חשבון פשוט וחמוד...

חשבון פשוט וחמוד...

אני קיבלתי את זה במייל ואהבתי, אז אני מעלה לטובת המתמטיקאים שביננו. העתק: . תקשיבו חברה.. אני באמת ניסיתי וזה עובד, איזה קטלני זה, למרות שבתכלס זה פשוט ! גילכם על פי אהבתכם לשוקולד - - - - זה ייקח פחות מדקה, פתרו תוך כדי הדפדוף, והשלימו את כל המשימות בדרך עד שתגיעו לתחתית העמוד. כאן לא מדובר בבזבוז זמן, זה כיף וזה מדליק.... 1. ראשית חשבו על מספר הפעמים שתרצו לאכול שוקולד בשבוע (יותר מאחד אבל פחות מ-10) 2. הכפילו את המספר בשתיים 3. הוסיפו לתוצאה 5 4. הכפילו הכל ב-50 אני אמתין עד שתביאו את המחשבון.... 5. אם כבר חגגתם את יום הולדתכם השנה, הוסיפו לתוצאה את המספר 1756. אם טרם חגגתם הוסיפו 1755 6. כעת החסירו את 4 הספרות של השנה בהם נולדתם. תקבלו מספר בן 3 ספרות: הראשון – הוא המספר המקורי שבחרתם – דהיינו כמה פעמים בשבוע הייתם רוצים לאכול שוקולד, שני המספרים הנוספים הם... הגיל שלכם!!!! (כן כן !!!) 2006 היא השנה היחידה שבה שיטה זו תעבוד, אז הפיצו זאת כל עוד אפשר... בהצלחה

נו....????

יש עוד חבר'ה משועממים שניסו את זה ב- 03:30 בלילה???

השיסער

New member
אנ`לא רוצה לבאס אותך...

אבל כבר הביאו את זה כאן לפני חודש-חודשיים. בכל מקרה, דבר חמוד.

השיסער

New member
זה לא יימשך לאורך זמן...

אא``כ תביאי עוד דברים מעניינים מרחבי הרשת... פשוט משעמם!

חחחח

גם אתה מחכה עד הרגע האחרון שיהיה מותר לאכול?? או שגם אתה רוצה להשאר ער בלילה כדי לישון מחר כל היום??? אה.. בעצם לכם אין חופש.. חחח .. טוב, האמת שאני מחפשת מלא ברשת ולא מוצאת דברים יפים שיעלו גם לסלולרי.. לינקים למחשב זה לא שווה כי הרוב כאן מפלאפון.. יאללה, תעלה אתה משהו...

השיסער

New member
זהו שאני במיטה עם הסלולארי...

טוב, מחכה לי מחר יום עמוס החל מ7 בבוקר. אז אני חייב להתחפף... לילה (מה שעוד נשאר ממנו) מקסים לכולם!

נו.. נו....

כנראה שבכ"ז יש איזושהי טעות... אין מצב שזה לא עובד! שימי לב שהקריטריון ל-"אם חגגת השנה את יום הולדתך" הוא ע"פ התאריך הלועזי כמובן..

למעלה