חרם על מעריב ועל הטריבונה

fvighsu

New member
חרם על מעריב ועל הטריבונה

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=7&id=689366

Michael jorden

New member
אבי רצון צודק מאה אחוז במה שהוא אמר

מה רוצים מהבנאדם? צריך להחרים את אוהדי הפועל ת"א ..(לא את כולם רק את ה"פשיסטים האדומים" .. פשוט בושה לכדורגל הישראלי שיש כאלה אוהדים.. לפני שהאוהדים האלה של הפועל יחרימו את הטריבונה ומעריב צריך להחרים אותם!

RED OR DEAD BS

New member
איך הוא קישר בין פאשיסטים לקומוניזם

בלון שחושב שהוא יודע משהו.

Michael jorden

New member
גם האוהדים של נצרת עלית..

נצרת עלית הקבוצה הכי הגונה בליגה במהלך ה26 מחזורים בליגת העל השנה..וזאת עובדה..וגם האוהדים של הפועל בני לוד ממש אוהדים בסדר..

AntiUltras

New member
זה שהם קומוניסטים מתוסכלים זה ברור

אבל זה לא הופך אותם ל"נאציונל סוציאליסטים" דווקא בית"ר יותר בקטע והתימני המלומד לא צריך לשכתב את ההיסטוריה כדי להעביר ביקורת על תומכי המגל

the red king

New member
לך לך...

תחזור לארמון שממנו יצאת (כי בכל זאת אתה מייקל ג'ורדן). the red king

Michael jorden

New member
עזוב שטויות.. בהצלחה מחר לנבחרת!

יאאלה אפשר לנצח את אירלנד, הנבחרת הצעירה הוכיחה היום שאפשר!!

the red king

New member
נכון!!!!!!!!!!!../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif../images/Emo22.gif../images/Emo8.gif

באמת אפשר, אם רק השחקנים יהיו מרוכזים ויתאמצו בכל שלבי המשחק ולא יכנסו לאופוריה אחרי ה-1:0 כדי שלא יקבלו בראש איזה שלישיה! ה-ל-ו-ו-א-י-!-!-!-!-!
the red king

שחר .ו

New member
אתה יודע מה הוא אמר שאתה כותב שהוא

צודק? או שסתם בא לך לכתוב שהאוהדים של הפועל הם פאשיסטים אדומים וצריך להחרים אותם?

אריאל5

New member
הפאשיזם והקומינזם נובעים ממקום אחד

האני ועצמי יותר חשוב מהרעיון והאדיאולוגיה הם נובעים מאותו מקום. ניתן לראות את זה גם בשמאל הקיצוני בארץ.

RunNGun

New member
תגיד, על מה אתה מדבר?

אנחנו מדברים על אותו פאשיזם? זה שמדבר על אגודת זרדים שאם תפרק אותם ביחד הם קלים לפירוק, אבל ביחד אי אפשר לפרק אותם? על אותו שלטון דיקטטורי שבו כולם סגדו לדוצ'ה כי הוא שומר על כבוד המדינה? אנחנו מדברים על אותו קומוניזם? שבו האזרחים נתנו את הרכוש שלהם לשלטון, ותלו תמונות של המנהיג על בניינים גדולים? אותו שלטון ריכוזי שדגל בכך שהכל בידי המדינה ושהמדינה חזקה מהכל? שהשלם גדול מסכום חלקיו? זה "אני ועצמי"? זה ההיפך הגמור מ"אני ועצמי". זה "אני אפס, המדינה קדושה". זה האדרה של הקולקטיב והזנחה של היחיד והפרט. אז על מה אתה מדבר?

אריאל5

New member
גם היטלר וגם סטאלין לכאורה..

רצו בטובת העם והכלכלה אבל חשבו רק על עצמם ועל גזעם.

RunNGun

New member
זה שילוב של שני הדברים

המנהיגים השתמשו באחדות העם והמולדת כדי לשרת את האינטרס הפרטי שלהם. זה ברור שלא באמת היה אכפת להם מהאזרחים ומהעם שלהם, אבל לפחות כלפי חוץ זה מה שהתורה הנאצית והפאשיסטית דיברה: העם והמדינה מעל הפרט והבודד.

ומה תורת הגזע של אוהדי ביתר?

שמעתי שיש דבר כזה... הגזע הכי נחות זה הערבים... אחר כך הדרוזים(או הבדואים... לא זוכר כבר) אחרי זה יש את האשכנזים.. וכמובן במקום הראשון(איך לא)הגזע הכי בחיר(לטענתם כמובן)הם המזרחים עם אתה יודע על זה משהו אתה יכול בבקשה לכתוב לי על זה? תודה.

RunNGun

New member
../images/Emo5.gif

קודם כל תלמד לרשום "בכיר".... דבר שני - לא, אין שום תורת גזע. אני לא גזען, מעולם לא הייתי. תהיה בריא.

נשבע לך שאני רציני!!!

אני פעם קראתי על זה איפשהו... ואני לא אמרתי שכל אוהדי ביתר גזענים... אלה שמספיק כמה חמומי מוח שיכתבו דבר כזה והתקשורת תחגוג(ותפרסם)על זה...

למעלה