חשבון ומתמטיקה - סוג של בילוי

S r 35

New member
חשבון ומתמטיקה - סוג של בילוי../images/Emo35.gif

לא בשבילי תודה
אף פעם לא הסתדרתי עם המקצוע הזה והורי פרנסו יפה מאוד מורים פרטיים כדי שהבת שלהם תסיים 3 יח' בעור שיניה. אצל ניר זה אחרת - החשיבה המתמטית שלו זוכה לתשבוחות (טוב, הוא לא ירש את זה ממני
) ובבית הספר הוא מקבל שיעורי תגבור מ "יפה, אלופת העולם בחשבון" - לדברי ניר, כי בבית-ספר קלטו שהוא קצת מעבר למה שמלמדים כרגע בכיתה. אז לאלו שאוהבים וגם לאלו שלא, מצרפת קישור לאתר ובו כל חומר הלימודים בחשבון לגנים ולביה"ס עפ"י תכנית הלימודים של משרד החינוך. תהנו
(או שלא...
) הקישור

תרקדי

New member
הילד שלך חכם ../images/Emo57.gif

וגם אני מצטרפת למועדון "לא אוהבי חשבון". שמחה שזה כבר מאחורי (ומצטערת שזה היה מלפני ומצדדי).

גליאל

New member
../images/Emo3.gifאולי תשלחי את ניר לגל - אצלינו זה בדיוק

ההיפך. את ה"אהבה" לחשבון הוא ירש ממני
הוא טוב בהכל.................עד שהוא שומע את המילה חשבון
מתמטיקה עוד לא ניסיתי להגיד לו אפילו
מכירה את האתר הזה - הוא באמת נחמד. אגב - יש עוד אתר טוב - המרפ"ד של ניצן. יש שם הרבה חומר לילדים מיסודי ועד......................דוקטורט. אני מוציאה לשם לפעמים חומר להתכונן למבחנים.
כשנייתי סטודנטית הייתי "משאילה" משם רעיונות לדפי עבודה

גליאל

New member
הנה עוד אתר טוב בנושא

כאן זה ממש לכל הגילאים מגן חובה ועד בגרות. מת"ל

גליאל

New member
../images/Emo41.gifלכל הלא יודעים שום דבר בתורה (כמוני)

וצריך לעזור לילד בשיעורי בית - הנה קישור נהדר לסיכומי תורה (הסיכומים בשפת בני אדם), דפי עבודה וכו'. ולא רק בתורה - יש בכל המקצועות. אתר מקסים. השתמשתי בו המון בשיעורי עזר שעשיתי לילדים בזמנו. כרגע - "דגה" ממנו את הסיכומים של תורה. פורום מורים

dafgol

New member
קיבלתי את הקישור במייל הבוקר

מחכה שברי יחזור מהגן ואתקין לו במחשב שלו,הוא בטח יהנה
גמני ממועדון לא אוהבי הטמטמתיקה ....פרק שלא אהבתי בחיי...אבל לשמחתי כבר מאחורי...לפחות עד שהבנים ילמדו

dafgol

New member
מאז ומתמיד קראתי לזה ככה

עד היום אין לי מושג איך עברתי בגרות במקצוע הזה, הוצאתי 85 מתוך 85...(שאלה בהנדסת המרחב בכלל לא טרחתי לקרוא כי אין לי ראיה מרחבית ולא מבינה בכלל מה רוצים ממני שם..) אוקצור....ממש אבל ממש טמטמתיקה מבחינתי....זה ושעורי לשון ...פשוט לא הבנתי מה רוצים ממני....

S r 35

New member
אחיות או לא אחיות?

בדיוק כמוני טמתמטיקה ולשון
ברררררררררררררררר

מעולם...אבל מעולם...

לא אהבתי מתמטיקה... גם הוריי שילמו ממיטב כספם למורים פרטיים, משום מה המוח שלי מסרב לקלוט מספרים..הוא הרבה יותר מוצלח עם אותיות ומילים
יפה מצד בית הספר לשים לב ולהעצים את כישוריו הטבעיים של ניר

למעלה