לישראל כל קשר אפשרי בין האורח חיים שלהם , בין אם הוא עני עשיר או בורגני. הכל שם פחות או יותר באשמתנו.

Vendetta

New member
ממש לא, אבל כנראה שמזוכיסט

עם שנאה עצמית כמותך חושב כך. כמה חבל.

EverMan

New member
מזוכיסט , אמממ אולי

אבל זה שאתה כובש אותם , זה אומר שהאחריות על מה שקורה שם היא עליך. בדיוק כמו שמה שקורה בת"א זה תחת אחריותך. מהתפיסה שלך : השטח שלי --> האחריות שלי. מהתפיסה שלי : כיבוש במשך שנים , האחריות שלי. לא משנה איך אתה מסתכל על זה , האחריות עלינו

Vendetta

New member
קודם טענת שהשטח לא שלנו,

כעת אתה טוען שכן? תמצא כן עמדה ותדבוק בה, כל פעם מחדש אני מוצא אותך משנה עמדות. השטח אכן שלנו, אך אנחנו עשינו את כל המאמצים שיכולנו כדי להושיט להם יד לשלום ולנסות לחיות באחווה כדי לשפר את אורח-חייהם. במקום זאת קיבלנו סטירה על היד וכדור בראש. האשמה מוטלת רק עליהם ועל אורח-חייהם הטרוריסטי והעלוב, ולא עלינו שניסינו לשפר את המצב.

.המוסד

New member
מצבם של הערבים השתפר

לאין ערוך מאז שחרור יו"ש ועזה בידי צה"ל, למעשה הצמיחה ברשות ערב התפרצות הטרוריזם היה(לפי מיטב ידעתי) בקירוב 10 אחוז!

EverMan

New member
פניתי אליך

מהתפיסה שלך. הולכים אליך בדרך שלך ,כדי שתבין ...

EverMan

New member
השטחים תחת כיבושנו חמוד

משמע זה כן אחריותנו , אך הם לא שייכים לנו. אם אני משאיל/גונב/לוקח משהו ממישהו שאינו שלי , זה עדיין ברשותי , בעיקר בשל בריונות , אך זה לא שלי. ההבדל הדק בין שלי לבין אצלי. השטחים אצלנו , לא שלנו.

למעלה