חריג קורס קצינים???

מור86

New member
חריג קורס קצינים???

ידיד שלי משרת ביחדה שהיא יחדה עורפית והוא עם פרופיל 64 הוא נמצא ב 7 חודים בצבא והוא מעוניין לצאת לקצונה, הנתונים שלו לא מספיקים ולכן הוא צריך להגיש בקשה מיוחדת להתקבל כחריג (חשבו לציין כי הנתונים שלא בכלל לא רחוקים מהנדרש בכדי לצאת לקרוס) מה קוא צריך לעשות? למי הוא צריך לפנות? איזה אישורים ? בבקשה תעזרו...

מותר לי

New member
אני

לא בדיוק יודעת להגיד למי הוא צריך לפנות, אבל דבר אחד אני יכולה להגיד בוודאות- אני מכירה כמה חריגים כמו שאת מתארת, נתונים שממש לא רחוקים מהדרישות, ויותר מזה- אני מכירה מישהו שהיה חריג באופן חריג ביותר... הנתונים שלו היו מאד מאד מאד נמוכים, אני מסופקת אם יש מישהו בצבא כולו עם נתונים יותר נמוכים ממנו, קב"א של מזלג, דפ"ר בריצפה, והוא יצא לקורס קצינים למרות שהמפקד אמר לו שהוא לא יוכל לצאת עם כאלו נתונים. אז אל תקשיבי לאלו שאומרים לך שאין לו סיכוי, כי יש... בהצלחה!

pakapaka

New member
יש גם הגבלה לדפ"ר יא דפ"ר

יכול להיות שתפציץ בראיון האישי אבל אתה נעל מהלכת.. ולכן יהיה לך קב"א כביכול לקצונה אבל דפ"ר של ארגז עגבניות שיוריד את מתאם הקצונה שלך ל0

מור86

New member
חברה.........

השאלה שלי היא לא האם הידי שלי יתקבל או לא השאלה שלי היא למי הוא צריך לפנו כדי להתחיל את התהליך

pajer0

New member
אני לא סגור על זה אבל.. אני חושב

שצריך דפ"ר 60 כדי לצאת לקצונה. :)

למעלה