חשבון למסחר עם כסף אמיתי - חינם ללא הפקדה

• פותח הנושא 2ari
  • פורסם בתאריך

2ari

New member
חשבון למסחר עם כסף אמיתי - חינם ללא הפקדה

שלום, מה דעתכם על חשבון התנסות עם כסף למסחר - ללא כל הפקדה? הכנסו ותגידו לי מה דעתכם.... זו תוכנה חדשה ובעלי האתר מבטחים חשבון להתנסות עם כסף אמיתי ללא כל הפקדה - מספיק לשים אימייל וזהו...מפתיע מאד ומרענן...,הסיבה שהם מרגישים כל כך בטוחים במה שיש להם ביד ולכן הם רוצים שהמשתמשים יתנסו במסחר בכסף אמיתי, ולא על דמו, והכל רק עם השארת אימייל. אשמח לקבל את חוות דעתכם ,, תודה ארי

forex man

New member
אולי מספיק עם פלוס500?!?!

כל פעם אתם נכנסים עם שטות אחרת אבל אותה התוכנה ואם הם מאמינים במה שיש להם ביד כמו שאתה אומר אז ה50 ש"ח שהם נותנים ברישום אין לך מה לעשות עם זה כי העיסקה הכי קטנה מתחילה מ80-100 ש"ח? אז חלאס חרטות בבקשה תודה ושלום

well27

New member
אוקיי פלוס 500 תוכנה הימורים גרועה - איפה כן?

איפה אתם ממליצים לסחור בשוק? מי סוחר ואיפה? המלצות של אנשים שהצליחו להוציא את הכסף שלהם? שהרגישו שלא עובדים עליהם... מאד התלהבתי מפלוס 500, אבל ראיתי את הביקורות כאן ואני שמח שראיתי אותם. אז איפה כן, אני אשמח לקבל המלצות.... מודה על העזרה ועל הביטול המוחלט של פלוס 500 אני.

צב200

New member
הבעיה היא

שאפשר לקבל את ההטבה רק בפעם הראשונה שרושמים את האימל .אני עשיתי זאת לפני חדש ואז אמרו לי שכדי לקבל את ההטבה עלי להפקיד 50$ .גם אחרי שעשיתי את זאת לא קיבלתי את המתנה רק אם אסחר כ50 עיסקאות שהספרד שלהם גבוה מהסטנדרט (א מחזירים לי כסף יקר יותר ששילמתי ) עכשיו אולי השתנה התנאי לקבלת המתנה אך האימל שלי כבר שרוף אצלהם

2ari

New member
אני בנתיים סוחר שם

שמתי אימייל וטלפון וקיבלתי 50 ש"ח חינם, אמיתי - זה אפשר לסחור רק בחלק מהכלים ( כי אחרי מינוף זה לא תמיד מגיע למינמום סכום לפתיחת פוזציה). עדיין - אהבתי את זה שנתנו לי לסחור על כסף אמיתי, ואני אפילו מרווח 4 ש"ח :)...נראה מה יהיה. מה שכן אני מאד מתרשם מהתוכנה, אבל לא ממש ידוע לי מי החברה....מישהו משך כסף מהם פעם?

למעלה