חרם על קווים: העירייה תומכת, אך מה?

eliran0401

New member
חרם על קווים: העירייה תומכת, אך מה?

בתחילה עריית פ"ת חששה האם לתמוך בחרם הצרכנים או לא, אך לאחר שכל ועדי השכונות, ועד ההורים העירוני ועשרות אלפי תושבים קמו ותמכו בי (אלירן היקרי) ובצעד שהכרזתי עליו (מרד הצרכנים). להזכיר, מרד הצרכנים יתקיים ביום ב' הקרוב, 16.10.06, ביום זה מתבקשים אתם, תושבי פ"ת לא לעלות\לנסוע על אוטובוסי חברת "קווים". לפני יומיים התקבלה הודעה ע"י חזי חקאק (דובר העירייה) כי "העירייה תומכת בחרם הצרכנים, העירייה טוענת כי חברת קווים הפרה את חוזה המכרז". אתמול התקבל אישור ממר יעקב בן שמחון, סגן ראש העיר ומנהל מנהל החינוך בעיר שלא יענשו או יקבלו איחורים תלמידים אשר יאחרו לבית הספר ביום החרם, הודעה זו באה כאות הזדהות עם תושבי העיר הסובלים מהתחבורה הציבורית העירונית של חברת קווים. אך מה עושה העירייה בפועל חוץ מהצהרות והצהרות והצהרות? תנו לי הצעות למה שהעירייה צריכה לעשות עם מה שקורה בשטח, מה דעתכם, חוו אותה בבקשה בשרשור זה! תודה, אלירן היקרי, מוביל מרד הצרכנים נגד חברת האוטובוסים קווים. 0508725696 לפניות שאלות והצעות עזרה! אנו זקוקים לעזרה בימים שלפני ובאותו היום!!

למרות שלא יוצא לי לנסוע באוטובוס

בד"כ.. קודם כל אני תומך בך ב200%. כל יום אין תלמיד בכיתה שלי..ובכלל בבית הספר ובעיר כולה ,שלא מאחר. עבר כל גבול. ולדעתי עדיף שיחזירו את דן ולשלם 80 אגורות יותר|:

למעלה